Microsoft produzio rok za prodaju instaliranog XP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jewea Zubonja

Obećava
Banovan
Poruka
60
Juče SAM CUO TELEFONOM SA BIL GETSA IZ MIKROSOFTA I REKAO MIJE DA ,

Kompanija Microsoft produžila je za još nekoliko meseci rok do koga proizvođači originalne računarske opreme (original equipment manufacturers, OEM) i velike prodavnice računara mogu prodavati PC računare sa instaliranim Windowsom XP. Razlog za tu odluku leži u činjenici da se korisnici računara sporije nego što je planirano odlučuju za prelazak na Windows Vistu.

EEEE AMEROKO VOLIM VISTU I KADA MI ARAPI UVALE GLISTU BIL GETS JE JEVREJIN KAO I JA ISTO VOLI VISTU ALI NE I GLISTU.

A GDE PLOVI VASA LADJA STO ME U DUPE GADJA
 
xp-with-SP3-07.jpg


Windows XP Service Pack 3

Download the latest service pack and keep your Windows XP PC up-to-date.

xp-with-sp3.jpg


FREE DOWNLOAD WINDOWS XP SERVICE PACK 3
http://www.microsoft.com/windows/products/windowsxp/sp3/default.mspx

VISTA се плаћа ,то те неко слагао
 
ajd dok ne premeste temu sa politike na operativni sistemi da kazem nesto: Meni je Windows Vista duplo bolja od windows xp navikao sam na nju stvarno nema mane jeste da zahteva mnogo ali opet ne zalim sto sam je ubacio!

Pa isto to mozes imati i sa XP-om. XP je tek sad koliko toliko ok operativni sis.
Vista je smece zato i treba da izadje novi operativni sistem 2009-2010. godine.
 
Juče SAM CUO TELEFONOM SA BIL GETSA IZ MIKROSOFTA I REKAO MIJE DA ,

Kompanija Microsoft produžila je za još nekoliko meseci rok do koga proizvođači originalne računarske opreme (original equipment manufacturers, OEM) i velike prodavnice računara mogu prodavati PC računare sa instaliranim Windowsom XP. Razlog za tu odluku leži u činjenici da se korisnici računara sporije nego što je planirano odlučuju za prelazak na Windows Vistu.

EEEE AMEROKO VOLIM VISTU I KADA MI ARAPI UVALE GLISTU BIL GETS JE JEVREJIN KAO I JA ISTO VOLI VISTU ALI NE I GLISTU.

A GDE PLOVI VASA LADJA STO ME U DUPE GADJA

Šta je s tobom?:eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top