Vizit karta?

Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:

ti si brate genije... sad cu da ovo pribelezim. ybt koji stil....:roll:
 
E sve znalci zenske psihe.....

PA ne odbija zensko samo zbog toga sto joj se on ne svidja ili joj se ne svidja tog trenutka...
Cesto se odbija upravo zato sto je u drustvu nekih osoba, drugarica i slicno....

Ja sam licno imao iskustva da prilazim zenskim osobama, tj jedna od njih me interesuje i ostale me nagrdise , mislim da nije postojala gora rec od onih koje su upotrebile....
Ona koja me je interesovala je stizala da samo izgovori, nemojte, ma nije.....

Pre nego sto sam stigao do drugog kraja grada, svi u gradu su znali za incident i za reci koje su bile upotrebljene....
Grad nije bio moj.
Te devojke su mi se kasnije izvinjavale, ali to nisu cinile zbog toga sto su mojoj simpatiji unistile priliku , vec zato sto se proculo po gradu kome su nakalemile te silne uvrede i neke reci koje ni sam ne znam sta znace tipa "zgubi" i slicno...
Moje prihvatanje takvog dogadjaja kao emotivnog duela i potpuno ignorisanje na hijararhijskom nivou, a i potpuno naivno prihvatanje zezanja koje su mi priredjivali i poznati i nepoznati posle toga su ucinili da su se reci okrenule protiv autora.....

Kasnije je sirenje te price i anegdote upravo htela da prikrije ta grupa devojaka , a ne ja....

Da ne pominjem foru na koje sve nacine se sve moze nahuskati bilo koja devojka da "zatvori vrata"....
i odbija svakog to vece.....
 
da sam zavrshio kako sam naumio nesto od prekvalifikaicja ..
ali boze moj imace vremena pa ce sve da se lepe za lovu ,ionako devojke i one koje se postaju ne mogu da odole kao sto i toma nikolic nije mogao na b92 a rekao je bar za to ima arhiva!
 
Eto. Resen problem :mrgreen:

Nego ozbiljno, da li koristite vizit karte uopste u ostale svrhe, poslovno itd...Ili...?
ahahahahah, koji si ti lik... ostale svrhe... pa te ostale su primarne svrhe za pravljenje vizitki... mislim, poslovni kontakti i tako to, a ne muvanje riba :D
ja koristim i koriste mi vizitke. mada, i pre, dok mi to nisu nastampali, zvrcala sam telefone i mejlove po papiru i bez blama... svi kojima sam trebala nasli su me i tako :D
 
Evo malo sam se osvestio od jucerasnje svadbe i sad se i sam smejem svemu ovde :D

Ali bem li ga, ne moras ti da posaljes samo vizitku, dodjes do nje ponudis pice ili sta vec i onda tutnes ako se mozda predomisli :bye: :mrgreen:

Aj neko ko vec ima nastampano neka isproba ovih dana metod pa neka javi :lol: :lol: :lol:
 
Ivane, ako joj tutneš vizitku, a da ti pre toga nije tražila broj, onda bolje da si joj odmah tutnuo ključeve od iznajmljene sobe + bon za menzu, jer je utisak potpuno isti.
 
Ja sam licno imao iskustva da prilazim zenskim osobama.....
Bravo Patak :lol:

Inače, u pravu si za to pljuvanje od strane drugarica koje eventualno sede sa onom kojoj je neko..... "prišao"..... obzirom da sam primetila to pre nekoliko godina već jako dugo se trudim da za svakog prokomentarišem kako "i nije loš", posebno ako znam da je devojka na koju pikira dugo sama i očajna zbog toga. Da li ih je to navelo da se i same malo iskontrolišu u neopravdanom pljuvanju sledeći put? Ne bih rekla.....
 
da ucite sta je stil od japanaca... oni nose stalno... cak i kad se kupaju...bese negde u grckoj u hotelskom bazenu, upozno se sa nekim kososokim bajom i njegovom lepsom polovinom i u sred razgovora baja ruku u gace i izvadi vodonepropusni plastikaner al ne od qurtza vec od vizitke... shta ti je civilizacija, stil, osecaj za poslovnost...
 
da ucite sta je stil od japanaca... oni nose stalno... cak i kad se kupaju...bese negde u grckoj u hotelskom bazenu, upozno se sa nekim kososokim bajom i njegovom lepsom polovinom i u sred razgovora baja ruku u gace i izvadi vodonepropusni plastikaner al ne od qurtza vec od vizitke... shta ti je civilizacija, stil, osecaj za poslovnost...

далеко смо ми од европе, а још даље од јапана
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:

Vizit kartu vezujem za posao. Nikada se ne bih intimizirala, bilo kako, sa nekim ko mi da vizit kartu. Možda nakon nekoliko godina, kada zaboravimo kako smo se upoznali i gledamo se drugim očima.
Da mi u kafiću konobar da vizit kartu nekog tipa, ma koliko da mi se dopadne, pomislila sam da me taj želi samo za seks. Ne bih nikada pozvala tog tipa, ako bih i zadržala vizitku.
Dakle, moje mišljenje je da se tako ne započinje bilo kakva veza sem čiste seks šeme. Kome to odgovara, ok.
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:


Jel to pokusavas da budes glamurozan,ili si gledao previse filmova o Dzemsu Bondu,dovoljno ce biti da joj posaljes pice,a ako se bavis poslom kao mojim,zaista ce ti biti potrebne vizit kartice u protivnom ne bacaj ni pare,ni kartice.:klap::bye:
 
Jel to pokusavas da budes glamurozan,ili si gledao previse filmova o Dzemsu Bondu,dovoljno ce biti da joj posaljes pice,a ako se bavis poslom kao mojim,zaista ce ti biti potrebne vizit kartice u protivnom ne bacaj ni pare,ni kartice.:klap::bye:

zaebano brate kad je neko chedoid pa mora da se razbacuje sa vizitkama.... :hahaha:
 
Ivane, ako joj tutneš vizitku, a da ti pre toga nije tražila broj, onda bolje da si joj odmah tutnuo ključeve od iznajmljene sobe + bon za menzu, jer je utisak potpuno isti.

Dobro ja priznajem da nisam bas preterano iskusan ali cekajte, kad je ikome devojka prva trazila broj, ako jeste onda je to 1% ili slicno... :bye:

to je ono ako te odbije pa onda "evo ti ako se predomislis" :bye:
 
Vizit kartu vezujem za posao. Nikada se ne bih intimizirala, bilo kako, sa nekim ko mi da vizit kartu. Možda nakon nekoliko godina, kada zaboravimo kako smo se upoznali i gledamo se drugim očima.
Da mi u kafiću konobar da vizit kartu nekog tipa, ma koliko da mi se dopadne, pomislila sam da me taj želi samo za seks. Ne bih nikada pozvala tog tipa, ako bih i zadržala vizitku.
Dakle, moje mišljenje je da se tako ne započinje bilo kakva veza sem čiste seks šeme. Kome to odgovara, ok.

Dobro, nekad bude sema nekad bude veza... Ne mozes uvek da znas unapred sta te ceka kad smuvas ribu u diskoteci...sta ako je bila pijana npr i sutra kad se otrezni devojka hoce da "raskine" ako je vec bilo icega...zato :ok:
 

Back
Top