vruci sex

milosevic s.

Zainteresovan član
Poruka
435
gubite li ili dobijate zelju za sexom na visokim temperaturama, mislim ono leto +35 do 40 i znojite se gde god da ste suprotan pol sa sve manje odece na sebi i zelja je tu ali je gusi pomisao na vec ionako znojava i ljepljiva tela cak i bez predigre ili ...
 
gubite li ili dobijate zelju za sexom na visokim temperaturama, mislim ono leto +35 do 40 i znojite se gde god da ste suprotan pol sa sve manje odece na sebi i zelja je tu ali je gusi pomisao na vec ionako znojava i ljepljiva tela cak i bez predigre ili ...

Pa postoji klima, hlađenje sokićima u pauzama, bućkanje u hladnoj vodi...More, bazeni, Ada, otpliva se malo dalje...Khm...:rumenko:
Kad nešto želiš, ne smeta vrućina. Ja sad imam 39 sa 2, toliko topla sam jaaaaa!
 
seks je super u kombinaciji sa ljetnjim vrtoglavicama na vrucini,
ne trebaju ti ni lsd ni tabletice za dobar trip

zivio nizak pritisak
kava.gif
 
seks je super u kombinaciji sa ljetnjim vrtoglavicama na vrucini,
ne trebaju ti ni lsd ni tabletice za dobar trip

zivio nizak pritisak
kava.gif
Opa... vidim da je G-din Afred Hofman odigrao vaznu ulogu u tvom zivotu ) :hahaha:

Thirty days, lord and thirty nights
I'm comin' home on an airplane flight
Mama waitin' at the ticket line
Tell me son why do you stand there cryin'

It was the needle and the spoon
And a trip to the moon
Took me away, took me away

I've been feelin' so sick and tired
Got to get better, lord before I die
Seven doctors couldn't help my head, they said
You better quit, son before your dead

Quit the needle. Quit the spoon
Quit the trip to the moon
We gonna take you away. Lord, we gonna take you away

It was the needle and the spoon

I've seen a lot of people who thought they were cool
But then again, lord I've seen a lot of fools
Well, I hope you people, lord can hear what I say
You'll have your chance to hit it some day

Don't mess with the needle or a spoon
Or any trip to the moon
It'll take you away

Lord, their gonna bury you boy
Don't mess with the needle
Now I know, I know, I know...
 
ma ti si pravo zlato
a jel sta je satobom kako ovo vreme utice na tebe?

pa nekako me ne "golica" lupkanje testisa po kolenima koja dotle dosezu samo leti, da nije mladosti i zelje ne bih se bas nesto upustao u dodatno znojenje , jer sto rece minon ako ima limunade,klime,sokica,bazena i ostalih pogodnosti cemu sex onda :lol:
 
O, Čizmice, pa ti si još uvek tu...

...................................
I've seen the man use the neddle,
It's so hard to understand.
I've seen myself use the neddle,
I've seen the neddle in my hand.

Ovi su malo mlađi, formirani kad sam ja imala tli godinice.

Ali stvarno, ova vrućina kao da je i mene upalila a mimi's dad samo stenje, dahće i beži. Što kaže jedna moja forumska drugarica, pa se posle čude otkud sve te migreničarke!
 
O, pa ti si još uvek tu...

...................................
I've seen the man use the neddle,
It's so hard to understand.
I've seen myself use the neddle,
I've seen the neddle in my hand.

Ovi su malo mlađi, formirani kad sam ja imala tli godinice.

Ali stvarno, ova vrućina kao da je i mene upalila a mimi's dad samo stenje, dahće i beži. Što kaže jedna moja forumska drugarica, pa se posle čude otkud sve te migreničarke!
Tu sam jos... evo cekam da dodje. Vec me pocinje malo nervirati sto ovoliko moram cekati. Nego dobro...ima nesto da zavrsi pa joj oprastam


ps
i tebi te "drogashke" pjesme lezxe u PM !:dash:
 
pa nekako me ne "golica" lupkanje testisa po kolenima koja dotle dosezu samo leti, da nije mladosti i zelje ne bih se bas nesto upustao u dodatno znojenje , jer sto rece minon ako ima limunade,klime,sokica,bazena i ostalih pogodnosti cemu sex onda :lol:


ko bi reko da vama i nije do sexa.....izgleda ova vrucina pali samo zensku populaciju
 
Tu sam jos... evo cekam da dodje. Vec me pocinje malo nervirati sto ovoliko moram cekati. Nego dobro...ima nesto da zavrsi pa joj oprastam


ps
i tebi te "drogashke" pjesme lezxe u PM !:dash:

Pa dobro, vredi čekati. Pih, kud te prihvatih za prijatelja?! Što ne ide, ne ide!

A jel znaš čija je stvar? To su zapravo hevići, ne znam da li to slušaš.
 
Pa dobro, vredi čekati. Pih, kud te prihvatih za prijatelja?! Što ne ide, ne ide!

A jel znaš čija je stvar? To su zapravo hevići, ne znam da li to slušaš.
A sto da ti radim, valjda od prijateljstva postoji nesto za stepenicu iznad....
Nisam jos vidio da se neprijatelji seksaju. :hahaha: ;)


Ne neznam napamet koji je to bend?
 
gubite li ili dobijate zelju za sexom na visokim temperaturama, mislim ono leto +35 do 40 i znojite se gde god da ste suprotan pol sa sve manje odece na sebi i zelja je tu ali je gusi pomisao na vec ionako znojava i ljepljiva tela cak i bez predigre ili ...

Pa znas kako kad malo prosetas gradom i vidis one polugolisave cice kako im kapljice znoja curkaju po butinici npr :) kako da ne mislis o sexu onda. ;) Ili kad uhvati tu svoju haljinicu pa pocne da se kao ladi sa njom. :D
No svud prodji svojoj kuci dodji... i upali klimu. :lol:
 

Back
Top