Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
istina je to, aaafrrrooodiiitaaa... samo, neće to uvek da radi... bar kod mene...
ali dok radi trudim se da napunim baterije za tamo neki predstojeći, ne tako smešan, period... pa onda i kad padne mrak na oči, osvrnem se na smešnu stranu istorije u svojoj glavi i opet bude ok... :)

'ladno napisah jedan skoro pa pametan post... šta ste mi to uradili ovde... :neutral:
 
istina je to, aaafrrrooodiiitaaa... samo, neće to uvek da radi... bar kod mene...
ali dok radi trudim se da napunim baterije za tamo neki predstojeći, ne tako smešan, period... pa onda i kad padne mrak na oči, osvrnem se na smešnu stranu istorije u svojoj glavi i opet bude ok... :)

'ladno napisah jedan skoro pa pametan post... šta ste mi to uradili ovde... :neutral:


to je odavno proverena taktika:heart:da nije toga ne samo ti i ja, već mnogi, nebi
znali kako da preguraju ni dan, da ne idemo dalje, od toga....samo kada bi to
uvek funkcionisalo bilo bi sasvim:ok:al nesto neće baš uvek, a onda sam više
ljuta na sebe...nego na sve ostale.....:dash:svi mi sami sebi skuvamo čorbu...:heart:
 
... eve gi...
... treba vremena da gi napravimo isti...

.. more l' vako?

tikibar99ng2.jpg



.. a za zalit... za pocetak... nesto... ladno i osvezavajuce i da udari u glavu...

zapocetakke1.jpg


... ajd ziveli...:pivce:
... a potom... u...:mafijas::klap:
 
Dobrodosli u tamne i mracne africke vilajete... :cool:

Afrika je pored svojih prirodnih lepota, raznih divljih zivotinja i stare egipatske civilizacije poznata i po svojim mracnim tajnama... verskim obredima... i magijom...

... njene dzungle skrivaju od pogleda sve i svakoga...
... a i tebe... ako nam se pridruzis...
... obrati paznju s kim se skrivas u zemlji nekadasnjih kanibala... mozda naletis na jednog skrivenog... tu... odma' iza tvojih ledja... gleda bas tebe... i merka... i...:mrgreen:
... ili se neki vudu vrac... poigra... sa tvojim... strahom...

.. ovo je poziv za sve koji zele da se igraju... i istrazuju... i budu totalno drugaciji..:ok:

^^^

Znači varijanta: "Tri ti guram, dva ti vadim, čik pogodi šta ti radim"!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top