ponovo nesporazumi izmedju... zna se

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ne mislim da ova tema zasluzuje ovaj samostalni prostor na forumu, ali mislim bilo bi interesantno cuti od vas....
sta mislite, da li ce ovo prestati nakon formiranja nove vlade???
ako se patrijotama na severu mitrovice zavrnu "slavine", ako uticaj DSS i SRS opadne na kosovu u razumnim :dash:granicama, ako "pravi" srbi prestanu sa politikom da komsiji crkne krava, ako....
mislim da ce ovaj nacin izliva patrijotizma polako poceti opadati

Srbi sa severa ne dozvoljavaju gradnju vodovoda Suhodol-Donje Vinarce

Mitrovica, 4 Juli 2008 (Kosovapress) Vreme 18:02
Jedna grupa srba u petak su u Suhodolu sprečili rad na uređivanju vodovoda za sela Suhodol i Donje Vinarce, i tim povodom je došlo do sukobljavanja između albanaca i srba, i tim povodom su ozleđena nekoliko lica.
Do sukoba je došlo kada je firma koja je nadležna uređivanjem vodovoda, započela sa radom, ali okupljeni srbi su sprečili to sa gađanjem kamenica u pravcu radnika, zatim su albanci sela Vinarce, Gušavce I Suhadol su odgovorili kamenicama.
Rasim Veselji, direktor za ekonomiju I razvoj je istakao da je uzeta dozvola za rad od UNMIK-a, I regionalne policije ali ovim postupcima srbi nameravaju da faktorizuju paralelne vlasti odbacujući rezultate lokalnih izbora.
Predstavnik UNMIK-a, Dževat Ozturk je rekao da njihov stav je da se radovi nastave dok će policija nadzirati sprovođenje radova I ne dozvoli da se situacija ne pogorša.
Glasnogovornik policije, Besim Hoti je rekao da ozleđeni od kamenica su odmah pušteni kući nakon primljene lekarske pomoći.
“Ako se ne dozvoli nastavak radova, mi ćemo blokirati put u Suhadolu”, rekao je predstavnik iz Vinarca.
ps.neko skoro spomenu da "srbi nemaju ni vode dovoljno"
 
Zli Srbi i dobri Albanci...još da dovedeš Vajata Erpa i sve će biti u redu.

niko nije spomenuo zle srbe ili dobre albance...
stvar je u tome da neki zli srbi koje boli ...uvo za kosovo pokusavaju da profitiraju na naivnosti sirokih masa ovih iz srca srbije... onda omogucavaju i ovim mojim patrijotama da ponavljaju onu "poznatu" "jel sam rekao da su srbi..." ne ogranicavajuci se na svoje "istomisljenike" i ... svakodnevna njasra pogoduju samo odredjenoj grupi da na kosovu nista ne funkcionise. a sto bi i jedni i drugi sekli granu na kojoj sede?? mislim dok ima bolida koji se pale na patrijotske slogane
 
ne mislim da ova tema zasluzuje ovaj samostalni prostor na forumu, ali mislim bilo bi interesantno cuti od vas....
sta mislite, da li ce ovo prestati nakon formiranja nove vlade???
ako se patrijotama na severu mitrovice zavrnu "slavine", ako uticaj DSS i SRS opadne na kosovu u razumnim :dash:granicama, ako "pravi" srbi prestanu sa politikom da komsiji crkne krava, ako....
mislim da ce ovaj nacin izliva patrijotizma polako poceti opadati


ps.neko skoro spomenu da "srbi nemaju ni vode dovoljno"

Mislim da nece prestati to idiotsko ponasanje Srba na severnom Kosovu jer Tadic tu nista nece promeniti. Kilav je on previse.
 
sta je ? nece da se naguze? idi pokazi im :mrgreen:

Malo si perverzan?
salute.gif


Da si imalo upotrebio mozak znao bi o cemu govorim. ALi ispiranje mozga je zahvatilo skoro sve.

Anyhow, Srbi slusaju Mlohavog i ostale koji ih napujdavaju radi svojih interesa. Ti ljudi dole treba da gledaju kako da prehrane decu koju imaju. Verovatno ne znas za slucaj kada su Srbi napustili posao kao policajci na Kosovu. Bile su im obecane neke repa za to, koje naravno nikada nisu ni dobili. I vratili se na posao naravno. VEoma plastican primer da razumes o cemu govorim. Ako to ni sada ne mozes onda je kasno za tebe
 
Malo si perverzan?
salute.gif


Da si imalo upotrebio mozak znao bi o cemu govorim. ALi ispiranje mozga je zahvatilo skoro sve.

