Vizit karta?

Buraz gledaj situaciju:

Vece je tek pocelo, ona napucana misli prici ce joj ne znam ko...Ti prilazis i popijes elegantnu korpu, ostavis joj vizitku "ako se predomisli"...prolazi vece, oko 2h obicno pocinje kriza, ona konta da ce ispusiti i da joj niko nece prici, a njene drugarice su vec uveliko navatale nesto... E tu je kljucni momenat... Sutra dobijas sms ili cimanje sigurno...Onda ti lepo nazoves i zavrsis posao...

kontas? :D


Zar ces toliko nisko da padnes da jednoj takvoj osobi das jos jednu sansu,ako te je otkacila(kako ti kazes popijes korpu,iskreno ne volim taj izraz koji se koristi u ruralnim sredinama)mislis da te nece ismejati ako joj ostavis vizitku,reci ce vidi idiota.Takva bre treba da bude sama celo vece,i naredno i tako dalje,dok ne shvati da se svet ne vrti oko nje.Nema tu predomisljanja ili hoces ili neces.Muskarci koji prave kompromise su sonje.:rotf::bye:
 
Ili dobri pecarosi....
Ko god je pecao zna da se riba ne lovi na nacin da kad pipne mamac , a ti joj otmes mamac....
Alave vrste riba se naticu na mamac, znaci 1,2,na tri ili cetiri je natices, jer prva dva su sa strane ili odozdo....
Normalne vrste riba, ne natices, ali zategnes malo kad cimne, da joj pomognes da klizne do kraja....
A jake vrste riba izvlacis kontrapunktom....tj kad ona udara najvecu snagu , ti najmanju , kad ona najmanju , ti najvecu inace puca struna....

Da li su zene ribe ili ne?
 
Значи, оставиш јој визит карту, па кад извиси јер је нико други неће, онда помисли "е, па ипак онај са визит картом није баш толико зиљав... дај шта даш..."

Лукаво!
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:


Ahahahahahah, koja seljanija. Ali najgori crnjak je ovo...

Evo malo sam se osvestio od jucerasnje svadbe i sad se i sam smejem svemu ovde :D

Ali bem li ga, ne moras ti da posaljes samo vizitku, dodjes do nje ponudis pice ili sta vec i onda tutnes ako se mozda predomisli :bye: :mrgreen:

Aj neko ko vec ima nastampano neka isproba ovih dana metod pa neka javi :lol: :lol: :lol:

Kao, bio sam sinoc pijan i jadan, a sad sam samo jadan :)

Buraz gledaj situaciju:

Vece je tek pocelo, ona napucana misli prici ce joj ne znam ko...Ti prilazis i popijes elegantnu korpu, ostavis joj vizitku "ako se predomisli"...prolazi vece, oko 2h obicno pocinje kriza, ona konta da ce ispusiti i da joj niko nece prici, a njene drugarice su vec uveliko navatale nesto... E tu je kljucni momenat... Sutra dobijas sms ili cimanje sigurno...Onda ti lepo nazoves i zavrsis posao...

kontas? :D

Ne kontam...

Moj drug daje vizit karte kad hoce da uzme broj mobilnog i da ganja devojku , i mogu vam reci da se devojke pale, bar njegov kalibar....

Ebi ga, pali kad pise CEO pa jos Siemens ili Ericsson....cak vise od onog direktor EDB, Minel, Energoproject, a plate ovih drugih su mnogostruko vece od ovog prvog....

Chekaj, drugar ti je CEO SE ili Siemens-a? :) :) :)
 
"forumas" razume se...pa nista drugo ne umem da radim...a i ovde sam poprilicno slab :P

@micika_bg, povukao sam posle prve serije...tako da imam za dve tri nedelje...ali bar nisam totalno zaebo :mrgreen:

@sevarski, danas ce te sto posto iskulirati ako joj pridjes na pocetku veceri, jer cekaju ne znam koga... "sve bi one htele da ih bekam..." tako da ono... Ti ides dalje pecas pa ako nista ne upecas nije lose ni neka vatacina oko pola dva u separeu :bye: a mozda i bude nesto od toga

@Победоносцев, ta prica ;)

@rastamann buraz ko pita ne skita sto kazu...Sta bi tek bilo da sam onako u naletu inspiracije odstampao vizitke pa tek onda skontao koja je znj klasa :mrgreen:
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:

Sto, sta fali vizit karti? Nije to lose, ali mi je usljiv ovaj drugi deo, gde po kelneru saljes pice i tu vizitku. Ali inace je vizitka ok - ako se svidis devojci (jer joj fino i nenavalnetno pridjes, predstavis se i kazes da bi voleo da se upoznas sa njom, evo mog broja ako budes raspolozena) ... mozda bi te i pozvala... vizitka ili bez vizitke - svejedno je. Ako si joj se svideo, bice joj drago i mozda se javi... zato je vazno da joj sam predas kartu - inace je malo, hm, cudno... mislim, zasto bi te zvala? zato sto si joj poslao pice? Pa ne treba ti takva devojka, nego neka koja te zove jer joj se svidja tvoj nastup/glas/oci, sta vec...
 
pa da sad ste seli na roodu....ne da postoji to bacanje sa vkartna..., nego se to i radi..al više u poslovnim kontaktima...sa secoolanim predispozicijama....al kad bi meni riba dala to šo ste naveli...ceo, se..ako to nešo znači....je l to neki koors..??.......prekstio bih se tripoot....
 
