Vizit karta?

Jel to pokusavas da budes glamurozan,ili si gledao previse filmova o Dzemsu Bondu,dovoljno ce biti da joj posaljes pice,a ako se bavis poslom kao mojim,zaista ce ti biti potrebne vizit kartice u protivnom ne bacaj ni pare,ni kartice.:klap::bye:

Jeste brate pokusavam...ali slabo mi uspeva :bye: Ne bacam nemo' da brines ovu temu sam postavio vidis i sam kad i posle cega :whistling:
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:
meni se mnogo dopada to sa vizit kartama..one su omogucile da ljudi uspesno rade svoj posao da se predstave dakle na najboli moguci nacin i time postignu vise ciljeva...ne treba svoju vizit kartu gurati nekom pod nos po svaku cenu...na primer kad se nadjem u drustvu gde sam nesto ispricala o svom poslu hobiju i planovima i ako vidim da sam zainteresovala nekog obavezno podelim karte...i mogu reci da mi se to visestruko isplatilo...jer dobijem i ja necije pa mozemo lepo da se upoznamo..Kao zena reci cu ti da mi je mnogo kulturnije da mi muskarac ostavi svoju vizit kartu nego da mi prilazi na javnom mestu i udvara se...Ipak se ne zna koga ja cekam...ovako ako i da kartu mogu da vidim ponesto iz nje sto bi mi dalo motiv da se javim...
 
Bravo Patak :lol:

Inače, u pravu si za to pljuvanje od strane drugarica koje eventualno sede sa onom kojoj je neko..... "prišao"..... obzirom da sam primetila to pre nekoliko godina već jako dugo se trudim da za svakog prokomentarišem kako "i nije loš", posebno ako znam da je devojka na koju pikira dugo sama i očajna zbog toga. Da li ih je to navelo da se i same malo iskontrolišu u neopravdanom pljuvanju sledeći put? Ne bih rekla.....

A sto ti stalno *****s?
Sad se tu nesto slazes, a vec ces u susednoj temi da zastupas upravo kao da mislis suprotno....ili ne primecujes da su ti izjave i razmisljanje odvojeni, pa neke stavove vezujes iskljucivo za samo jedan dogadjaj, ne povezujuci sa gomilom drugih , a vezanih dogadjaja.
 
Pouka, koristite vizit karte sa oznacenim dimenzijama.....i praznim prostorom za napomene....da doticna ima motiva da vam se javi....
Zavisi patak sta koga motivise....ja se ne bi javila na vizitku video kluba nego na kartu koja mi omogucava poznanstvo ili uslugu od nekog ko mi treba....ili smatram da radi nesto zanimljivo...
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:
:hahaha::hahaha:bas sam tu situaciju imao sa drugom sada na exitu kada mi je dao njegovu vizitku i onda smo sreli neke ribe pa sam mu vrnuo kao da im da radi fazona al kasnije sam se izgubio negde pa ne znam kako je proslo,al nije losa fora bolja je nego sa mobilnim:mrgreen:
 
Kao zena reci cu ti da mi je mnogo kulturnije da mi muskarac ostavi svoju vizit kartu nego da mi prilazi na javnom mestu i udvara se

Ne kapiram kako to izgleda. Znacajno te pogleda, da ti vizit kartu, i... sta? Lupi potpeticama, nakloni se i ode?

Jedan moj drug nije hteo da mu na kartama pise 'programer' ili bilo sta slicno, nije mu bilo dovoljno glamurozno, pa je stavio 'chief architect' sto mu je, kao, neka funkcija u firmi gde radi. Arhitekta... al' programa.
 
pa babin rođak...koji ima 82 godine...kad se uselio ....a to bilo pre 60 godina....namestio na vrata....stoodent.....i nikad nije menjao.....osećam da i vkartu nije menjao....al otišo on odavno u aoostraliju.............e ko je ovo rekao.....
Kao zena reci cu ti da mi je mnogo kulturnije da mi muskarac ostavi svoju vizit kartu nego da mi prilazi na javnom mestu i udvara se

e kao ženo...a je l tu misliš na sitooaciju u kafiću....ili kad ti dođe poslovni klijent sa sve onim predispozicijama...naboodženim....i da li si nekad zvala tipa koji ti je tako ostavio vkartu...??
 
glupost...

vizitka je za posao...

i za sex....da preskocimo reci...kasnije procitak kako se zovem....

D ami neko da vizitku bez ikakvih nagovetsaja sta hoce od mene, ne bih ga nikada u zivotu pozvala...mozda ako pise nesto interesantno (da je napravio vizitke fore radi), ali sigurno ne ime i profesija...
 
кoja бре још жена зове прва?
сећам се једном давну у основној школи, звала ме једна девојчица да ме пита шта имамо за домаћи.
од тада увек ја први зовем.
зови, зови, зови... до бесвести.
 
Buraz gledaj situaciju:

Vece je tek pocelo, ona napucana misli prici ce joj ne znam ko...Ti prilazis i popijes elegantnu korpu, ostavis joj vizitku "ako se predomisli"...prolazi vece, oko 2h obicno pocinje kriza, ona konta da ce ispusiti i da joj niko nece prici, a njene drugarice su vec uveliko navatale nesto... E tu je kljucni momenat... Sutra dobijas sms ili cimanje sigurno...Onda ti lepo nazoves i zavrsis posao...

kontas? :D
 
па добро ако оћеш да испаднеш глуп у друштву, ти дај визит карту.
ма кад мало боље размислим, немаш шта и да изгубиш. тутнеш јој лепо визит карту, да не испадне да ниси ништа покушао.
бураз. :ok:
 
2mri2xy.png


Ja bez nje ne izlazim.
 
A sto ti stalno *****s?
Sad se tu nesto slazes, a vec ces u susednoj temi da zastupas upravo kao da mislis suprotno....ili ne primecujes da su ti izjave i razmisljanje odvojeni, pa neke stavove vezujes iskljucivo za samo jedan dogadjaj, ne povezujuci sa gomilom drugih , a vezanih dogadjaja.
Jao dobro. Opet si se nalupao Patak, prestani da kenyaš, je l' ti sad lepše?

Kao dete si. Kad nešto nije u redu, nije, neću reći da je u redu samo da bih opravdala žensko. Nismo svi isti, recimo ti bi pre crko nego priznao da kao muškarčina nisi idealan.

A sad to o kontradiktornosti bojim se da ćeš moreti da argumentuješ, u suprotnom ne prdi.
 
Dobro ja priznajem da nisam bas preterano iskusan ali cekajte, kad je ikome devojka prva trazila broj, ako jeste onda je to 1% ili slicno... :bye:

to je ono ako te odbije pa onda "evo ti ako se predomislis" :bye:
Na žalost ili sreću, to se obično izvodi na sledeći način:
On: "A ako bi mogla da mi daš svoj broj..... to bi značilo blablabla....."
Ona: "Mmmm, aha. Pa, ovaj, daj ti meni pa ću ti se javiti. Još sutra."
 

Back
Top