Kako da naucim...?

E vidis kod mene je jos zanjimljivije da ja zapravo imam VOLJU, ali nemam ideju kako da naucim jedan programski jezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted:
a to me izludjuje :) ...
pa sam se obratila ovdje s nekom nadom da cete mi malo nesto reci o tome....ali PADE SVE U VODU niko ni da se javi!!! :(
 
onda verovatno nemas dovoljno volje :)
ja ti ne bi preporucio da odmah krenes sa vizuelnim programiranjem. ponovicu se opet :) predlazem da uzmes (prevazidjeni) pascal i da ga par meseci (do godinu dana) proucavas cisto da vidis kako proceduralni jezici rade i sintaksu. imas dobre knjige i zbirke za skolske (al ne i previse naivne) zadatke koje mozes da radis. mozda ti se cini beskorisno al veruj mi da nije. posle toga mozes da predjes na delphi, c++, c# ili sta god hoces.

ako hoces neku knjigu imam ja brdo na compu za delphi, c++, c#, javu i tako to, samo su velike za slanje :wink: sve oko 10 mb
 
Ok hvala vam svima sad barem malo znam odakle da pocnem, nego malo mi problem jer ne znam gdje ovdje u Sweden da nadjem neku knjigu o kompocvima na nasem jer mi je svedski jos spansko selo!
pozdrav 8)
 

Back
Top