terorizam

samouka

Ističe se
Poruka
2.750
opet tražim pomoć, od Vas, izvinite, što sam dosadna do besvesti i nesvesti, ali zanima me da li ste i vi prikriveni kućni terorista....
npr. kada me je najviše razbesneo, obrisala sam sve njegove omiljene slike, za kojima je lud, iz kompa...
sledeći put, sam mu razbila dvogled, koji je obožavao, em što je moj poklon, em što je pasionirani posmatrač neba i aviona...
kada se vratio pijan kući, do nesvesti, ugasila sam sebi cigaretu na nadlakticu, jer sam znala da će ga na mojoj ruci, boleti više nego na njegovoj, sutra , kada se otrezni...
....
 
sine..
ničeg tu prikrivenog nema, to je terorizam prve vrste
i nemaš prava nikoga da kažnjavaš povređujući sebe
to je najružnije što jedno ljudso biće može da priredi drugom.

žao mi je samouka, al prećera bre.
ne možeš tako po ceo dan sažaljevaš sebe
i ideš unaokolo i tražiš od drugih da te sažaljevaju
barem ne na tako agresivan i teatralan način
 
sine..
ničeg tu prikrivenog nema, to je terorizam prve vrste
i nemaš prava nikoga da kažnjavaš povređujući sebe
to je najružnije što jedno ljudso biće može da priredi drugom.

žao mi je samouka, al prećera bre.
ne možeš tako po ceo dan sažaljevaš sebe
i ideš unaokolo i tražiš od drugih da te sažaljevaju
barem ne na tako agresivan i teatralan način

***..ali uvek kada biram između besa i tuge, nekako mi bolje dođe ovo prvo
 
Nikad nisam nista razbila ili unistila od predmeta... A kad se nadjem u takvoj situaciji, onda se nadurim, i cutim, cutim, cutim i cekam da on prozbori neku rec... I tako sve dok jednog dana ne puknem i kazem mu da se pakuje. : )
 
Nikad nisam nista razbila ili unistila od predmeta... A kad se nadjem u takvoj situaciji, onda se nadurim, i cutim, cutim, cutim i cekam da on prozbori neku rec... I tako sve dok jednog dana ne puknem i kazem mu da se pakuje. : )


pa, jasno je da to čekam...ali nisam tako hrabra, kao ti...čekam
 
neeee...ne, ne i ne!
samouka, to je tako destruktivno,
tjeranje inata,
izazivanje osjećaja krivice,
nemoj tako...
please :sad2:

time povređuješ i njega, ali i sebe, toliko bar znaš...
 
Razumem Samouku,jer sam sama svasta u stanju da uradim.
Too much tolerancije,popustanja i "slobode" je smrt za zajednicki zivot,jer se ubrzo pretvori u hipi-komunu i ode sve u propast.
 
samouka, dici ruku na sebe ne smes ni pod kojim uslovom.. ako imas vec bes ili te lose energije u sebi zar nije bolje istrcati par krugova oko bloka ili pravo u teretanu i izlupaj dzak do mile volje. Uh..
 
Veliki je problem kada neko ne zna da kanalise bijes............ti se ispucas, izbjesnis, i vjerovatno ti bude lakse, ja, recimo cutim i zbog toga cu, garant, dobiti cir na zeludcu, ali, to nije sada tema.......

To je problem, i on treba da se resava uz pomoc strucnog lica.
Ne bih da zvucim grubo, nije mi to namjera, ali, psiholog bi tu sigurno pomogao!
I ja bih mu se obratila!
 
I da zaključimo temu...
...preostalo mi je da odem, onim dugim koracima Mike Aleksića, da odem u svoju mladost, da zakočim pištolj koji je već repetiran i ponovo naučim da se smejem!
 

Back
Top