Srbi srusili svoje crkve na Kosovu ??

  • Začetnik teme Istina boli ??
  • Datum pokretanja
I

Istina boli ??

Gost
Secate li se Miloseviceve propagande (kojoj su na zalost podlegli mnogi Srbi)da su muslimani i Hrvati ubijali sebe, palili svoje dzamije i crkve da bi privukli svetsku javnost? Sada neki mediji tvrde da Srbi na Kosovu (jer su nemocni) isto rade ? Mi izgleda prvo poverujemo nasoj TV pa onda svatimo koliko smo pogresili, a sada nam siptari ruse svetinje i jos tvrde da rusimo svoje! Mislim da smo se mnogo zgresili tokom rata u BiH (bez obzira na to jesmo li bili krivi ili ne). Slepo smo gledali na mnoge stvari i pravdali se tzv. Srpskim nestankom u BiH! Vrlo dirljivo, ali imam pravo na ovo pitanje, s'obzirom da moja rodbina strahuje na Kosovu da li ce docekati zoru ili ne!
 
Kolko je meni poznato SARAJEVSKO MARKALE je dokazano.Sam Izetbegovic je dao nalog kako bi izaso iz obruca koji mu je Mladic postavio.I to je pre 20-ak dana reko i svedok (ne znam koji broj bese) MUSLIMAN u Hagu na sudjenju Milosevica. A ovo,mene NE INTERESUJE TV,ja sam svojim ocima video.Zato,da su Srbi sami spalili svoju proslost,svoje korenje,svoje svetinje,nikako ne ne pije vodu.VREDJA cak.....zato,uzdrzite se ovakvih komentara inace cu biti primoran da i ovu zakljucam.
po 1000000000000 put ponavljam:OVO NIJE POLITIKA........OVO JE FORUM ISTORIJA.Da je ocenjeno da treba Forum Politika do sad bi bio otvoren takav.Drzite se Istorije,tolerancije i POLITIKE vise nece biti.
 

...e...samo da ispricam nesto o svedocenju jednog muslimana na presudjivanju S.M....
...Milosevic:"...znaci, vi tvrdite da su vas Srbi terali da jedete slamu..."...
...svedok (obraca se sudiji Mej-u...): "...nije slamu, druze sudija, nego seno...
...seno je mekse..."...

...e, ja znam zasto sam ovo ispricala... :wink:
 
DON:
Kolko je meni poznato SARAJEVSKO MARKALE je dokazano.Sam Izetbegovic je dao nalog kako bi izaso iz obruca koji mu je Mladic postavio.I to je pre 20-ak dana reko i svedok (ne znam koji broj bese) MUSLIMAN u Hagu na sudjenju Milosevica. A ovo,mene NE INTERESUJE TV,ja sam svojim ocima video.Zato,da su Srbi sami spalili svoju proslost,svoje korenje,svoje svetinje,nikako ne ne pije vodu.VREDJA cak.....zato,uzdrzite se ovakvih komentara inace cu biti primoran da i ovu zakljucam.
po 1000000000000 put ponavljam:OVO NIJE POLITIKA........OVO JE FORUM ISTORIJA.Da je ocenjeno da treba Forum Politika do sad bi bio otvoren takav.Drzite se Istorije,tolerancije i POLITIKE vise nece biti.


"tihi" DONe ,ne ulazim u to ko je kome i šta kada kako i zbog čega ,samo da primjetim da će i nedavni događaji biti dio istorije.
 
"tihi" DONe ,ne ulazim u to ko je kome i šta kada kako i zbog čega ,samo da primjetim da će i nedavni događaji biti dio istorije.[/quote]



TO je vec DIO Historije.BOLNE istorije.Onaj ko je postavio ovakav nakaradni Topic,taj je imao krajnji cilj.Cilj provokacije. Ja ga necu zatvarati......nek uziva u svojoj gluposti.
 
DON:
"tihi" DONe ,ne ulazim u to ko je kome i šta kada kako i zbog čega ,samo da primjetim da će i nedavni događaji biti dio istorije.



TO je vec DIO Historije.BOLNE istorije.Onaj ko je postavio ovakav nakaradni Topic,taj je imao krajnji cilj.Cilj provokacije. Ja ga necu zatvarati......nek uziva u svojoj gluposti.[/quote]



slažem se da je cilj topica provokacija koja postoji samo radi same sebe. moja namjera je bila da ukažem na to da bi svako trebao da ima pravo na svoje mišljenje i stav ma koliko ono nekima (nama) bilo glupo i mizerno. naravno sve u skladu pravila na kojima počiva forum.
poz :wink:
 
DON:
"tihi" DONe ,ne ulazim u to ko je kome i šta kada kako i zbog čega ,samo da primjetim da će i nedavni događaji biti dio istorije.



