mali šiptari , srBski domaćini ... vratile se rode ...

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Nasao sam ovaj zanimljiv tekst, koji govori o tome, kako se momci sa sela, u ocajanju i nedostatku devojaka za zenidbu, odlucuju sve cesce da dovode mlade iz Albanije.......

Od kada je ova pojava uzela maha, srpska sela su zazivela, cuje se ponovo deciji placi, a domacini su prezadovoljni snajkama shiptarkama.........

......."- Imao sam 46 godina, mislio sam da se više nikada neću oženiti i da moj život više nema nikakvog smisla - kaže Radeta Matović, ugledni domaćin iz Buđeva. - Kada su ovamo počele da pristižu mlade neveste iz Albanije, kojima nije smetalo to što živimo na Pešteru i što smo daleko od grada, i ja sam odlučio da potražim „poslednju šansu“. Našao sam je u Veri iz Skadra, koja mi je prošle godine rodila naslednika Miloša. Sad sam opet srećan čovek, srećni smo svi u porodici i svi u selu, jer Buđevo ponovo ima perspektivu...."

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=120526&datum=2008-05-03

Sta mislite, da li su ovi ljudi , zaista toliko ocajni, ili su izdajnici srBskog naroda??
Da li su trazili od nevesti da javno ispred maticara , izjave da ne priznaju nato tvorevinu na teritoriji kosova i metohije.....pre nego sto su skinule patriJotama gache??:hahaha:
 
Nasao sam ovaj zanimljiv tekst, koji govori o tome, kako se momci sa sela, u ocajanju i nedostatku devojaka za zenidbu, odlucuju sve cesce da dovode mlade iz Albanije.......

Od kada je ova pojava uzela maha, srpska sela su zazivela, cuje se ponovo deciji placi, a domacini su prezadovoljni snajkama shiptarkama.........

......."- Imao sam 46 godina, mislio sam da se više nikada neću oženiti i da moj život više nema nikakvog smisla - kaže Radeta Matović, ugledni domaćin iz Buđeva. - Kada su ovamo počele da pristižu mlade neveste iz Albanije, kojima nije smetalo to što živimo na Pešteru i što smo daleko od grada, i ja sam odlučio da potražim „poslednju šansu“. Našao sam je u Veri iz Skadra, koja mi je prošle godine rodila naslednika Miloša. Sad sam opet srećan čovek, srećni smo svi u porodici i svi u selu, jer Buđevo ponovo ima perspektivu...."

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=120526&datum=2008-05-03

Sta mislite, da li su ovi ljudi , zaista toliko ocajni, ili su izdajnici srBskog naroda??
Da li su trazili od nevesti da javno ispred maticara , izjave da ne priznaju nato tvorevinu na teritoriji kosova i metohije.....pre nego sto su skinule patriJotama gache??:hahaha:

poslije pokatolcavanja,poturcivanja,pocrnogorcenja,pomakedoncenja..
sad imamo i posqiptarcenja srba.

nebeskog naroda sve manje.:mrgreen:
 
Ne znam zasto se zayebavati sa ljudskom nesrecom.

Ti na Pesteru i i u ostalim strmopizdinama su nesrecnici, a te siptarke koje kupuju od njihove divlje brace su jos gore nesrecnice. Meni je cela prica dosta tuzna.

Ko se zayebava??

Pojava je evidentna, i istinita.......i sve prisutnija u srbiji........
Pitao sam da li mislite, kao patriJote, i pravi srBski domachini, da je to u redu???

Zasto su ti ljudi nesrecnici??......pa oni su bar nasli zene, dok ovde na forumu ima jos nevinih:hahaha::hahaha:
 
Ne znam zasto se zayebavati sa ljudskom nesrecom.

Ti na Pesteru i i u ostalim strmopizdinama su nesrecnici, a te siptarke koje kupuju od njihove divlje brace su jos gore nesrecnice. Meni je cela prica dosta tuzna.


Pa zasto...zar nje bolje da stvore porodicu i zive (kako-tako, a reklo bi se, mozda, neki i dobro) zajedno nego da muskarci ostaju sami, a mlade Albanke prodaju kao belo roblje ko-zna-gde?
 
Zar je to najpametnije sto si mogao da smislis? To samo govori kakakv si kad se podsmevas nesreci zena koje zive medju takvima kao sto si ti...


Cekaj, bre.......pusti zezanje:hahaha:
Da li su bre, ti sto zene siptarke i prave male polusiptare, izdajnici ili nisu......mislim, sa vaseg , patriJotskog stanovista..???:hahaha:

Mozda bi bilo dostojanstvenije da bacaju majmuna u nesvest , u ime nebeskog naroda ?:hahaha:
 
Nasao sam ovaj zanimljiv tekst, koji govori o tome, kako se momci sa sela, u ocajanju i nedostatku devojaka za zenidbu, odlucuju sve cesce da dovode mlade iz Albanije.......

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=120526&datum=2008-05-03

Sta mislite, da li su ovi ljudi , zaista toliko ocajni, ili su izdajnici srBskog naroda??
Da li su trazili od nevesti da javno ispred maticara , izjave da ne priznaju nato tvorevinu na teritoriji kosova i metohije.....pre nego sto su skinule patriJotama gache??:hahaha:

:super::klap:
Sad će se oljute ovi čisti Srbi do 9-og kolena.

Inače, moji su imali poštedu za vreme kosovskog boja od strane Lazara
- pisali su onu pesmu za narod...
 
Cekaj, bre.......pusti zezanje:hahaha:
Da li su bre, ti sto zene siptarke i prave male polusiptare, izdajnici ili nisu......mislim, sa vaseg , patriJotskog stanovista..???:hahaha:

Mozda bi bilo dostojanstvenije da bacaju majmuna u nesvest , u ime nebeskog naroda ?:hahaha:

Naravno da nisu izdajnici posto Siptarima otimaju orudja za multiplikaciju i koriste ih za nasu stvar... :D
 
Nesrecnici su zato sto moraju da kupuju sebi zene.

Ako ti i dalje nije jasno, onda verujem da si i sam sebi morao cesto da ih kupujes.

Ranije smo na drugom podforumu polemisali o razlici izmedju instant plaćanja za uslugu od odmah i konstantno plaćanje tj na rate za istu uslugu ali malo kasnije.
Koji god vid plaćanja da izabereš - ženi idu pare.

A uostalom, šta će pare nama muškarcima?
 

Back
Top