ASTROLOGIJA NA YOU TUBE-U

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.731


Evo bas sam nesto htela da vidim koliko na you yube-u ima o astrologiji, da li ima snimaka nekih konferencija, predavanja. Naravno na engleskom ima dosta ali ima i na srpskom. Ono sto sam primetila je da su emisije Duska Savica rasturile pomenuti sajt. Htela sam reci, da pocetnici koji su zainteresovani da slusaju o Solarnim horoskopima, tranzitima itd mogu naci nesto tamo, takodje astoromedicina, uporedni horoskopi itd. Evo ko hoce da pogleda

https://www.youtube.com/results?search_query=astrologija&page=4


Bilo bi lepo da svako ko ima neki interesantan link a koji se iskljucivo tice video zapisa da objasni o cemu je video i ostavi link ;)
 
a mislish da ce se neko secati nas i ovih tema, za 10 godina sve ce ovo nestati, neki ce umreti, neki ce se odati drogama, vecina ce jednostavno otici.....

Pa ja cu se secati. Jedna sam od onih koji veruju u teoriju da vreme i prostor ne postoje. Sve je sada a opet sve je vecno. Ja kada se setim nekih dogadjaja, mahom neprijatnih kao da sam opet u tom ptrenutku, kao da nije proslo 10- 15 godina. Kada je memorija u pitanju vreme ne postoji. Gde sam ja otisla..............:roll: Of topic :banovati:
 
Bio je video o Ekonomskoj tj. astrologiji o kretanjima na berzi . Zenska je neka - astrolog pricala o proucavanjima nekog drugog astrologa o kretanjima akcija i cena zita, zlata, nafte itd na svetskim berzama. I njegovim pogadjanjima o krahu Njujorske berze neznam koje godine. Valjda je bila rec o velikoj depresiji i SAD- u.
Uzme tip valjda simboliku istih i kroz aspekte sa Jupiterom ( skok vrednosti cene ), Saturnom ( pad vrednosti iste ), Uran ( iznenadjujuci obrti ) na nebu. Taj tip je jedan sve pogadjao i njega su konsultovali brokeri. Sad se ona valjda bavi istrazivanjima astrologije na tom polju.
Pogladala sam video dva puta i posle kad sam se setila da ga snimim u komp nisam vise mogla da ga nadjem. A odlican video.
 
Poslednja izmena:
Pufer:
a mislish da ce se neko secati nas i ovih tema, za 10 godina sve ce ovo nestati, neki ce umreti, neki ce se odati drogama, vecina ce jednostavno otici.....

Memorija je jedna (od retkih stvari) koje se nikada, nikako ne mou izbrisati. Pa i kada je blokirana, ili zaboravljena, memorija ipak postoji i negde je sacuvana. :cool:

Videcu dal se da nesto nauciti iz ovih snimaka. :)
 

Back
Top