TO je vec DIO Historije.BOLNE istorije.Onaj ko je postavio ovakav nakaradni Topic,taj je imao krajnji cilj.Cilj provokacije. Ja ga necu zatvarati......nek uziva u svojoj gluposti.[/quote]
-meni je naslov topića baš što bi se kazlo -kul!i u suštini je namjera onog koji ga je potavi sasvim ok.
objasnio je očemu se radi-šta znači da bi stvari mogli i tako promatrati...
 
Svako ima pravo na svoj stav. To lepo zuci, ali je POLUistina.

NIKO NEMA PRAVO NA GLUPOST, I NARAVNO NIKO NEMA PRAVO DA PROVOCIRA I IZAZIVA SIRENJE MRZNJE I NETRPELJIVOSTI!!!

Zbog flagrantnog i s namerom prouzrokovanog sirenja manipulacija i mrznje, ovaj topic treba da bude zatvoren, bez obzira koliko se ja slagao sa ocenom da je Milosevic obican komunisticki nitkov, zajedno sa drugim liderima u bivsoj Jugoslaviji.

Ali, ako cemo da raspravljamo o Milosevicevoj ogromnoj odgovornosti, cinicemo to bez prisustva zlonamernih i manipulacijama sklonih pripadnika izmisljenih ili drugih naroda bivse SFRJ, koji nisu drzavljani danasnje Srbije i Crne Gore. Znaci, ne na ovom topicu.
 
wade:
Svako ima pravo na svoj stav. To lepo zuci, ali je POLUistina.

NIKO NEMA PRAVO NA GLUPOST, I NARAVNO NIKO NEMA PRAVO DA PROVOCIRA I IZAZIVA SIRENJE MRZNJE I NETRPELJIVOSTI!!!

Zbog flagrantnog i s namerom prouzrokovanog sirenja manipulacija i mrznje, ovaj topic treba da bude zatvoren, bez obzira koliko se ja slagao sa ocenom da je Milosevic obican komunisticki nitkov, zajedno sa drugim liderima u bivsoj Jugoslaviji.

Ali, ako cemo da raspravljamo o Milosevicevoj ogromnoj odgovornosti, cinicemo to bez prisustva zlonamernih i manipulacijama sklonih pripadnika izmisljenih ili drugih naroda bivse SFRJ, koji nisu drzavljani danasnje Srbije i Crne Gore. Znaci, ne na ovom topicu.[/

Ala si ti ko vetar

Lako menjas smerove i orijentaciju
 
Srbi NISU spalili svoje crkve na Kosovu, koje su proteklih vekova cuvali i obnavljali...
...ali, na zalost, Srbi JESU spalili dzamije u Beogradu i Nisu koje su takodje, hteli mi to da priznamo ili ne, deo nase istorije... Zbog takvih "Srba" (a takvi to isticu) nas i mrzi ceo svet... Ne kazem ja da trebamo da se ulizujemo tom americkom svetu, vec samo da se normalno i kulturno ponasamo prvo u svojoj kuci, ulici, gradu i zemlji pa tek onda pred tim svetom... (jer mi smo ipak najbolji a to treba da im pokazemo u kulturi sportu i normalnom i civilizovanom ponasanju)
 
Svako normalan je osudio paljenje dzamija.Sad su jos i kompjutere pokrali.Stvarno sramota.To ne ide na cast nikom ko je to uradio.Lako je manipulisati ovim narodom Srpskim sada.Nazalost,mladici ce za 100 eura cuda uciniti.Nazalost! Ne mrzim ja nikako muslimane,naprotiv.....pa prvi sam bas na ovom Forumu cestitao im najveci praznik KURBAN BAJRAM.....stoji to,ima datum,nije izmisljotina.Muslimani dakako imaju kao i Hrvati,Slovenci svoju proslost.Proslost niko ne treba da rusi.Niciju.E sad,druga je prica sto su Srpske svetinje pod zastitom UNESCA.....to ima zasto,to nije slucajno.No,nezahvalno je uporedjivati sta je vrednije:MANASTIRI NA KOSOVU ili DZAMIJE!Svako ce uvek braniti svoju veru.Jedno stoji.....DZAMIJE nisu bile smeti zapaljene naprosto zato sto nemaju veze sa divljastvom Shiptara na Kosovu.I sto je najgore,opet se ukopavaju na Biogori i Cicevici.....he......
 
