DemokratijaAlbanaca

Svaki teroristicki akt je za osudu. Nije bitno koje je nacionalnosti izvrsilac.
Naravno da nije bitno ko je izvršilac kad se bombe postavljaju srpskoj policiji!!! Da se šiposi dižu u zrak onda bi te konkretnije zainteresovao autor takvog vatrometa!!! Napade na Srbe relativizuješ i uopštavaš, a po Srbaljima pljuješ čim neko od nas napiše bar post osude o šipačkim teroristima!!!
 
Poslednja izmena:
Jel demokratija paljenje ambasada, raznih stranih prestanistava, dojava bombi ( skoro bila u palati pravde ) itd, itd...Znaci cim se ovo desilo u Bujanovcu automatski mora po nekakvom jelte pravilu da budu Albanci , i patriJote jedva cekali da se uzvrpolje i ko ce drugi da bude tema nego '' zuti '' a ne vide svoje zuto ispred a kafeno ozada..
 
Poslednja izmena:
Ма нема он ниједан аргумент него ... А није ми Лаци рекао, не брини се. Него, ја не знам који ти аргумент можеш да изнесеш против било кога, а да га прво ниси вређао?

Nijedan? Ne znas sta su argumenti/cinjenice...

"U naslovu teme je dovedena demokratija svih Albanaca u pitanje." - to sam napisao kao tvrdnju. To proizilazi iz naslova teme i to je cinjenica. Svaki narod ima extremiste. Albanci po tome nisu izuzetak. A reci da su svi nedemokrate zbog par extremista je glupost najobicnija. Znaci cinjenica.

"A kada je bacena bomba na Merkator svi slavili. - i ovo sam rekao jer sam prisustvovao slavlju na ovom forumu kada se taj teriristicki akt desio.

I cinjenica je da imate dvostruke standarde.

Ovoliko cinjenica nisi u zivotu rekao. Ali kada nemas sta da kazes ili te je sramota da iskazes svoje misljenje onda idu uvrede :worth:
 
Nijedan? Ne znas sta su argumenti/cinjenice...

"U naslovu teme je dovedena demokratija svih Albanaca u pitanje." - to sam napisao kao tvrdnju. To proizilazi iz naslova teme i to je cinjenica. Svaki narod ima extremiste. Albanci po tome nisu izuzetak. A reci da su svi nedemokrate zbog par extremista je glupost najobicnija. Znaci cinjenica.
ово већ личи на тебе "стручно" објашњење

"A kada je bacena bomba na Merkator svi slavili. - i ovo sam rekao jer sam prisustvovao slavlju na ovom forumu kada se taj teriristicki akt desio.

I cinjenica je da imate dvostruke standarde.

Ovoliko cinjenica nisi u zivotu rekao. Ali kada nemas sta da kazes ili te je sramota da iskazes svoje misljenje onda idu uvrede :worth:

нисмо ми узели део Словеније или Албаније,па да треба да се правдамо где бацамо бомбе
 
Јел знате ви шта је пресађивање бубрега и вађење истих?
Meni se cini da se u Srbiji vrsi transplantacija mozgova
vio (2).gif


Naravno, ne casnim izuzecima.
 
Ne nisam. Ja zivim u Crnoj Gori i ovdje ne vazi pravilo transplantacije mozga.


ps
dobro si napredovao nakon uspjesne transplantacije
lgh (21).gif
Cestitam ;)

Jbga kad tamo nemate šta da transplantirate!!! Predlažem da uvozite glamočki krompir pa da njega usađuješ u praznu zapreminu svoje tintare!!! Svaki time postignuti napredak u odnosu na trenutno stanje bio bi božija blagodet i sevap!!!!:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Jbga kad tamo nemate šta da transplantirate!!! Predlažem da uvozite glamočki krompir pa da njega usađuješ u praznu zapreminu svoje tintare!!! Svaki time postignuti napredak u odnosu na trenutno stanje bio bi božija blagodet i sevap!!!!:rotf::rotf::rotf::rotf:

Znaci ipak vazi ono pravilo da u Srbiji zalivaju - korov :think:
Ali ima, ima slicnoosti izmedju tebe i krtole (krompira). Sve sto valja nalazi se pod zemljom
celb (9).gif
 
Najdemokraticnije su Albanke . Njih oko 100 000 svakog dana po Evropi naplacuje svoje veoma dobro poznavanje demokratskih principa. Nemci 3 000 000 E daju njima na dan posle svakog casa....

Cepaju se od ucenja....
 

Back
Top