Ciji su glasaci najveci magarci ispali

Ciji su glasaci najveci magarci

  • DS

    glasova: 15 21,1%
  • SRS

    glasova: 20 28,2%
  • SPS

    glasova: 24 33,8%
  • DSS/NS

    glasova: 7 9,9%
  • LDP

    glasova: 5 7,0%

  • Ukupno glasova
    71
  • Anketa je zatvorena .

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
1. SPS glasaci : Poznato je da isti ne podnose DS iz milion razloga ali na kraju se njihove vodje slizase za par funkcija i koferceta sa DS-om

2.DS glasaci : dobise izbore sireci strah medju gradjanima o povratku u 90-e i starog rezima na vlast i na kraju udjose u savez sa starim rezimom

Ovi ostali manje vise su ostali pri svojim stavovima koje su propagirali za vreme kampanje.
 
1. SPS glasaci : Poznato je da isti ne podnose DS iz milion razloga ali na kraju se njihove vodje slizase za par funkcija i koferceta sa DS-om

2.DS glasaci : dobise izbore sireci strah medju gradjanima o povratku u 90-e i starog rezima na vlast i na kraju udjose u savez sa starim rezimom

Ovi ostali manje vise su ostali pri svojim stavovima koje su propagirali za vreme kampanje.
Ja bih rekao Čedini.
Oni jadnici se toliko polomiše da što više i što bolje popljuju i Tadića i Dačića izražavajući šizofrenični strah od povratka u 90-te, a sada njihov voljeni firer podržava Tadića u nameri da napravi Vladu sa Dačićem.
Gde li nestade strah od 90-tih?
 
Moj konačni odgovor je pod 2: radikali.
U skladu sa naslovm teme koju si postavio mislim da su i oni, naročito nakon drugog kruga u vojvodini, shvatili da više ne žele da budu magarci i da glasaju za gubitnike:bye:

opet lazi. taj drugi krug ne dokazuje nista sem da ZES koalicija 5 stranaka ima vise glasova u vojvodini od radikala pojedinacno . taj drugi krug je odrzan po vecinskom sistemu dok je na prvim izborima odrzanim po proporcionalnom razlika bila minimalna.

nego kako to da radikali, ti gubitnici , osvojise po drugi put zaredom vlast u tvom Zemunu? :lol:
 
pa glasaci radikala kao i uvek ,mada ce sada oni pricati kako je njima na srcu samo cast,postenje und ljubav prema otadzini , i mozda glasaci SPSa mada su oni i pored animoziteta prema DSu ipak dosli na vlast i to u solidnom broju pa nisu bas toliki luzeri kao ovi sto glasaju za vec 5,6 godina "najjacu stranku u Srbiji "
 
opet lazi. taj drugi krug ne dokazuje nista sem da ZES koalicija 5 stranaka ima vise glasova u vojvodini od radikala pojedinacno . taj drugi krug je odrzan po vecinskom sistemu dok je na prvim izborima odrzanim po proporcionalnom razlika bila minimalna.

Pa to sam i napisao, opasuljili se ljudi izmedju dva izborna kruga, neće više da budu magarci.
Zašto nisu opet glasali za radikale, eto to mi objasni, pa da idemo dalje;)
 
Pa to sam i napisao, opasuljili se ljudi izmedju dva izborna kruga, neće više da budu magarci.
Zašto nisu opet glasali za radikale, eto to mi objasni, pa da idemo dalje;)

ma na taj drugi krug nije izaslo ni 30% biraca prvo , to je nebuloza totalna .

bili su parlamentarni izbori i tu smo videli koji je realan odnos snaga.

SRS 78 poslanika DS mislim bese 65 u parlamentu jel tako? Ili 64?

To sto se vi udruzujete sa jos 10 stranaka , pa kao tripujete da ste jaci od radikala to je vas problem u glavi.

Inace mi jesmo izgubili time sto smo ostali i nakon ovih izbora na vlasti ali smo dugorocno izvojevali jednu veliku pobedu.

Naterali smo vas da se udruzite sa SPS-om i da pokazete pred svim biracima koje ste lazovcine, licemeri i pokvarenjaci. Vodite nonstop kampanje protiv povratka u 90te a udruzujete se odmah nakon izbora sa strankom koja je vladala svo vreme tih 90tih :lol:

mislim tako nesto zaista nema cenu....

a ova vasa vlada 10-11 stranaka nece biti dugog veka, mislim da je to i tebi jasno , vecina vam je jako jako tanka, i saplescete se na prvoj krivini.

Mislim kako to izgleda u praksi mogli smo da vidimo juce. Zbog nezadovoljstva manjina morali ste na vrat na nos da menjate postizborni plan :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, ali ZAŠTO nisu izašli radikali?
I neizlazak na izbore je poruka:roll:
Da su izašli radikali bi danas vladali Vojvodinom.
A ovako.... ode republička Vlada, Vojvodina izgubljena, Beograd se klima.....:bye:

prvo zato sto je narod neinformisan i zato sto ih boli patka za neke pokrajinske izbore. koja je nadleznost te pokrajinske skupstine? sta oni mogu da odluce?

prakticno nista... zato biraci radikala nisu izasli jer su to bili izbori za to ko ce da mazne vise para iz budzeta a sto se tice samih glasaca sasvim je svejedno jer su ingerencije te skupstine prakticno nikakve.

to "vladati vojvodinom" je glupost. u srbiji postoje 2 nivoa vlast - republicka i lokalna. ta pokrajinska je obicna farsa smisljena za trosenje para iz budzeta.

jos jednom te pitam koje su to ingerencije te pokrajinske vlasti pa da moze da vlada?
 
