E-mail

Ja imam jedan drugi problem: Da li je to samo kod mene ili su svima pocheli da pristizu spam mailovi u ogromnoj kolichini u poslednje vreme? Moze se reci da je bukvalno odjednom pochelo!
 
Ma dobro, znam to. Dobijao sam spam i do sada, ali to je bilo nekoliko poruka dnevno, ponekada i manje. Ali sada, od pre nekoliko dana, počeo je u ogromnoj količini da mi pristiže, radi se o 30-tak i više poruka dnevno! I uvek mi pristižu jedne te iste poruke. Stvarno ne znam šta se događa!
 
Pa ja lepo imam drugi gmail account za sumljive sajtove i njega koristim kad se tamo registrujem. Lepo odradim aktivaciju sa tog drugog accounta i ako mi salju spam, to stize tamo a ne na primarni account koji dajem poznanicima :mrgreen:
 
He,he,he... Vickast si ti! Da proverim gde sam se sve registrovao...

Video sam to za odjavljivanje i uradio sam to na nekoliko poruka, a za ostale sam uzeo e-mail posljaoca i stavio ga u listu blokiranih mailova.
 
Imam veliki problem! Morala sam da ponistim stari Mail account na MailYahoo, jer su mi poruke, kad ih otvorim prazne. Htela sam da otvorim novi account, ali mi ne prihvata opciju Zemlja iz koje ste(ili tako nesto), trazi mi neki Postal code.Zna li neko sta je to? Ne prihvata mi ni ime, ni e-mail adresu. Pomagajte! Kako da otvorim novi mail account?
 
Imam veliki problem! Morala sam da ponistim stari Mail account na MailYahoo, jer su mi poruke, kad ih otvorim prazne. Htela sam da otvorim novi account, ali mi ne prihvata opciju Zemlja iz koje ste(ili tako nesto), trazi mi neki Postal code.Zna li neko sta je to? Ne prihvata mi ni ime, ni e-mail adresu. Pomagajte! Kako da otvorim novi mail account?

Prilikom otvaranja novog naloga izabere se neka druga drzava,Uzbekistan recimo,pa se posle promeni...
 
Hvala na uputstvima! :DMorala sam da odaberem drugu drzavu i ukucam 381 kao Postal code, ali sam uspela da se registrujem. Nema bojazni od situacije da poruke ne stignu,vec sinoc su stigle dve, dakle funkcionise.:super:
E, sada imam novi problem, a to je postavljanje Avatara. Sve tamo podesim i stavim Save changes, ali mi se nigde ne pojavi slicica Avatara.:think:
 
Nemozes nikako naravno.
Gde da nabavis sve E-Mail adrese?
S obzirom na to da većina foruma dozvoljava posetiocima da pregledaju liste registrovanih korisnika, dovoljno je da poseti nekoliko njih koji su aktivni i imaju dosta članova i da odatle prepiše njihove mailove, naravno ako ga ne mrzi! :D Ja sam to jednom radio i prikupio jedno stotinak mailova.
 
Pa nisi morao da prepisujes.... :D
Nego coveku trebaju sve mail adrese na teritoriji Srbije...Da ne komentarisem koliko je to...jel'?:D...odgovor je kratak i jasan: "Ma ne ne ne ne deckooooo" :D:D:D
 

Back
Top