Сведочење усташе

"Feral" je tamo slicno kao b92 ovde, ili "Pescanik". Na zalost zbog nekih finansijskih problema ce biti zatvoreni koliko cujem, na veliku zalost radi istine u Hrvatskoj.

Патетично како демократе медије којимa је главно пљување на Србе и позивање на истребљење Срба, хвае се антисрпским Фералом, који је пуно пута писао антисрпске бљувотине.
 
С друге стране, на исом сајту можете да видите колико су пријатељски били расположени ти исти, с којима сада Тадић жели да нас помири (НАТО, ОВК, Хрватска). На сајту такође имате документ који приказује страдање Срба 1942. године, а направила га је америчка обавештајна служба. Мислим, сајт је одличан.
 
Грешиш. У92 пола не говори истину, јер приказује Србију најгоре што може. Хвала Богу, забранићемо ту телевизију.


Nije baš sasvim tačno. Na B92 sam gledala jako dobar dokumentarac, korišćeni podaci i snimci MCK o stradanjima Srba u Krajini posle "Oluje". Pored onoga što sam već znala, što iz prve ruke, što preko TV, saznala sam takve užase o zločinima "domoljuba" nad civilima koji nisu izbegli, (a to su uglavnom bili stari ljudi), da mi se kosa digla na glavi.

Tako da.. nije baš istinita ta propaganda koju vode protiv B92 oni koji bi želeli da ih neko stalno kuje u zvezde i da ih nikada ne pomene u nekom lošem kontekstu.

Da su prozapadno orijentisani - jesu, ali da su baš toliki antisrbi koliko neki ljudi žele da dokažu, nije tačno.

A kad malo bolje razmisliš, tu kampanju protiv B92 vode uglavnom radikali. Nešto slično tome što ti kažeš, čula sam više puta od Vučića, na primer, tako da....
 
Грешиш. У92 пола не говори истину, јер приказује Србију најгоре што може. Хвала Богу, забранићемо ту телевизију.

Kada je "vi" budete zabranjivali, stavite akcenat i da je zabranjujete zbog serija koje pustaju, kao i zbog naucnih emisija koje se kose sa idejom stvaranja.
 
Kada je "vi" budete zabranjivali, stavite akcenat i da je zabranjujete zbog serija koje pustaju, kao i zbog naucnih emisija koje se kose sa idejom stvaranja.

imas te serije i naucne emisije na mnogo drugih televizija. recimo na avali i foxu :)

pa danas svi maltene imaju kablovsku pa gledaj te iste emisije na discovery history channel exploreru ili animal planetu :)
 
imas te serije i naucne emisije na mnogo drugih televizija. recimo na avali i foxu :)

pa danas svi maltene imaju kablovsku pa gledaj te iste emisije na discovery history channel exploreru ili animal planetu :)

Koliko ja znam i Fox treba zabraniti.
A i nisu svi programi titlovani....a i neki vise vole da gledaju sinhronizovane emisije....
A i argument ti je glup "imas emisije na discavery"....

Ok, imas i vesti na CNN, BBC, i ostalim televizijama, sto znaci da mozemo da ukinemo sve nase televizije posto to vec ima na drugim programima.
 

Back
Top