ПАПА ПОЗВАО Г8 НА БОРБУ ПРОТИВ СИРОМАШТВА

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
20:35 ПОЛИТИКА

ПАПА ПОЗВАО Г8 НА БОРБУ ПРОТИВ СИРОМАШТВА
РИМ - Папа Бенедикт XВИ позвао је данас учеснике самита Групе осам економски најразвијенијих тземаља света (Г8) који се одржава у Јапану да предузму енегичне мере у борби против глади и сиромаштва у свету.

У средишту пажње лидера Г8 требало да буду потребе најслабијих и најсиромашнијих на свету, рекао је папа, преноси радио Дојче веле.

„Њихова угроженост је данас у порасту због спекулација и финасијских превирања која су негативно утицала на цене хране и енергије”, рекао је папа у недељној молитиви, из своје летње резиденције у Кастел Гандолфу, надомак Рима.

Лидери Г8 окупиће се од 7. до 9. јула на јапанском острву Хокаидо да би разговарали о најважнијим темама, односно, проблемима данашњице - стално растућим ценама нафте, хране и алармантним климатским променама, што је проузроковало кризу глобалних размера.


Kako je to lepo, prvo ih opeljesis, namestis im neki rat....a posle im das mrvice..:thumbdown:
 
Poslednja izmena:
I: Ej Živojine dokle ćeš?
II: Će da izmerim pa će ti kažem!
I: U al' ti je fazon!
Ova pesma je đuture iz seljačke sredine, gradski sine sas velike obline!!!
Što si nagojen kao da si iz Nagoju...
Ti genetski si postao bogat a ne u znoju!
Ćale u Švedsku ti radeo, bio bogat ko mason,
Otvorio salon, stavio nov itison...
...A ti sas devojku piješ sodu sa sifon,
I jedeš minjon! Koji je to fazon?
A vola bi pojeo samo kad bi teo!?
Šta fali na seljaka što je debeo!?
Skapuješ na dijete a jeo bi ko slon!
Jebaga! Nije ti fazon!
Farmerice arčiš, ne nosiš gi cele!
Jedu ti se jaja, farmerke gi izele!
Ne gubiš kosu (ti) gubiš mozak i rezon!
Tvoj život je šablon! Nije ti fazon!
Refren:
Nije ti fazon da me sa tia oči gledaš ko demoon!!
Moje pletene čarape od tvoje se stide:
Nosiš romboide i hemoroide!
Ti si fekalija koja puši livadu stoko,
I na kioski tržiš Treće oko!
Na stepenice ti se šišaš strogo po wc-i...
Glazirani sokovi piješ i briješ strije...
Voziš besna kola, nakačio si zlato,
Al' kompiri su zlato, moj bato!
Steroide si pio da bi Švarceneger bio
I kao Brus Li, ali to nisi ti!
Čak kao Čak Noris teo bi da budeš
I vizental Simon ali ti nisi on!
U redovi čekaš, na mamu daš kupon
Da kupuje za bon, nosi so u najlon...
...Jer ti si naduvan ko naduvani balon,
I bez bon-ton! Nije ti fazon!
Refren:
Ej be građani, Vaše žene su ružne:
Naoružane ružom i prepiru se sa mužom!
Omladina bleji, agencije i klubovi
Za pare im nude devojke i drugovi!?
Ej skloni tia krvoloci bulovi,
Moje pastirske džukele bi gi pojeli...
...Jer ljakse kud udari tu trava ne niče!
Učio sam karate od moga čiče!
Ja nisam od juče, flert gredice vučem,
Će te savatam sa savate boks će te tučem!
Ja sam teglio tegle i jak sam ko bizon,
Zato smanji ton, nije ti fazon!
Refren:
 
20:35 ПОЛИТИКА

ПАПА ПОЗВАО Г8 НА БОРБУ ПРОТИВ СИРОМАШТВА
РИМ - Папа Бенедикт XВИ позвао је данас учеснике самита Групе осам економски најразвијенијих тземаља света (Г8) који се одржава у Јапану да предузму енегичне мере у борби против глади и сиромаштва у свету.
OK. Pozvao pa pozvao. Nadam se da će ga poslušati.
 
