Teska odluka

Ја ћу 4. годину за редом ићи са другоовима на море и ове године ћемо ичи у Игало и биће, не ШОВ, него ЗШОВ! :)
 
ja bih pre isla sa roditeljima na kubu ili na maldive nego u CG sa drustvom... tako da ipak idem sa roditeljima ;). msm, ja sa svojim drustvom mogu da se druzim i u bg-u i da visimo po bazenima, blejimo po ceo dan u kaficima itd.... :|
 
DRUSTVOO!!!!!!
u svakom slucaju.....dokle god je to ono drustvo u kojem se ja osjecam super....a sto ti ne bi mogo da radis mjesec dva prije odmora pa zaradis i imas i za kavu, sladoled, pivo, disko?a i prije odlaska na more posjetis svu mogucu rodbinu i naravno od svih dobijes dzeparac za koji ne kazes roditeljima:mrgreen:
 
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.
pa kako si i sam rekao ODLAZAK U DOSADNI RESTORAN(posebno naglasavam DOSADNI),sa jos GLUPLJOM MUZIKOM................a sa drustvom-UZBUDLJIVO PUTOVANJE......evo,vec se i vidi da bi pre isao sa drustvom nego sa matorcima....tako da,uzivaj!
 
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.

Biram drugu opciju, naravno... :super:

ali evo i trece

1. ustajanje kada zelimo
2. zderanje pizze i ostale zdrave hrane za dorucak
3. maratonski telefonski razgovori
4. muzika do daske
5. TV
6. za rucak palacinke
7. malo afternoon nap
8. tusiranje i spremanje za izlazak
9. crne cvike, pa u centar!
10. otpadanje sa drustvom do zore

i tako iz dana u dan... :whistling:
 
Ako bi da se odmoris i suncas i to, onda sa roditeljima, ko ih sisa, samo ih kuliraj... A ako hoces zezanje i provod, onda naravno drustvo ( da napomenem, neces moci da se odmoris ako ides sa drustvom, kazem ti iz iskustva)
 
Moj idealan odmor bi mozda izgledao ovako:
-ustajanje 10,11,12....zavisi kada smo legli prethodne noci
-Na moru moje dve drugarice i ja,sa tim da u blizini bude jos neko od drustva da bi nas za izlaske i obilaske bilo vise,i da bi bilo uzbudljivije.
-plaza(suncanje,kupanje,citanje novina,zezanje....)
-povratak u sobu/hotel,odmor,rucak,slusanje muzike,ispijanje kafe,gledanje u solju,tracarenje,itd....
spremanje za izlazak(to je ritual)
-izlazak u grad,ludovanje do ujutru....
 
Blize se letovanja.Sta biste pre izabrali:
1.Dosadno letovanje sa svojom porodicom u hotelu, sa unapred osmisljenim dnevnim aktivnostima:
-dorucak
-odlazak na plazu(suncanje po 5 sati da bi vam u rodnom gradu znali da ste isli na more)
-rucak
-odmor
-plaza
-vecera
-odlazak u neki dosadni restoran sa jos glupljom muzikom uz naruceni sokic
-spavanje oko 23h
2.Uzbudljivo putovanje sa drustvom na kampovanju po raznim mestima bez ikakvog reda i obaveza bez ikakve garancije da cete se vratiti u zdravom stanju.

Ako biste nesto trece, predlozite neku soluciju koja bi imala pozitivan uticaj na sve mlade ljude koji ne znaju sta ce od dosade na ovom glupom raspustu.

