Потврђено

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa bice zayebana ta nova gradska vlast dolaze gomile radikalsklih lopova zeljnih bilo kakve vlasti posle 8 godina ,pa ce onda DSS morati da udomi gomilu parazita koji su bili u republickim institucijama u protekle 4 godine ,a i SPS ce hteti da naplati visoku cenu za podrsku toj koaliciji sve u svemu zayebana stvar
 
Dve trecine opstina drze narodnjaci a slag na torti je Beograd.
Nego jer to znaci da pada vlada ova koja jos nije formirana i o kojioj nije bilo razgovora.Mislim tako Dinkic rece nema vlade ako ne bude G17 u Beogradu.
 
Ма није битно време. Знаш ти шта је поента? Сви се грабе за власт. Па и Тадић се граби за власт.

Хајде погледамо мало реално. Еј, ДС и СПС потписују неки споразум о помирењу две странке. Па да ли би то ДС урадила само пре годину дана? Би ђавола. Мислим, пресуда Марку Милошевићу за отпораше је НЕВИН. Ужас, зар не? Па зар су они сами себе тукли?

С друге стране, да не буде да само ДС помињем, хајде мало и ЛСДВ. Зар нису Чанак и Драшковић јавно рекли9 да коалиција са СПС не долази у обзир? Јесу. Шта је ово сада?

Ево мало и о радикалима. СПуштају се толико ниско да преговарају са ДСС, који их је више пута изневерио. Да не причамо о СПС колико је пута подметнуо ногу радикалима.

Дакле, закључак је да је власт слатка. Што неко помену овде "неће бити чудно да 2012 имамо коалицију СРС ДС" Ужас.
 
Super, super...

Nego, 'ocu ja docekati onaj most?

Kako penzioneri ne bi ostajali bez penzija za koje kupuju preko potrebne lekove jer su ceo život živeli u ovoj zemlji, rešeno je da se most odloži a da se sredstva usmeravaju na onu ELEKTRANU U NOVEM SADU ZA KOJU STE OTVORILI 4 TEME A JA VAM ZATVORIO TRI PA SE VI ŽALILI KOD ADMINISTRACIJE GRUPNO KO ZA PATIKE, SISE JEDNE!
 
Kako penzioneri ne bi ostajali bez penzija za koje kupuju preko potrebne lekopve jer su ceo život živeli u ovoj zemlji, rešeno je da se most odloži a da se sredstva usmeravaju na onu ELEKTRANU U NOVEM SADU ZA KOJU STE OTVORILI 4 TEME A JA VAM ZATVORIO TRI PA SE VI ŽALILI KOD ADMINISTRACIJE GRUPNO KO ZA PATIKE, SISE JEDNE!

Živela novosadska nevidljiva elektrana!:mrgreen::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top