OK. Pozvao pa pozvao. Nadam se da će ga poslušati.
Živimo u vreme cut-throat kapitalizma...Teško da će biti nešto...Ohrabruje sve veća angažovanost firmi u svetu na reciklaži što je višestruko korisno pre svega za ovu našu jednu planetu:cry::cry::cry: ali i za zapošljavanje ljudi u ''Trećem svetu'',kao i stavljanje filtera na sva postrojenja koja su potencijalno opasna za prirodu...Mi smo naravno vekovima daleko od toga i zagađujemo naše izvore gde god možemo.
 
Poslednja izmena:
Živimo u vreme cut-throat kapitalizma...Teško da će biti nešto...Ohrabruje sve veća angažovanost firmi u svetu na reciklaži što je višestruko korisno pre svega za ovu našu jednu planetu:cry::cry::cry: ali i za zapošljavanje ljudi u ''Trećem svetu'',kao i stavljanje filtera na sva postrojenja koja su potencijalno opasna za prirodu...Mi smo naravno vekovima daleko od toga i zagađujemo naše izvore gde god možemo.
Da...
Juče sam bio na Velikom Ratnom ostrvu. Strašno je šta sve plovi po Dunavu.

I teško da će da bidne nešto... Teško i da će sam papa da se odrekne trunke svog luksuza zarad siromašnih. No, ćemo vidimo.
 
OK. Pozvao pa pozvao. Nadam se da će ga poslušati.

Па нека прво тај хитлерјунговац одвади ИЗ БАНАКА КОЈЕ СУ У ВЛАСНИШТВУ ВАТИКАНА И ИЗ БРОЈНИХ ФИРМИ ЧИЈИ ЈЕ ВЛАСНИК "БОГОУГОДНИ" ВАТИКАН. Овај позив је највећи цинизам који сам прочитао уназад неколико година.
 
20:35 ПОЛИТИКА

ПАПА ПОЗВАО Г8 НА БОРБУ ПРОТИВ СИРОМАШТВА
РИМ - Папа Бенедикт XВИ позвао је данас учеснике самита Групе осам економски најразвијенијих тземаља света (Г8) који се одржава у Јапану да предузму енегичне мере у борби против глади и сиромаштва у свету.

У средишту пажње лидера Г8 требало да буду потребе најслабијих и најсиромашнијих на свету, рекао је папа, преноси радио Дојче веле.

„Њихова угроженост је данас у порасту због спекулација и финасијских превирања која су негативно утицала на цене хране и енергије”, рекао је папа у недељној молитиви, из своје летње резиденције у Кастел Гандолфу, надомак Рима.

Лидери Г8 окупиће се од 7. до 9. јула на јапанском острву Хокаидо да би разговарали о најважнијим темама, односно, проблемима данашњице - стално растућим ценама нафте, хране и алармантним климатским променама, што је проузроковало кризу глобалних размера.


Kako je to lepo, prvo ih opeljesis, namestis im neki rat....a posle im das mrvice..:thumbdown:

Pazi debilcine pape:
-Prada garderoba
-zlatni sat
-pancirno auto
-gardisti
-porez na veru
-nekretnine sirom sveta
-bezbroj banaka i investicionih fondova
-milijarde
---------------"pomozimo gladnima"----------:super::klap:
Hitler je ponosan na "sonnen kinder" i na istoimeni projekt.
 
20:35 ПОЛИТИКА

ПАПА ПОЗВАО Г8 НА БОРБУ ПРОТИВ СИРОМАШТВА
РИМ - Папа Бенедикт XВИ позвао је данас учеснике самита Групе осам економски најразвијенијих тземаља света (Г8) који се одржава у Јапану да предузму енегичне мере у борби против глади и сиромаштва у свету.

У средишту пажње лидера Г8 требало да буду потребе најслабијих и најсиромашнијих на свету, рекао је папа, преноси радио Дојче веле.

„Њихова угроженост је данас у порасту због спекулација и финасијских превирања која су негативно утицала на цене хране и енергије”, рекао је папа у недељној молитиви, из своје летње резиденције у Кастел Гандолфу, надомак Рима.

Лидери Г8 окупиће се од 7. до 9. јула на јапанском острву Хокаидо да би разговарали о најважнијим темама, односно, проблемима данашњице - стално растућим ценама нафте, хране и алармантним климатским променама, што је проузроковало кризу глобалних размера.


Kako je to lepo, prvo ih opeljesis, namestis im neki rat....a posle im das mrvice..:thumbdown:

Pa neka on malo stisne kais za pocetak i njegovi u Vatikanu.Cisto neka on prvi da primer.
 

Back
Top