Da li pdf. Politika prati zbivanja na Srpskoj politickoj sceni ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

consiglieri

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Gledam nesto kako se moderatori smenjuju i kao da prate politicku "struju" zbivanja u Srbiji.

Kad su "nacionalisti" uhvatili zalet tj. "dobili krila" da Srbiju izlece od zutice, Iron Lord je dobio nogu (gde anti-srbin da bude moderator na srpskom forumu), a Laci "patriJota" je uzeo njegovo mesto. Sada primecujem kako se spominje koalicija SPS sa DS-om i zutima rastu apetiti i sansa za ponovnom vlasti, vidim da su Banshee i Nesha Taxista "supermoderatori". Nadam se koaliciji SPS sa Radikalima i "narodnjacima", jer to je jedini nacin da sledeci moderator (supermod.) bude Eremita, a ne Adem KS :rotf::klap::super:

Da li ima vatre gde je dima ? :mrgreen:


p.s. Molim moderatore koji se pozivaju na "demokratiju" da ne brisu temu, jer time ugrozavaju moju slobodu govora, a osporavaju upravo ono sto (bi trebalo da) predstavljaju, samo zato sto se osecaju "prozvanim" u mojoj poruci.

* nikakva pravila foruma nisu prekrsena ovom temom, a ako i dalje neko odluci da je izbrise, bilo bi lepo da je zakljuca sa razlogom.

Hvala...
 
Gledam nesto kako se moderatori smenjuju i kao da prate politicku "struju" zbivanja u Srbiji.

Kad su "nacionalisti" uhvatili zalet tj. "dobili krila" da Srbiju izlece od zutice, Iron Lord je dobio nogu (gde anti-srbin da bude moderator na srpskom forumu), a Laci "patriJota" je uzeo njegovo mesto. Sada primecujem kako se spominje koalicija SPS sa DS-om i zutima rastu apetiti i sansa za ponovnom vlasti, vidim da su Banshee i Nesha Taxista "supermoderatori". Nadam se koaliciji SPS sa Radikalima i "narodnjacima", jer to je jedini nacin da sledeci moderator (supermod.) bude Eremita, a ne Adem KS :rotf::klap::super:

Da li ima vatre gde je dima ? :mrgreen:


p.s. Molim moderatore koji se pozivaju na "demokratiju" da ne brisu temu, jer time ugrozavaju moju slobodu govora, a osporavaju upravo ono sto (bi trebalo da) predstavljaju, samo zato sto se osecaju "prozvanim" u mojoj poruci.

* nikakva pravila foruma nisu prekrsena ovom temom, a ako i dalje neko odluci da je izbrise, bilo bi lepo da je zakljuca sa razlogom.

Hvala...

Силно грешиш, синко! До сада сам неколико пута одбио да будем било какав модератор јер ме то уопште не интересује.:rtfm:
 
idemo redom

razlog - otvaranje teme vezano za moderatore na pdf koji se tice politike nije dozvoljeno.meni je jasno da ti provociras vecinu vremena ovde,ali ovakve teme se brisu i zatvaraju,i tako je bilo u slucaju svake slicne teme.

druga stvar,iron nije dobio nogu nego je dao ostavku.laci je nakon toga izabran i covek sasvim korektno obavlja posao,medjutim ni on nekima ne valja.vec vidjeno.

moderatori ti ne ugrozavaju slobodu govora nego se trude da se bar minimalno pridrzavaju pravilnika,a u tvom slucaju nazalost nedovoljno.

nema na cemu i drugi put.

edit: a za sva pitanja i nedoumice imate pp pa se obratite direktno moderatoru.ovakve teme su suvisne.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top