dva televizora

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Zanima me kako se slazete vi muskarci sa zenama oko gledanja Tv...da li popustite kad ona hoce da gleda film (U toku Eura ovo pitanje ne vazi jer niko nece da popusti nema sanse).... da li mislite da je zbog mira u kuci potrebno da rade dva televizora ili se nekako nagodite...Puno programa ima i mnogi se uopste vise ne skoncentrisu na nesto vec non stop daljinskim traze ni sami ne znaju sta...jel se mozete posvadjati zbog prokletog TVa?
 
Zanima me kako se slazete vi muskarci sa zenama oko gledanja Tv...da li popustite kad ona hoce da gleda film (U toku Eura ovo pitanje ne vazi jer niko nece da popusti nema sanse).... da li mislite da je zbog mira u kuci potrebno da rade dva televizora ili se nekako nagodite...Puno programa ima i mnogi se uopste vise ne skoncentrisu na nesto vec non stop daljinskim traze ni sami ne znaju sta...jel se mozete posvadjati zbog prokletog TVa?

Nijesam ozenjen. Volim fudbal. Uzivam u nekim utakmicama. Ali, ne bih mogao zbog toga da uskratim zeni gledanje omiljenog (ako je o tome rijec) programa. Kupio bih dva televizora. Ako ne bih imao uslova da kupim drugi TV, otisao bih kod prijatelja. ALI, ako ne bih imao uslova da kupim drugi TV, ne bih se ni zenio.
 
Zanima me kako se slazete vi muskarci sa zenama oko gledanja Tv...da li popustite kad ona hoce da gleda film (U toku Eura ovo pitanje ne vazi jer niko nece da popusti nema sanse).... da li mislite da je zbog mira u kuci potrebno da rade dva televizora ili se nekako nagodite...Puno programa ima i mnogi se uopste vise ne skoncentrisu na nesto vec non stop daljinskim traze ni sami ne znaju sta...jel se mozete posvadjati zbog prokletog TVa?

Ovo je jedina stvar oko koje se mi znamo posvadjati... ali sada nemamo mesta za drugi tv ali kad sagradimo kucu-to je prva stvar oko koje smo se dogovorili:2 TV-a!:D
 
Moj televizor je samo moj samo ja odluchujem shta ce na njemu da se gleda i po mogutjstvu volim sam da uzivam u stvarima na TV-u koje me interesuju bez da me neko smara!
 
e ako mi se ikad omakne da zavrshim sa tako nekom dilejom koja (ko/koji - ne znam kako da formulishem ovo) bi se svadjao oko televizora.. mislim ko uopshte gleda tv.. onda cju kablovima istog (tv-a, ne muzha) da se obesim..
 
ja gledam tv samo dok jedem i samo cartoon network...televizija je najvetje zlo koje je chovek proizveo ikada...popitje vam mozak nachisto gledatjete nebulozne serije i emisije u kojima se poluretardirani narod kikotje vrarolomijama kutjnih ljubimaca i slichna sranja...al shta vas briga lepo je
 
sto ce biti veselo kad se ozenis :klap::klap: ali da otvoris temu i izlozis problem pa cemo ti sve potanko objasniti:mrgreen:

ja nemam problem:confused:
ovo je 21.vek,era net tv-a i LCD ekrana...jedan televizor po domatjinstvu je i za nashe prilike prevazidjena stvar..a menije zrachenje potrebno makar ne gledao..chisto u terapiJske svrhe:neutral:
 
Zanima me kako se slazete vi muskarci sa zenama oko gledanja Tv...da li popustite kad ona hoce da gleda film (U toku Eura ovo pitanje ne vazi jer niko nece da popusti nema sanse).... da li mislite da je zbog mira u kuci potrebno da rade dva televizora ili se nekako nagodite...Puno programa ima i mnogi se uopste vise ne skoncentrisu na nesto vec non stop daljinskim traze ni sami ne znaju sta...jel se mozete posvadjati zbog prokletog TVa?

Moj deda ima 2 televizora a i to mu je malo ne stize da gleda sve programe ... pa sada ti vidi
 
...немам проблем са тим, пошто ТВ готово да не гледам...

...али и када га гледам...имам ненадЕбив аргумент...ви га гледате сваки дан...
 
Mene nerviraju gomila reklama , pa iskljucivo snimam tv program i to shedule radi , kasnije se samo pregleda sve sto je snimljeno , reklame premotaju, prosecan disk je dovoljan za nedelju dana snimanja......

Inace gledam u tri monitora, ali se oni ne svadjaju sto se tice paznje koja im je upucena....
 

Back
Top