ŠTA NAJVIŠE VOLITE KOD SVOG PSA, MACE, HRČKA!!!

meni je najosecaj kad posle dva meseca dodjem kuci. tad Astrix pochne da me gricka, skache na mene, vuche me po sobi.... pa onda protrchi jedan krug pa se opet vrati kod mene i onda me jos jedno pola sata gnjavi :)

evo i slike
astrix4smallyc9.jpg
 
meni je najosecaj kad posle dva meseca dodjem kuci. tad Astrix pochne da me gricka, skache na mene, vuche me po sobi.... pa onda protrchi jedan krug pa se opet vrati kod mene i onda me jos jedno pola sata gnjavi :)

xaxaxa to i moja Aska radi...kad to uradi skroz uneredi kucu, razbaca stvari, gura tepihe a najbolje je kad gurne tepih pa onda na parketu zaleti pa kliza:hahaha:
 
Jao sta najvise volim.. to sto je jos uvek radoznala k'o malo stene pa gura njusku svuda i uvek trazi paznju, sto ima dobru narav i uvek prilazi dobrocudno svakome, obozavam da je vidim posle duzeg sna dok se ne rasani kako dlega polu zatvorenim okicama a ne zna gde je levo ni desno i cim se probudi odmah pridje i 'uvali' glavu u krilo da se mazi.. a najsladja mi je kad mi daje sapicu da se mazi dok ne zaspi... luce moje. Obozavam je. :heart: :heart:
 

Back
Top