Klavijature...

Au, ne svidja mi se uopste. Nije ovo ono sto meni treba. Ja hocu da sviram domacu muziku ( sve zanrove ), prvenstveno za sebe, a ako mi dobro krene, mozda i napravim neku svirku ako nadjem bend, ali sve je to daleko sada. Zato bi bilo dobro da je profesionalna klavijatura. Glupo mi je da pisem sta zelim od klavijature jer malo novca nudim tako da, ono, koliko para toliko muzike... Ipak, samo aranzerske i sintisajzeri dolaze u obzir. Da li bih se zeznuo kada bih uzeo onu Yamahu koju sam naveo, mislim na PSR E-313?

PSR-E313 је фин избор за те паре. :)
 
ja sam pocetnik i treba mi neka jeftina midi klavijatura,svidja mi se casio ctk 496 pa me zanima sta mi vi mozete reci o njemu,ja znam da kosta oko 130 evra i da kao instrumenat ima harmoniku sto mi je najavznije.mozete mi preporuciti neku do 150 evra
 
Poslednja izmena:
ja sam pocetnik i treba mi neka jeftina midi klavijatura,svidja mi se casio ctk 496 pa me zanima sta mi vi mozete reci o njemu,ja znam da kosta oko 130 evra i da kao instrumenat ima harmoniku sto mi je najavznije.mozete mi preporuciti neku do 150 evra


Evo neke osnovne karakteristike koje ima casio ctk 469:

61 standardnih dirki
12 notna polifonija (max.)
100 zvukova
100 ritmova
MIDI (GM simulacija, 5 kanala)
Funkcija knjige akorda
Sing Along funkcija gašenja melodije
Automatska pratnja
100 pesama s odvojenim kontrolama
Funkcija transponovanja i štimovanja
Ekran s pozadinskim osvetljenjem
Priključak za slušalice
Mikrofonski ulaz
Sustain pedala
MIDI ulaz/izlaz
Zvučnici: 2 x 10 cm (2 x 2 W)
Knjiga sa kompozicijama i stalak za note
Dimenzije (Š x V x D): 95,6 x 35,5 x 13,2 cm
Težina: 4,1 kg
karakteristike koje ima casio ctk 469:



Pozzzzdrav:bye:
 
Ako imas love obavezno uzmi Yamaha-u MM6

yamaha_mm6.jpg


Klavijatura jednom dobra. :D

A evo ti i klip na youtube-u da vidis kako to cudo radi...


Aaaaaaaaaa, ovu ocu i ja da kupim....... :D

klavijatura je extra:klap:
 

Back
Top