Svasta je receno na ovu temu i ovde i drugde.

Ovo je istorija i nemam nameru da sejem mrznju i ovako je ima previse.

Neznam ko je na Kosovu i Metohiji palio crkve,ali znam da su ih u Bosni i Hrvatskoj Srbi rusili(nazalost to je istina).Elem,posto Hrvatima a i Muslimanima nista ne znace oni su svoje snajpere postavljali na zvonicima(zvonici se obicno prave dovoljno visoki da nadvise oklinu da se zvono sto dalje cuje) a iz topa nije lako pogoditi zvonik pa bude i okolnih pogodaka.
 
Anonymous:
Svasta je receno na ovu temu i ovde i drugde.

Ovo je istorija i nemam nameru da sejem mrznju i ovako je ima previse.

Neznam ko je na Kosovu i Metohiji palio crkve,ali znam da su ih u Bosni i Hrvatskoj Srbi rusili(nazalost to je istina).Elem,posto Hrvatima a i Muslimanima nista ne znace oni su svoje snajpere postavljali na zvonicima(zvonici se obicno prave dovoljno visoki da nadvise oklinu da se zvono sto dalje cuje) a iz topa nije lako pogoditi zvonik pa bude i okolnih pogodaka.

Necu da diskutujem na ovu temu, jer cu najmirnije duse reci da Bog Dragi vraca tamo gdje najvise boli(dzamije u BiH crkve i manastiri na Kosovu - pa nista nije slucajno NA ZALOST NAJVECU!).
A ti IDIOTE - KAKO TE NIJE STID DA KAZES "MUSLIMANI" POSTAVLJALI SNAJPERE NA DZAMIJE !!! Dzamije su po cjeloj BiH SRUSENE KAKO JE SRPSKA VOJSKA TJERALA NESRBE TAKO SU I RUSILI DZAMIJE, KAKVI SU TO I GDJE BILI SNAJPERI U BIJELJINI, VISEGRADU, ZVORNIKU, FOCI, BANJALUCI, OPRIJEDORU, BILECI, TREBINJU, NEVESINJU, RUDOM, CAJNICU I DA NE NABRAJAM VISE, jer ne zelim da ispadam divljak poput tebe, nakon cijih izjava se normalan covjek moze ponadati samo 100-godisnjem ratu, idiote bolesni. Do ljeta 1992 su Bosnjaci i ostali nesrbi ETNICKI OCISCENI iz Istocne Bosne, Krajine, Istocne Hercegovine, a ti mi govoris o snajperima, Sto nisi dosao u Sarajevo 4 godine pa da vidis je li se pucalo sa munara (minareta) snajperom. Ja i dan danas zivim u Starom gradu i svaka, ali bas svaka dzamija je pogodjena granatom sa Trebevica !Mozda su pucali snajperom sa prigusivacem i bili nevidljivi pa ih niko nije vidio od stanovnika, a Srbi "iziritarani" uzvratili haubicama i tenkovima po cjelom naselju!
Idiote bolesni, radi takvih provokacija se Srbima na Kosovu i desava ono sto se desava. Nisi ni bio ni vidio a seres (naravno ti ces vjerovatno napisati da si bio na ratistu negdje u BiH i da si vidio da se sa munara puca, JER ISTINA BOLI, a takve fasiste poput tebe mozda i najvise).
Ostalima izvinjenje, sto sam malo reagovao nekontrolisano, ali radi ovakvih i slicnih izjava se covjek stvarno ne moze nadati boljem. Ja u sebi imam I srpske I bosnjacke krvi (ma pravi bosanski mjesanac), ali ME nije stid i bio sam u Sarajevu 4 godine rata i svakom normalnom je taj podatak dovoljan. Znam kako se Srbi osjecaju na Kosovu, sto im siptai ruse svetinje, jer se i po Sarajevu rusilo apsolutno sve (sa brda naravno). Ali ovakvi koji su sa TV-a sve gledali obicno najvise kenjajui non-stop mjesaju ono sto su Hrvati uradili srbima u Krajini sa nama u Sa!

Poz
 

Back
Top