SRS - Najveće zlo u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nexxx011

Ističe se
Poruka
2.875
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=22&nav_id=309696

Evo vesti o demonstracijama popodnevnim u BG-u u kojima je učestvovala i klero-fašistička organizacija Obraz a ispred kojih se u jednom momentu pojavio i Aleksandar Vučić i koga su svi pa i obraz poslušali da se raziđu...................

E sad ja pitam: Da li je moguće da se gensek jedne partije pojavi ispred gore pomenutih a da normalan građanin ne pomisli da je isti kao i oni?!?!?

BTW: tema sa sličnim naslovom je zatvorena a odnosi se takođe na srs dok je ista takva tema o DS-u ostala otvorena...............?!?!?!?

Ja postavio link da ne bi moderatorima izgovor bio nemanje linka za zatvaranje teme.............

Ajte svi udrite po postovima...........................:super::super::super:
 
Misliš da su previše blage, nesposobne?

Glupa ti provokacija...............Ali dobro, valjda to tako i ide od tebe.........:ok:

cccc...
banovanje

Zašto?!?!?!?To je moje mišljenje o njima pretočeno u tri reči................Nikoga nisam uvredio od članova foruma...................Ako se ti tu pronalaziš onda je to tvoj problem, zar ne?:klap::klap::klap:
 
Poslednja izmena:
Glupa ti provokacija...............Ali dobro, valjda to tako i ide od tebe.........:ok:



Zašto?!?!?!?To je moje mišljenje o njima pretočeno u tri reči................Nikoga nisam uvredio od članova foruma...................Ako se ti tu pronalaziš onda je to tvoj problem, zar ne?:klap::klap::klap:

Pa neću valjda da prosipam bisere pred tebe i tvoje kućne ljubimice. Provokacija je na demoNkratskom nivou, kako drugačije da je razumeš :-)
 
gledao ga dok je govorio pred kordonom policije...koja faca:hahaha::hahaha::hahaha:
mada i nikolic na pres konferenciji....:hahaha::hahaha::hahaha:
jel on zaista grobar po profesiji, ili ga tako tepaju zbog njegove face kad govori???:rotf::rotf::rotf:
Nije baš kopao grobove, bio je upravnik ili direktor groblja. Ima valjda samo srednju (mislim građevinsku) školu.
Ta njihova otadžbinska uprava je kao skup likova iz Felinijevih filmova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top