vulgarnost...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
Zato što je društvo prepuno tzv. finih, pa žele time da se istaknu i kažu kako oni misle svojom glavom, ne uklapaju se u masu. A u stvari se uklapaju, samo u drugu grupu, drugu masu. Malo je stvarno finog sveta.
 
Kao i svaki drugi nacin ponasanja:
postoji pozitivno i negativno.Zavisi od situacije i ko je kome uputio "odredjeno" ponasanje
Ustvari--iste reci mogu da budu skroz super a mogu da budu totalno odvratne,ako nije prava situacija.
 
ne volim vulgarne i proste osobe .prezirem ih i zalim.(pri tom ne mislim na psovku koja se nekom omakne u saobracajnom kolapsu i/ili dok ludi u kladionici gledajuci kako mu vec isplaniranih 500E izmice iz ruku u zadnjih tri minuta igre!!
nijesam ni svjesna bila kakvih nesretnika ima i uvjek sam mislila da moras nekog izazvati vulgarnoscu da bi bio vulgaran al to nazalost nije tacno.moze da ti se desi da ni kriv ni duzan dobijes pp on nekog iskompleksiranog mucenika pun vulgarnosti....a on ustvari misli da je mnogo intresantan,pametan,duhovit,fensi tj. u trendu..:???: jaoj te tuge tuzne.....:eek::eek::eek:
 
Poslednja izmena:
hm.
jel vulgaran onaj ko govori o ozbiljnim stvarima ali koristi i ružne reči
ili onaj ko bi pre umro nego da opsuje ali je prepun prostačkih aluzija na seks&co
ili pak onaj koji jednostavno otvoreno govori o svojoj intimi
?

je li vulgarna žena koja u 7am nosi crveni karmin
ili ona koja se glasno smeje šalama tuđeg muža
u kafani
?
je li vulgarna majka koja dojeći pokaže sisu na javnom mestu
ili sitna duša koja joj to prebaci
?

serem sad <---- pravi doprinos temi
ali stvarno sam zbunjena.
 
hm.
jel vulgaran onaj ko govori o ozbiljnim stvarima ali koristi i ružne reči
ili onaj ko bi pre umro nego da opsuje ali je prepun prostačkih aluzija na seks&co (nebitno na sta se odnose aluzije)
ili pak onaj koji jednostavno otvoreno govori o svojoj intimi
?

je li vulgarna žena koja u 7am nosi crveni karmin
ili ona koja se glasno smeje šalama tuđeg muža
u kafani
?
je li vulgarna majka koja dojeći pokaže sisu na javnom mestu
ili sitna duša koja joj to prebaci
?

serem sad <---- pravi doprinos temi
ali stvarno sam zbunjena.

ja bi podvuceno dozivjela ko vulgarnost...
e sad ova sto se glasno smije tudjem muzu u kafani moz' da bude prosta i vulgarna al to zavisi od okolnosti .to sto se glasno smije ne mora nista da znaci...:eek:
 

Back
Top