Definicija kres seme

ma, valjda cu da se naviknem
ovde se osecam kao sveze meso bacheno medju medvede :lol:

Ponovo nekog ni krivog ni dužnog napadaju zbog toga što ima drugačije rezone od ostalih? :roll:
Nensy, čestitam na iskrenosti. Ja te ne optužujem niti imam prava na to jer svako bira svoj put.
Ja sam kao mlađa bila vrlo "nestašna" po pitanju kres-šema, kao i sve moje drugarice. Sad sam udata i moj muž zna SVE o meni. I ceni me. Zašto? Zato što zna RAZLOGE zašto sam se ponašala tako i tako.

Mene jako nervira površno etiketiranje ljudi. Treba zagrebati ispod površine nečijeg ponašanja.
U stvari mi se čini da si ti jedno nežno biće gladno ljubavi i da ti ta "kres-šema" služi kao uteha u trenucima samoće, depresije, neraspoloženja...Jednom rečju, taj dečko ti dođe kao vrsta psihoterapije u kriznim situacijama. Nije u pitanju tvoja potreba za sexom, već za razumevanjem i ljubavlju.....
Bar sam ja tako ukapirala....
 
Sta je najbolje? Sex sa emocijama ok.. to smo zakljucili sad svi... ali sta podrazumeva imati emocije prema nekom... onda ce te nevidjeno peci ako se ta druga osoba petlja sa nekim drugim... i koliko ces dugo moci biti u semi sa emocijama.... Moci ces jedan odredjen period... ali tad dolazi do kljucne tacke... ili raskid ili pristajanje oboje na monogamiju... tj na vezu.... Ali je fora sto sa tim zvrckanjima telefona i dosta drugih partnera sa strane neces nikad prihvatiti vezu... Daklem fora je naci odgovarajucu osobu... a takve nema.. jer svima zvone telefoni 300 na sat... ;)

Pa, evo meni ne zvone 300 na sat i znam ih jos dosta takvih
A ako neko petlja sa strane, pored mene zive, onda svaka mu cast!
 
@madona
hvala bogu da dodje neko zensko i shvati me :D
upravo tako, potreban mi je neko kada se osecam slabom i kada mi je potrebna nechija neznost...ne moramo mi da spavamo, ali znachi mi da me neko zagrli, poljubi, dodirne, malo da lazem sebe kako imam tu ljubav kraj sebe....
dok mi se ne povrati samopouzdanje...onda mi vishe nije potreban, a njega to ne dodirne ni malo, jer NEMA EMOCIJA medju nama i onda se samo razidjemo. ne bih bila takva prema nekome koga bih time povredjivala, zato sam rekla "kaputic" (shto njemu poootpuno odgovara)
 
Ponovo nekog ni krivog ni dužnog napadaju zbog toga što ima drugačije rezone od ostalih? :roll:
Nensy, čestitam na iskrenosti. Ja te ne optužujem niti imam prava na to jer svako bira svoj put.
Ja sam kao mlađa bila vrlo "nestašna" po pitanju kres-šema, kao i sve moje drugarice. Sad sam udata i moj muž zna SVE o meni. I ceni me. Zašto? Zato što zna RAZLOGE zašto sam se ponašala tako i tako.

Mene jako nervira površno etiketiranje ljudi. Treba zagrebati ispod površine nečijeg ponašanja.
U stvari mi se čini da si ti jedno nežno biće gladno ljubavi i da ti ta "kres-šema" služi kao uteha u trenucima samoće, depresije, neraspoloženja...Jednom rečju, taj dečko ti dođe kao vrsta psihoterapije u kriznim situacijama. Nije u pitanju tvoja potreba za sexom, već za razumevanjem i ljubavlju.....
Bar sam ja tako ukapirala....
....eeeeeee polako polako,zašto te ceni,koje njemu servirao tvoje razloge...
...tiiiiiii,i sada si pretpostavljam čedna majka dvoje,troje dece...
...kako je to lep holivudski završetak...
 
