Miss Univerzuma

*Ljudmila*

Domaćin
Poruka
3.269
Pošto je ta tema zaključana samo da prokomentarišem da je jutros u sitne sate održana ta manifestacija, gledala sam pošto mi se nije spavalo. Miss Kosova je naravno u vidu podrške ušla u prvih 10 ;) zanimljivo je što su je predstavili kao miss Kosovo-Serbia, ako je to za neku utehu :confused:.
 
Pošto je ta tema zaključana samo da prokomentarišem da je jutros u sitne sate održana ta manifestacija, gledala sam pošto mi se nije spavalo. Miss Kosova je naravno u vidu podrške ušla u prvih 10 ;) zanimljivo je što su je predstavili kao miss Kosovo-Serbia, ako je to za neku utehu :confused:.

ja sam procitao da ce to davati pink, ali posto ga kod nas "nema" onda....
kako je izgledala???? pored onih drugih...
 
Pa realno nije ona kriva što su je izabrali, možda nemaju bolju ...
A ni ona naša baš nije neka, gledala sam danas fotku u Blicu. Viđam lepše po ulici ali valjda sve zavisi ko se prijavi na taj konkurs, neće svi da budu Mis.
 
Pošto je ta tema zaključana samo da prokomentarišem da je jutros u sitne sate održana ta manifestacija, gledala sam pošto mi se nije spavalo. Miss Kosova je naravno u vidu podrške ušla u prvih 10 ;) zanimljivo je što su je predstavili kao miss Kosovo-Serbia, ako je to za neku utehu :confused:.

Задовољан сам.
Име Србија стоји поред Косова.

Шиптарка мора да је попи*дела:)
 
Ajde pametnjakovici, dajte sliku.

xinsrc_0220705140843765139657.jpg

:hahaha:
 

Back
Top