Црнац и Кинез спремни да дају живот за Србију

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Симпатичан црнац и кинез интервјуисани од неке стране телевизије шта сматрају о Србији. Није им било лоше ни под милошевићем ни сада. Све може да пропадне али Србија једина да остане. Црнцу је лепо седети у ауотобусу, радити и причати како је Србија најлепша. Кинез се није разликовао.

Ја радије да Србија буде пуна црнаца и кинеза који воле Србију изнад свега, него да имам белце који пљују Србију и желе да затру све Српске хероје
 
Ја радије да Србија буде пуна црнаца и кинеза који воле Србију изнад свега, него да имам белце који пљују Србију и желе да затру све Српске хероје

imageslv1.jpg
images1di1.jpg


images2rs6.jpg
images3bo8.jpg



images4so4.jpg
 
...pa, djelimično tačno...!

tačno

Kada sam radio kao kontrolor na izborima ovim poslednjim u nekom manjem mestu, selu, bio tamo i edan Rom, stariji covek. I svi ga zahebavaju, ciga ovo, ciga ono, a on se samo smesi. I kasnije saznam da je sa tim istim likovima koji ga zahebavaju u SRS. Sve mi je bilo jasno. Tako je u svim manjim mestima po Srbiji sto se tice manjina bilo u nacionalnom, verskom idt. smislu
 
Симпатичан црнац и кинез интервјуисани од неке стране телевизије шта сматрају о Србији. Није им било лоше ни под милошевићем ни сада. Све може да пропадне али Србија једина да остане. Црнцу је лепо седети у ауотобусу, радити и причати како је Србија најлепша. Кинез се није разликовао.

Ја радије да Србија буде пуна црнаца и кинеза који воле Србију изнад свега, него да имам белце који пљују Србију и желе да затру све Српске хероје

Sloboda, ti li si...? :mrgreen:
 
Sloboda, ti li si...? :mrgreen:

Неко ми је променио password на ник. Контактирао сам супермодератора Нешу. И објаснио му да не могу да уђем на свој ник Слбоду, и ако покушам променити свој ник. Кажем му да бануе Слободу, али да зна да је овај ник уместо Слобода.

Стрела модератора сам контактирао и пре тога, она ме послала на супермодератора.
 
To je onaj sindrom kada zrtva silovanja zavoli svog mucitelja. Tesko je svim koji ju na bilo koji nacin manjina danas u Srbiji...

Samo sto je ovo blaze od silocvanja, ali zato se oni prave da vole Srbiju

Црнца нико није малтретирао. Има само Србе за пријатеље, Српску девојку. И ти пишеш бљувотине и лажи. Нек ти служи на част. Ја сам видео пуно соваца који пљују и омаловажавају роме. А ти си ми кобајаги пријатељ рома. Лицемерни и подмукло.
 
Kada sam radio kao kontrolor na izborima ovim poslednjim u nekom manjem mestu, selu, bio tamo i edan Rom, stariji covek. I svi ga zahebavaju, ciga ovo, ciga ono, a on se samo smesi. I kasnije saznam da je sa tim istim likovima koji ga zahebavaju u SRS. Sve mi je bilo jasno. Tako je u svim manjim mestima po Srbiji sto se tice manjina bilo u nacionalnom, verskom idt. smislu

Нико није више пљувао и омаловажао роме него "демократи". Чак су и на б92 имали гласање да ли би хтели да им роми буду суседи. Већина су негативно одговорили. Срби на Косову и у Хрватској који су силовани, тероризовани и омаловажани, за тебе то нијхе ништа. А што се неко зезао па реко циго, теби је као фол то упоређујете скоро као силовање. Једно крајње подмукло понашање од вас, који показује ко сте.
 
Симпатичан црнац и кинез интервјуисани од неке стране телевизије шта сматрају о Србији. Није им било лоше ни под милошевићем ни сада. Све може да пропадне али Србија једина да остане. Црнцу је лепо седети у ауотобусу, радити и причати како је Србија најлепша. Кинез се није разликовао.

Ја радије да Србија буде пуна црнаца и кинеза који воле Србију изнад свега, него да имам белце који пљују Србију и желе да затру све Српске хероје


...ma ne sumnjam da ti bi ali mi ne bismo
 
Нико није више пљувао и омаловажао роме него "демократи". Чак су и на б92 имали гласање да ли би хтели да им роми буду суседи. Већина су негативно одговорили. Срби на Косову и у Хрватској који су силовани, тероризовани и омаловажани, за тебе то нијхе ништа. А што се неко зезао па реко циго, теби је као фол то упоређујете скоро као силовање. Једно крајње подмукло понашање од вас, који показује ко сте.


Pa, obično su oni koji zaista imaju neke predrasude prema nekome ili nečemu upravo ti koji su najglasniji u osuđivaju tih predrasuda.

To mu nekako dođe kao ono kad okoreli pušač ostavi pušenje i onda postane najžešći aktivista u borbi protiv pušenja (jedan fanatizam zamenjuju drugim).

Ili kao ono što smo viđali u američkim filmovima kada belkinje tapšu po glavi "male slatke crnčiće".

Tako valjda, osim što pokušavaju da ubede druge da su "civilizovani i tolerantni građani sveta" (Evrope), možda najviše pokušavaju da ubede sami sebe u to.
 
Poslednja izmena:

Back
Top