@madona
hvala bogu da dodje neko zensko i shvati me :D
upravo tako, potreban mi je neko kada se osecam slabom i kada mi je potrebna nechija neznost...ne moramo mi da spavamo, ali znachi mi da me neko zagrli, poljubi, dodirne, malo da lazem sebe kako imam tu ljubav kraj sebe....
dok mi se ne povrati samopouzdanje...onda mi vishe nije potreban, a njega to ne dodirne ni malo, jer NEMA EMOCIJA medju nama i onda se samo razidjemo. ne bih bila takva prema nekome koga bih time povredjivala, zato sam rekla "kaputic" (shto njemu poootpuno odgovara)
....samo mala korekcija zadatog teksta,rekla si "kurvica"...
 
@madona
hvala bogu da dodje neko zensko i shvati me :D
upravo tako, potreban mi je neko kada se osecam slabom i kada mi je potrebna nechija neznost...ne moramo mi da spavamo, ali znachi mi da me neko zagrli, poljubi, dodirne, malo da lazem sebe kako imam tu ljubav kraj sebe....
dok mi se ne povrati samopouzdanje...onda mi vishe nije potreban, a njega to ne dodirne ni malo, jer NEMA EMOCIJA medju nama i onda se samo razidjemo. ne bih bila takva prema nekome koga bih time povredjivala, zato sam rekla "kaputic" (shto njemu poootpuno odgovara)


e, ovo je...ono...odlicno... :hahaha:
 
@madona
hvala bogu da dodje neko zensko i shvati me :D
upravo tako, potreban mi je neko kada se osecam slabom i kada mi je potrebna nechija neznost...ne moramo mi da spavamo, ali znachi mi da me neko zagrli, poljubi, dodirne, malo da lazem sebe kako imam tu ljubav kraj sebe....
dok mi se ne povrati samopouzdanje...onda mi vishe nije potreban, a njega to ne dodirne ni malo, jer NEMA EMOCIJA medju nama i onda se samo razidjemo. ne bih bila takva prema nekome koga bih time povredjivala, zato sam rekla "kaputic" (shto njemu poootpuno odgovara)

Imala sam i ja takve šeme, sve ja razumem. ;) Nensy, ne uzbuđuj se mnogo ako te na forumu vređaju. Uglavnom vređaju one koji su iskreni, a folirante koji drže lekcije o moralu i danonoćno vise na "Lj&s" (malo čudno- zar ne?)- njih gotive.
I još nešto da ti kažem: ja sam jedna od onih koje su tražile ljubav na pogrešnim mestima, ali sam to shvatila tek kad sam sazrela. Ipak, nije mi žao nijednog momenta provedenog sa nekim u dobroj kres-šemi!
Dapače, bilo je extra!
 
Ponovo nekog ni krivog ni dužnog napadaju zbog toga što ima drugačije rezone od ostalih? :roll:
Nensy, čestitam na iskrenosti. Ja te ne optužujem niti imam prava na to jer svako bira svoj put.
Ja sam kao mlađa bila vrlo "nestašna" po pitanju kres-šema, kao i sve moje drugarice. Sad sam udata i moj muž zna SVE o meni. I ceni me. Zašto? Zato što zna RAZLOGE zašto sam se ponašala tako i tako.

Mene jako nervira površno etiketiranje ljudi. Treba zagrebati ispod površine nečijeg ponašanja.
U stvari mi se čini da si ti jedno nežno biće gladno ljubavi i da ti ta "kres-šema" služi kao uteha u trenucima samoće, depresije, neraspoloženja...Jednom rečju, taj dečko ti dođe kao vrsta psihoterapije u kriznim situacijama. Nije u pitanju tvoja potreba za sexom, već za razumevanjem i ljubavlju.....
Bar sam ja tako ukapirala....
Ti imas jako tolerantnog muza i ne dajes dobar primer omladini. Neki bas nece progutati sve vrste ludovanja iz proslosti. ;) Ovo ostalo si manje vise tacno napisala...
 

Back
Top