DS banda uznemirila duhove

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CTAHOJKO

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.684
Dedicated 2 Markowac

Evo nije me bilo jedno vreme, ali kad sam ovo procitao, odmah sam se setio onog Makowca, pa da mu pripomognem oko tema, morao sam da okacim ovde.

Thumb_D55UHOVI.jpg


Duhovi u Šumaricama
Na fotografiji snimljenoj u spomen-parku kod Kragujevca jasno se vide dve sablasne prilike


BEOGRAD - U spomen-parku “Šumarice” kod Kragujevca, na mestu na kojem su 20. i 21. oktobra 1941. godine Nemci streljali 2.300 ljudi, pojavljuju se duhovi! Kurir je došao u posed fotografije snimljene jesenas, na kojoj se jasno vide dve sablasne prilike.
Kako otkriva naš izvor, snimak je napravljen mobilnim telefonom, ali momci koji su se slikali nisu ništa primetili, dok nisu sliku prebacili na kompjuter. Ono što su videli, zaprepastilo ih je. U šumarku je stajala beličasta utvara, dok se u krošnji drveća ocrtavao avetinjski ljudski lik, sa jasno uočljivim očima, nosom i otvorenim ustima - baš kao u horor filmovima! Jedina razlika je bila što se ovaj fenomen desio usred dana. Sliku smo dali doktoru Miodragu V. Vukoviću, stručnjaku za komparativnu religiju, mitologiju i antropologiju, kako bi nam rekao da li je ona autentična.

- Nisam stručnjak za fotografiju, ali teško da se radi o montaži, jer se na slici iza ovog mladića može uočiti najmanje šest likova. Od toga su tri ljudska, dva demonska i jedna zmija. Dakle, ako ovo nije fotomontaža, postoji verovatnoća da se ovde radi o akterima događaja od pre skoro 70 godina, odnosno, uslovno rečeno, duhovima - kaže doktor Vuković.

On primećuje ogroman ljudski lik u krošnji, “koji je po karakteristikama sablastan” i “figuru mladića, koji skrušeno stoji u pozi žrtve i čeka eventualno pogubljenje”, ali dodaje da ne možemo tačno znati zbog čega dolazi do ovoga.

- To je svakako igra svetlosti i senki, ali u podlozi su energetske konfiguracije, a šuma i drveće su izvanredan medij za mistične pojave. Pošto je ovo bilo mesto zločina neviđenih razmera, moguć je ovakav fenomen - objašnjava naš sagovornik.

Doktor Vuković kaže da nije bitno što je pojava uočena po danu, jer su ovi “entiteti” prisutni stalno, jedino se noću nekad lakše uočavaju. Kako je kazao, noć im više odgovara, a i tada su pojačana čula onog koji opaža pojavu.

- Ljudi koji nisu sahranjeni na dostojan način, često budu zaglavljeni između našeg i sveta mrtvih i njihove duše lutaju. Nekada duše budu zarobljene od zlih duhova ili demona. U ovom slučaju, najverovatnije je mladić na slici, ili možda onaj koji ga je slikao, izazvao pojavu. Ili je u vezi sa nekom od žrtava, ili ima urođene neke sposobnosti kakve ima jedan u milion ljudi - smatra doktor Vuković.

Inače, Nemci su 1941. godine u Šumaricama streljali 2.300 Kragujevčana, među njima i mnogo srednjoškolaca. To su učinili kao odmazdu zbog toga što su partizani i četnici ubili deset i ranili 27 okupatorskih vojnika koji su se vraćali iz Gornjeg Milanovca za Kragujevac. Za Srbiju je, kao što je poznato, bilo uvedeno pravilo 100 za jednog ubijenog, a 50 za jednog ranjenog Nemca.
 
Stojko, kakve veze ima DS sa duhovima???:hahaha::hahaha::hahaha:......pa ti si barabar mamlaz sa ovim mitom i ekipicom:hahaha:

BTW.......bas me interesuje sta na ovo imaju da kazu patriJote, koje su se ovih dana oglasavale i davale podrsku onom veleizdajniku i pichketini Nedicu , koji je i streljao te ljude u Kragujevcu.........da se ne pojavise duhovi zbog takvih idiotskih ideja, ili je onaj slogirani urednik Kurira opet meshao viski i kokain???:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top