Sto, sta fali vizit karti? Nije to lose, ali mi je usljiv ovaj drugi deo, gde po kelneru saljes pice i tu vizitku. Ali inace je vizitka ok - ako se svidis devojci (jer joj fino i nenavalnetno pridjes, predstavis se i kazes da bi voleo da se upoznas sa njom, evo mog broja ako budes raspolozena) ... mozda bi te i pozvala... vizitka ili bez vizitke - svejedno je. Ako si joj se svideo, bice joj drago i mozda se javi... zato je vazno da joj sam predas kartu - inace je malo, hm, cudno... mislim, zasto bi te zvala? zato sto si joj poslao pice? Pa ne treba ti takva devojka, nego neka koja te zove jer joj se svidja tvoj nastup/glas/oci, sta vec...
a ako ima dvadeset godina i npr. studira geografiju? mozda sam zaostala, ali meni je u tom slucaju malo smesno...
 
Pa sta znam... zasto mora da bude direktor banke da bi imao vizit kartu? Meni bi recimo bio zanimljiviji student geografije nego neki CEO...
Da, naravno da je neobicno, mladi momci to nisu radili u moje vreme :) ali kako da kazem, samo po sebi nije ni lose, sta fali - ime i broj telefona? ili neka forica... moze da bude duhovito... zavisi kakav je decko...
 
Na mojoj ce da pise samo ime i prezime i jedan broj mobilnog i jedna email adresa...i imace dole prostor da se naskraba dodatna napomena......

Otkud ja znam sta je raznim mozgovima zanimljivo, nek pise i u cm i boju ociju i vic iz vicoteke.....
A ionako nije bitno da li je istina ili nije, odavno je istina prestala da bude merodavna za uspeh i kao primamljujuca stvar za zene i muskarce.....
 
Poslednja izmena:
uzela ja danas od brata njegovu vizitku i gledam...
posto svoju jelte, nemam.
poslovna adresa, poslovni fax, fon, poslovni mobilni...
zasto bi on tu vizit kartu davao devojci koju upozna, osim da se pohvali?
 
Drugar dobio vizitku od neke devojke koja je kod njega na poslu nameštala terminal, biznis varijanta kakvu opisuje indijanka, ali je data for pležr. Kada je video spisak titula i zvanja (dip ing sys adm mcsa mcsp mprc...) mrzelo ga da zove pa delio okolo, kao ako oće neko da je kontaktira... niko nije teo.
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:

Imam jednog druga koji je napravio vizitke samo iz tog razloga da se folira pred ribama... i non stop im tako daje po nekim kaficima... :lol: A meni sve to izgleda smesno... i cura ga gleda belo... kao koji ce meni tvoja vizitka... :lol: Ionako one ne zovu... tip zove... ;)
Nemam vizitku... a i ne treba mi... Imam milion tudjih vizitki koje mi ionako nicemu ne sluze... osim da skupljaju prasinu... sve koji su mi bitni imam u mobu...
 
ej a shta znaci da napravis.. sam ih iskreirash... dash nekom strucnijem.. e sad kako nadjes tog strucnijeg.. znaci imas neke sa diplomama graf. dizajnera ili nekog ko nije... mislim ... znam neke sto prelamaju .

ne znam ja se ne bih petljala s tim da sam ti, ali sta znam.. nekako mi je riskantno.. mozda ok kao upoznas se s nekim ali da saljes... en znam to je vec vestina procene situacije

u stvari izgleda ok meni ovako: npr ti imas neke poslovne vizitke dali ti na poslu za svoje svrhe i sad kao s nekim se upoznas ovo ono i kao jao evo imam samo ove poslovne vizitke tu mi pise broj da se ne mucis... ali ne znam da imash privatne i poslovne vizitke..
 
Imam jednog druga koji je napravio vizitke samo iz tog razloga da se folira pred ribama... i non stop im tako daje po nekim kaficima... :lol: A meni sve to izgleda smesno... i cura ga gleda belo... kao koji ce meni tvoja vizitka... :lol: Ionako one ne zovu... tip zove... ;)
Nemam vizitku... a i ne treba mi... Imam milion tudjih vizitki koje mi ionako nicemu ne sluze... osim da skupljaju prasinu... sve koji su mi bitni imam u mobu...

pa registruj mob shta ako ti nestane :I
 
Pa sta znam... zasto mora da bude direktor banke da bi imao vizit kartu? Meni bi recimo bio zanimljiviji student geografije nego neki CEO...
Da, naravno da je neobicno, mladi momci to nisu radili u moje vreme :) ali kako da kazem, samo po sebi nije ni lose, sta fali - ime i broj telefona? ili neka forica... moze da bude duhovito... zavisi kakav je decko...

student geografije i da pisu sve ocene kao i sta najvise voli da studira. znaci bolje ej poslati CV .. e evo, kao napravis origami zabicu od CV-ja mislim da bi se svaka raznezhila
 

Back
Top