Chemu takvo stupidno pitanje? :confused:
 
Moja najteza odluka je bila......huh...bas zeznuta stvar....morala sam da odlucim koji cu sladoled da uzmem...Od cokolade ili sumskog voca?!
Nisam imala para da uzmem oba.....Odlucila sam se za sumsko voce,misleci da ce cokolada biti tu i sutra....ali sutradan kad sam dosla u prodavnicu...sladoleda od cokolade nije bilo..................tako sam se pokajala sto nisam juce uzela cokoladu...................i to je kraj jedne tuzne price.....:sad2:.......................:rotf:
 
Moja najteza odluka je bila......huh...bas zeznuta stvar....morala sam da odlucim koji cu sladoled da uzmem...Od cokolade ili sumskog voca?!
Nisam imala para da uzmem oba.....Odlucila sam se za sumsko voce,misleci da ce cokolada biti tu i sutra....ali sutradan kad sam dosla u prodavnicu...sladoleda od cokolade nije bilo..................tako sam se pokajala sto nisam juce uzela cokoladu...................i to je kraj jedne tuzne price.....:sad2:.......................:rotf:

Ja bih otishao u drugu prodavnicu. :mrgreen:
 
NIJE TESKA ODLUKA. MENI JE I SA MOJIMA SUPER. USTANES KAD HOCES, JEDES I PIJES KAD HOCES, NA PLAZU IDES KAD HOCES, IDES TAMO GDE TI SE IDE.

Ja vise ne pricam nista. ne izlazim nikad u grad, bole me oci od citanja, cistim sobu, prosek mi je 5.0, IQ je 116, pa opet nisu zadovoljni. E, pa ja ne znam sta hoce vise. Kad god sam im nesto rekla oni pocnu onu staru dobru pricu o tome koliko ja imam godina, itd, PA JE NORMALNO DA IM NISTA NE PRICAM!!!!

Jel ti imash shizofreniju ili shta?!
 
NIJE TESKA ODLUKA. MENI JE I SA MOJIMA SUPER. USTANES KAD HOCES, JEDES I PIJES KAD HOCES, NA PLAZU IDES KAD HOCES, IDES TAMO GDE TI SE IDE.

ccc... mene moji probude u 8 ujutru i kazhu 'idemo na plazhu'........ a ja ne znam gde se nalazim.... kakva plazha... jedino je dobro jel ti za sunchenje na plazhi i lezhanje na dusheq u vodi ne treba drushtvo!:)

@tema
kad bi mogla da biram (a ne mogu) pre bi izabrala da letujem sa drushtvom i u shumi ako treba... shalim se naravno... drushtvo 100%, makar morala u i crnu goru da idem,,,....
 
Jel ti imash shizofreniju ili shta?!

Kad bi vi znali sta je sizofrenija. Drustvo je naravno glupo i samo ce gledati kako da potrose sto manje a da drugi vrate prazan novcanik kuci. Meni je sa mojima ove godine super bilo. Upoznali smo super ljude, zdruzili se sa osobljem hotela, na plazu smo isli kad smo hteli /ko nece ne mora da ide/, sedeli po ceo dan u kaficu i bilo je EXTRA. KAKO OVI PRICAJU O RODITELJIMA JA IH NI NA TERASU NE BIH PUSTILA.
 
Kad bi vi znali sta je sizofrenija. Drustvo je naravno glupo i samo ce gledati kako da potrose sto manje a da drugi vrate prazan novcanik kuci. Meni je sa mojima ove godine super bilo. Upoznali smo super ljude, zdruzili se sa osobljem hotela, na plazu smo isli kad smo hteli /ko nece ne mora da ide/, sedeli po ceo dan u kaficu i bilo je EXTRA. KAKO OVI PRICAJU O RODITELJIMA JA IH NI NA TERASU NE BIH PUSTILA.

Veruj mi znam vrlo dobro shta je shizofrenija, pogotovu zato shto se genetski prenosi kroz kevinu stranu porodice, i veruj mi uopshte nije lepo kad ti nekoliko chlanova dalje (ne usudjujem se da kazem hvala Bogu, retji tju samo sretja u nesretji), nisu sigurni kako tje se probuditi sledetjeg jutra, koga tje prepoznati itd...
 

Back
Top