HALF LIFE 2 problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
imam frku sa HL2, upalim ga, igram normalno, dodje mi do loading dela, i odjednom mi stane i chuje se onaj zvuk za error u windowsu, i onda moram da restartujem komp, pa da bih video koja je greshka u pitanju, stavio sam igru u windowed mode, i video da mi izbaci nekakav ENGINE problem, cifre neke itd. UBIJAM SE S OVIM, reinstalirao sam igru, i ne radi opet, nije original, i nemojte mi sad "kupi original, koshta 600 kinti" i "pa pirat je ***", nego ako stvarno neko zna reshenje problema, da mi pomogne
 
ne razumem...igraš normalno, pa kad dođe do loading dela stane...šta ...kad prelaziš sa mape na mapu ili uopšte ne možeš da pokreneš igru..._koja ti je grafička,koji procesor, koliko rama....
 
ne razumem...igraš normalno, pa kad dođe do loading dela stane...šta ...kad prelaziš sa mape na mapu ili uopšte ne možeš da pokreneš igru..._koja ti je grafička,koji procesor, koliko rama....

kad dodje do loading dela, bukvalno STANE, znachi stoji tako LOADING, mozhe 5 dana stajati, a kad uspem da ga spustim, vidim da je windows izbacio neki engine error....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top