SRS glasaci-ocekivali ulazak u vlast srs-a sa dss, Kostunicu premijera, neulazak Srbije u EU, obaranje SSP-a, Vucica gradonacelnika, a od svega toga dobili su k***c.:mrgreen:

DSS glasaci-ocekivali vladu sa SRS, Kostunicu premijera, ponistavanje SSP, neulazak Srbije u EU, a dobili isto kao i glasaci SRS-a.:mrgreen:

Nema veze sta je ko ocekivao.Svi ocekuju da njihovi pobede vec je poenta u tome sa kojom pricom te je taj neki obrlatio da glasas za njega a zatim cim su prosli izbori radi nesto drugo.Ti su magarci.
Recimo LDP ima 5 % i nema vlast pa nisu njihovi glasaci magarci zbog toga taj LDP i dalje manje -vise se drzi onoga sto su propagirali u kampanji.
Za razliku od njih prosecan magarac koji je glasao za DS koji je pobedio sireci strah od moguceg povratka na vlast rezima iz 90-ih posle izbora udje u koaliciju bas sa rezimom iz 90-ih.
 
SRS 78 poslanika DS mislim bese 65 u parlamentu jel tako? Ili 64?

To nije bitno i tu se mi, u stvari, i razlikujemo.
Ti stalno tražiš opravdanja, a ja isključivo gledam rezultate.

Uostalom, u nekoj opštini u srbiji, ne sećam se sad kojoj, a nije ni bitno jer je moguće i izvodljivo, izabran je za predsednika čovek iz grupe gradjana koji ima samo dva odbornika.
DS 20, radikali 20, dss 10 ovi oni..... svi imaju odlične rezultate, a predsednik onaj koji ima samo dva odbornika. To je rezultat.
 
ja licno bih se osecao magarcem da SRS recimo formira koaliciju sa DS G17+ LDPom. Zaista bih se osecao kao magarac i nikad im vise ne bih dao svoj glas. A to sto nisu skupili dovoljnoda formiraju vladu - Boze moj.... Nista strasno....

glasam ne za onoga ko ima sanse da pobedi nego za onoga za koga kuca moje :heart: a to je SRS :heart:
 
To nije bitno i tu se mi, u stvari, i razlikujemo.
Ti stalno tražiš opravdanja, a ja isključivo gledam rezultate.

Uostalom, u nekoj opštini u srbiji, ne sećam se sad kojoj, a nije ni bitno jer je moguće i izvodljivo, izabran je za predsednika čovek iz grupe gradjana koji ima samo dva odbornika.
DS 20, radikali 20, dss 10 ovi oni..... svi imaju odlične rezultate, a predsednik onaj koji ima samo dva odbornika. To je rezultat.

nije bitno koliko ko ima poslanika u skupstini? :lol:

pa sta je onda bitno? :)

slazem se bitno je i ko formira vlast, al iskreno ovakva vlast DS-SPS + jos 9 stranaka je vlast kakvu mi kao opozicija mozemo samo da pozelimo...

Recimo opasna bi za nas bila vlast samo DS-G17+ ili samo DS ....

A ova vlast 11 stranaka u koaliciji, ihaaaj to nam je vlast i konkurencija kakvu da smo birali nismo mogli bolju da izaberemo...
 
Za razliku od njih prosecan magarac koji je glasao za DS koji je pobedio sireci strah od moguceg povratka na vlast rezima iz 90-ih posle izbora udje u koaliciju bas sa rezimom iz 90-ih.

Nije bilo price o povratku rezima vec politike 90-ih.
Znacajna razlika.
Politiku 90-ih danas oslikavaju DSS i SRS. O tome se radi.
Nema veze sta je ko ocekivao.Svi ocekuju da njihovi pobede vec je poenta u tome sa kojom pricom te je taj neki obrlatio da glasas za njega a zatim cim su prosli izbori radi nesto drugo.Ti su magarci.
U tom slucaju samo glasaci SRS.
Seti se izjava njihovih o SSP kako je stetan i kako priznaje Kosovo i kako ce ga ponistiti, a posle toga Toma u pregovorima prica da ce da ga izglasaju.
Klasican primer ovoga sto si naveo.
 
Jerry, pa nećemo ti i ja valjda tako da diskutujemo?
Pročitaj malo Ustav, nađi pokrajinski budžet, pa ako hoćeš da nastavimo može.
Nemoj TI MENE da pitaš šta su ingerencije pokrajinske Vlade. Ja sam to učio, izučio i položio državne (stručne) ispite. Saznaj sam;)

znaci nemas odgovor :)

a to sto imaju budzet da trose, to znam odavno. Ja samo kazem da nemaju ama bas nikakve ingerencije niti mogu sta konkretno da urade i promene u zemlji tako da su ti izbori cista glupost i uzaludno bacanje novca poreskih obveznika....

cim izbegavas da odgovoris direktno to mi znaci indirektno priznajes da sam u pravu.
 

Back
Top