devojke traze od muskaraca...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
zaista zelim da pitam forumasice sta bi trazile od momka koji bi mog'o da bude neko sa kim bi one provele zivot? zanimaju me kvaliteti koje bi taj neko trebao da ima?

jako bi lepo bilo da samo devojke odgovore na ovu temu i da nema uopste muskih odgovora... i jos bi lepse bilo ako bi muskarci koji su se zatekli ovde pazljivo procitali ono sto devojke napisu...
 
pu prva!
taj sa kojim bi provela zivot morao bi da bude nezan da je tu da me zagrli i da me zove neznim imenima,ali opet da bude snazan i da bude uz mene kad je najgore,da ne vara i da ponekad uradi za mene neke lude i romanticne stvari..........i naravno da je mastovit u krevetu....
 
jel ovo nije ona tema kad treba da napišemo dosta keša? =) ako jeste, gledajte mene kako se ispaljujem:

e ovako. da oće da priča o bitnim stvarima, da oće da me razume i da mi pomogne da ja njega razumem sve i kad pravimo sranja.
da je pametan.
da nam je lepo kad spavamo. da mi ne kupuje cveće. da nije hladan. da me ne guši.
e, i bitno mi je da nije psihopata.
 
jel ovo nije ona tema kad treba da napišemo dosta keša? =) ako jeste, gledajte mene kako se ispaljujem:

e ovako. da oće da priča o bitnim stvarima, da oće da me razume i da mi pomogne da ja njega razumem sve i kad pravimo sranja.
da je pametan.
da nam je lepo kad spavamo. da mi ne kupuje cveće. da nije hladan. da me ne guši.
e, i bitno mi je da nije psihopata.

sad si se stvarno...ispalila. :)
 
zaista zelim da pitam forumasice sta bi trazile od momka koji bi mog'o da bude neko sa kim bi one provele zivot? zanimaju me kvaliteti koje bi taj neko trebao da ima?

jako bi lepo bilo da samo devojke odgovore na ovu temu i da nema uopste muskih odgovora... i jos bi lepse bilo ako bi muskarci koji su se zatekli ovde pazljivo procitali ono sto devojke napisu...

Napokon neka ozbiljan tema :)
Bitno mi je da bude posvecen vezi, da je iskren, da nije vetropir, da stoji iza rechi koju je dao, da je odgovoran, da je zreo, da zna shta hoce od zivota i da se bori za to, da je se vec izdivljao i da ne moram da prozivljavam sa njim zakasneli propushteni pubertet, da nije alkoholichar, narkoman ili kockar, da mogu sa njim da funkcionishem kao tim. Bitno mi je da je dobar chovek ali da je pored te osobine jak.
Mada ceo ovaj sklop osobina moze da se svrsta u jednu, a to je zrelost...
Naravno to razmishljanje zapochinje kod mene tek kada vidim da neke osnovne stvari u vezi funkcionishu...kao shto su sex, slichna interesovanja...
 
jel ovo nije ona tema kad treba da napišemo dosta keša? =) ako jeste, gledajte mene kako se ispaljujem:

e ovako. da oće da priča o bitnim stvarima, da oće da me razume i da mi pomogne da ja njega razumem sve i kad pravimo sranja.
da je pametan.
da nam je lepo kad spavamo. da mi ne kupuje cveće. da nije hladan. da me ne guši.
e, i bitno mi je da nije psihopata.

meni je svejedno kad ja spavam:)))
 
zaista zelim da pitam forumasice sta bi trazile od momka koji bi mog'o da bude neko sa kim bi one provele zivot? zanimaju me kvaliteti koje bi taj neko trebao da ima?

jako bi lepo bilo da samo devojke odgovore na ovu temu i da nema uopste muskih odgovora... i jos bi lepse bilo ako bi muskarci koji su se zatekli ovde pazljivo procitali ono sto devojke napisu...

trebao bi da bude podjeljena licnost... na puno dijelova, tako da nikad ne dosadi
inace nis' on onog "provodjenja zivota" sa jednom osobom
a posto je podjeljenost bolest,
heh,
nis' ni od toga....

kava.gif
 

Back
Top