PROMOCIJA BENDA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

voodoo_girl_90

Početnik
Poruka
36
Ok,drustvo treba mi vasa pomoc...pogotvu vi sto se bavite menadzmentom,marketingom..
dolazi meni zaista bitan bend i jedine novine su obajvile sledece:
UKOLIKO ZELIMO MEET AND GREET kartu moramo da na najbolji nacin promovisemo taj koncert...
ja sam pisala mailove raznim tv i radio stanicama,polepila plakate po gradu,napravila flajere...ALI STA JOS?jer oni koji imaju najbolju ideju za promociju dobijaju tu kartu..pomozite mi molim vas.!!!
IDEJE..??
HVALAA
 
nismo opasni samo ne volim kad neko prica o cemu sto volim a taj nacin,a posto vidim sa si stariji/ja mislim da je stvarnooo jadno sto na taj nacin pises o "tinejdzerima"...jer svako ima svoj ukus i mislim da je stvar osnovnog vaspitanja da postujes tudje ukuse....
 
Zar nisi ti 90.god?

ne vredjam nikog i nista,postujem tvoje misljenje,al da je RBD bezveze ,bezveze je.

I da, jos uvek sam tinejdzerka.;)

Ali vidim da se svi pale na te rbd.Rekla sam ''jadni'',jer ne slusaju prave stvari.
 
pa,ponavljam se stvar je izbora...za tebe su prave stvari neka druga vrsta muzike a za mene je ovo...ne kazem ja da nema kvalitetnije muzike,naravno da ima,za mene je ovo ok i cao.tebi ako se ne sivdja salji hate negde drugde a ne ovde.niko te nije terao da postujes to,lepo sam zamolila za pomoc a ne za tvoje pametovanje.i ja nisam ovde dosla da bi raspravljala sa tobom ili bilo kim o muzici nego radi druge stvari..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top