Sta su to VELIKE PARE?

hakim bej

Elita
Poruka
16.477
Sto ljudi - sto cudi. (sto zena 200 sisa, al nije tema.)
Oko ovoga se ljudi ne slazu. Dobijao sam bas razlicite odgovore:
-loto sedmica
-posao na carini
-redovna plata 500+ eur
-neredovna plata 1500+ eur
-nasledstvo 100 000 eur
-kofer iz afere "kofer"
-stamparija na Dedinju
..... dopisite

Jedan prijatelj mi je dao definiciju koju cesto ponavljam:
"Velike pare su kad dodje dvadeseti, ti si bez kinte, i onda u dzepu od nekih pantalona nadjes 1000 dinara! Kako je to veliko!"

Dakle: Sta su to VELIKE PARE? Moze i malo obrazlozenje.
 
Велике паре су.....супротно од малих пара:)

Шалим се, успех(на финансиском плану) се различито дефинише за различите људе. Неком је успех имати плату од 25000 е годишње, неком 125000е годишње...
 
А да ли сте знали да је, читао сам то негде, закључено да је најчешћи разлог због ког људи не остварују своје циљеве тај што их....забораве!!!!#$%&!!!!

И онда је, ако се добро сећам, направљено истраживање на неком универзитету, где је закључено да 80% људи који су записивали своје циљеве и стављали их на видљива места, или записивали сваки дан, успело да их оствари...
Значи ако записујете своје циљеве, имате 80% више шансе да остваре своје циљеве....

Ова тема ме (на мало чудан начин) подсетила на то... Зато запишите ето овде, или кући на папиру свој циљни посао у животу и новац којим желите да руководите кад дођете до тог посла, и имате 80% више шансе(теоретски)...................... а-ха!!! Нисте очекивали да вам то кажем на овој теми:lol:
 
Kad nemas cilj pustas da te matica zivota nosi, nisi proaktivan vec pasivan.
Kad imas cilj a ne zapises ga, nisi fokusiran i tesko ces ga ostvariti.
Kad zapises cilj, ili imas fotos neceg sto zelis, vizuelizujes, ako ga stalno gledas, onda si fokusiran na zadatke koje izvrsavas da bi dosao do cilja , a i tvoja podsvest cak i dok spavas radi na tome...
 

Back
Top