Muzicke novine

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Drugari cao,

Vreme je za novu temu, ove su vec smorile. Svakoga dana citam novine. Kada ujutru ustanem, odmah prelistam dnevnu stampu, dok se kupam mojim mirisljavim kupkama i mojom roze pufnicom citam novine, za doruckom (iako je nepristojno), dok grickam moj omiljeni sendvic i pijem moju omiljenu belu kafu, citam novine. Posle se odmaram i citam novine. Onda idem na plivanje i citam novine, posle toga idem u soping i citam novine, posle toga na balet i citam novine. Dok u teretani dizem 130 kg iz bencha, naravno, citam i novine da ne bih zatupela i da bih bila u toku, potom se odmaram i ponovo se informisem tako sto iz stampe saznajem najnovije informacije. Vece je rezervisano za balet i dok radim piruete, ja citam novine da mi neka novost ne bi promakla. I uvece dok se vozim na svojoj jahti ili idem na veceru sa prijateljima, dok pricamo o svemu i svacemu, ja gvirnem malo u novine, cisto da budem u toku. Naravno, celog dana imam muzicke pribe i na njima bacim pogled i u novine, cisto da pogledam jos neki zanimljiv tekst. Pored informacija, koje su mi najvaznije u mom zivot se nalazi i muzika, koja je nesto sto se na savremenom srpskom naziva must listen. Tako je slusam celog dana, ali uvek sa sobom nosim moj roze Mp3 player. Tako mi je palo na pamet da se proizvedu novine u koje bi se ugradjivao neki muzicki uredjaj, tako da bih mogla da slusam i citam u isto vreme. Ja najvise citam Rolling Stone, ali volim i druge muzicke casopise. Koje su vase omiljene muzicke novine? Sta mislite o mojoj ideji za takvu vrstu novina? :cool:
 
Aj ja prva, mislim da bi takve novine bile bash cool, mada mislim da se izdavachi novina u Srbiji ne bi ni potrudili za takvu stvar, sve u svemu i da se to ikad javi kod nas ili bi bilo preskupo, ili bi bilo manje kvalitetno.....
 
joj blekmure kaki si nam pametan


a shto bre sekana.........mislim bolesna gospodjo

ima u huperu i malo o muziki.........ali maaaaaalo

ih,da ima vishe bilo bi greota shto izilazi jednom mesecno!
 
Vidim da spamujete, pa mene posle krive za spam. Pitanje je da li biste voleli da imate novine u koje bi bio ugradjen neki uredjaj, da dok citate, lizete prst i okrecete stranice, slusate i svoje omiljene melodije? Koje bi to bile? Koje slusate dok citate novine? :cool:
 
Jao, bez psovki. Kupis novine na trafici i u njima je ugradjen uredja koji pusta muziku. Mozda i mp3, ali bitno je da slusas muziku dok citas novine. Nisi procitao tekst pazljivo. Procitaj ponovo. :cool:
 
LIzo to bi bilo mnogo skupo a i sto si to ovde stavila idi na pdf elektotehnika tu imas inzenjera i ljudi sa faksom pa sa njima to izmisli ili ti to hoces da nekome ukrades ideju pa pitas ovde??:mrgreen: Ma to bi kostalo oko 1000 dinara minimalno ko ima pare da kupuje tako skupe casopise msm ti si mozda bogata ali 70% stanovnistva ne moze tako da luksuzuje !!
 

Back
Top