Anyhow, Srbi slusaju Mlohavog i ostale koji ih napujdavaju radi svojih interesa. Ti ljudi dole treba da gledaju kako da prehrane decu koju imaju. Verovatno ne znas za slucaj kada su Srbi napustili posao kao policajci na Kosovu. Bile su im obecane neke repa za to, koje naravno nikada nisu ni dobili. I vratili se na posao naravno. VEoma plastican primer da razumes o cemu govorim. Ako to ni sada ne mozes onda je kasno za tebe

ko uopste prica o mlohavom i njegovim banditima?????????????
mani me tih tvojih plitkih doskocica "upotrebi mozak" ako i sam ne umes:dash:
da si makar jednom bio dole i upoznao siptare koji zive tamo bilo bi ti jasno sa kim imamo posla, a ne da ovde samo slusas ove propaganduse :think:
ako stvarno mislis da su oni nekki narod kojem je stalo do zivota sa drugima onda si brate debelo pukao
 
ko uopste prica o mlohavom i njegovim banditima?????????????
mani me tih tvojih plitkih doskocica "upotrebi mozak" ako i sam ne umes:dash:
da si makar jednom bio dole i upoznao siptare koji zive tamo bilo bi ti jasno sa kim imamo posla, a ne da ovde samo slusas ove propaganduse :think:
ako stvarno mislis da su oni nekki narod kojem je stalo do zivota sa drugima onda si brate debelo pukao

Pa nartavno da nije samo Mloha. Tu je ceo aparat za pravljenje haosa na Kosovu. Isti recept kao u Hrvatskoj i Bosni 90-ih. A ti kazes da su svi Albanci tamo losi? Losiji od Srba? Bolje nemoj pricati o ispranom mozgu :think:
 
Pa nartavno da nije samo Mloha. Tu je ceo aparat za pravljenje haosa na Kosovu. Isti recept kao u Hrvatskoj i Bosni 90-ih. A ti kazes da su svi Albanci tamo losi? Losiji od Srba? Bolje nemoj pricati o ispranom mozgu :think:

ako su bolji, zasto ne odes dole da zivis ? :thumbdown:

od kada su na Kosovu rade ono sto rade bez obzira na vlast u Srbiji i sada su uspeli. ako ti trebaju detalji o tome kako su to postigli, popij nesto za smirenje pa se javi. Srbi NIKADA nisu bili teroristi niti su sacuvali bilo kakvu formaciju za koju se sumnja da je cinila zlocine
neko drugi je legalizovao vojsku koja je ubijala decu. razmisli o tome
"ispran mozak" :roll:
 
ako su bolji, zasto ne odes dole da zivis ? :thumbdown:

od kada su na Kosovu rade ono sto rade bez obzira na vlast u Srbiji i sada su uspeli. ako ti trebaju detalji o tome kako su to postigli, popij nesto za smirenje pa se javi. Srbi NIKADA nisu bili teroristi niti su sacuvali bilo kakvu formaciju za koju se sumnja da je cinila zlocine
neko drugi je legalizovao vojsku koja je ubijala decu. razmisli o tome
"ispran mozak" :roll:

Ne kazem da su bolji, ne kazem ni da su losiji. Kazem da su ljudi ljudi bez obzira na kom meridijanu zive.
 
Ne kazem da su bolji, ne kazem ni da su losiji. Kazem da su ljudi ljudi bez obzira na kom meridijanu zive.

ne krivim te sto tako mislis
potpuno je ispravno, hriscanski
zao mi je sto se ne moze videti cela istina
a kod nas je tako lepo upakovana propaganda koja se fura da svako ko pokusa da odlepi ochi od TV i pozabavi se time, obavezno bude "patriJota: "radikal" itd itd
po Bibliji : "NE VERUJ U AUTORITET KAKO JEDINU ISTINU, VERUJ U ISTINU KAO JEDINI AUTORITET"
 
Ne kazem da su bolji, ne kazem ni da su losiji. Kazem da su ljudi ljudi bez obzira na kom meridijanu zive.

nemoj da gubis vreme .... pravim patrijotama nikada neces nista uspeti dokazati
u pravu si sto se tice boldovanog, samo sto se ove nase patrijote ne moraju dokazivati praznim parolama, i sada polako jedan po jedan okrecu list, cak i oni okoreliji su shvatili da od toga nema nista [jedan deo cemo "zadrzati" kao maskote, nije fer da ih mi nemamo]. verujem da i dobar deo njih u BG to shvata, ali licna korist im je ipak vaznija od "visih" ciljeva.
zato sam i pitao na pocetku, mislite li da ce se nesto sada promeniti sa odlaskom najglasnijeg od njih, kostunjavog, sa ponovo izgubljenim izborima od radikala ...
ili je ljudska naivnost zaista bez granica:dash::dash:
 
nemoj da gubis vreme .... pravim patrijotama nikada neces nista uspeti dokazati
u pravu si sto se tice boldovanog, samo sto se ove nase patrijote ne moraju dokazivati praznim parolama, i sada polako jedan po jedan okrecu list, cak i oni okoreliji su shvatili da od toga nema nista [jedan deo cemo "zadrzati" kao maskote, nije fer da ih mi nemamo]. verujem da i dobar deo njih u BG to shvata, ali licna korist im je ipak vaznija od "visih" ciljeva.
zato sam i pitao na pocetku, mislite li da ce se nesto sada promeniti sa odlaskom najglasnijeg od njih, kostunjavog, sa ponovo izgubljenim izborima od radikala ...
ili je ljudska naivnost zaista bez granica:dash::dash:

A ko se borio za nezavisno Kosovo ako ne te vase patriote? (ako sam te dobro shvatio mislis na siptarske kosovo-patriote)
 
shoku Ademi mozda ce se neshto promeniti u retorici, ali je sigurno da Srbi nece odustati od Kosmeta..zhao mi je, ali nikad dole nece biti dobro chak i ako proterate i ostatak Srba ili ako se desi da Srbi povrate suverenitet..ebiga..losha karma..ili loshi ljudi..neshto od ta dva...da sam na tvom mestu odselio bi se negde na zapad, tj. da ja zhivim dole otishao bi negde na zapad..
 

Back
Top