Skola za spijune

PA imam jedno pomalo trivijalno pitanje, ali da li postoji skola za spijune?:dontunderstand:


ako ne postoji otvoricemo privatni fakultet.. ma cuj.... sta fakultet otvoricemo privatni univerzitet za 6 fakulteta sa po 5 razlicitih programa za spijune......
glavna parola ce biti ...... praksa ispred teorije..... da spijunirate a da niko ne zna... ili spijunirajte bez da budete otkriveni....ili ... spijun za svaki dan..... ili moderni spijun sa zvanjem diplomirani spijun.... diplomirani menadzer u spijunskom poslu..... diplomirani spijun ekonomije...... diplomirani spijun bezbednosti... diplomirani spijun za inotrane poslove..... diplomirani spijun za domacu upotrebu...... odma da kazem da ce fakultet trajati 3 godine (240 bodova) .... master studije jos 2 god (2 x 30 bodova) u skladu sa najnovjim bolonjskim procesom ..... pa onda ovo diplomirani samo zamenite sa masterom... naravno najsavremenije opremljena zgrada sa hAJ tEK opremom i modernim udzbenicima za prakticnu primenu ..... najsavremeniji predavaci sa svetski priznatih spijunskih skola fbi, cia, kgb, m5, m6 m7, suhoji, m47 , bia, db, pu m .skljdalk :)))))

hmmmm da ti kazem dobra mi je ovo ideja........
da me ne napadate... podzavam ja privatno obrazovanje cak sta vise volim ga i sam bi upisao privatni fakultet da sada upisujem nesto :)
ali ima takvih bisera da bi ovaj moj predlog mogao proci :))))))))


btw. spijun se ne postaje...... spijun se radja :))) a onda samo prakticno nauci kako da radi :)
 
Poslednja izmena:
Da li bi mbio ljubazan da te vashe neandretalske i decije rasprave koji je fakultet bolji ostavish za negde drugde. Ako nemash nishta pametno da kazesh nego da se prepucavash bolje nista ne govoril. Mogu li da te zamolim za to?
 
ako ne postoji otvoricemo privatni fakultet.. ma cuj.... sta fakultet otvoricemo privatni univerzitet za 6 fakulteta sa po 5 razlicitih programa za spijune......
glavna parola ce biti ...... praksa ispred teorije..... da spijunirate a da niko ne zna... ili spijunirajte bez da budete otkriveni....ili ... spijun za svaki dan..... ili moderni spijun sa zvanjem diplomirani spijun.... diplomirani menadzer u spijunskom poslu..... diplomirani spijun ekonomije...... diplomirani spijun bezbednosti... diplomirani spijun za inotrane poslove..... diplomirani spijun za domacu upotrebu...... odma da kazem da ce fakultet trajati 3 godine (240 bodova) .... master studije jos 2 god (2 x 30 bodova) u skladu sa najnovjim bolonjskim procesom ..... pa onda ovo diplomirani samo zamenite sa masterom... naravno najsavremenije opremljena zgrada sa hAJ tEK opremom i modernim udzbenicima za prakticnu primenu ..... najsavremeniji predavaci sa svetski priznatih spijunskih skola fbi, cia, kgb, m5, m6 m7, suhoji, m47 , bia, db, pu m .skljdalk :)))))

hmmmm da ti kazem dobra mi je ovo ideja........
da me ne napadate... podzavam ja privatno obrazovanje cak sta vise volim ga i sam bi upisao privatni fakultet da sada upisujem nesto :)
ali ima takvih bisera da bi ovaj moj predlog mogao proci :))))))))


btw. spijun se ne postaje...... spijun se radja :))) a onda samo prakticno nauci kako da radi :)


Koji si ti liiik, alal vera! :rotf:

@BernardBlack: nisi valjda ozbiljno pitao postoji li škola za špijune i kako se postaje špijun? :eek: Mislim, kakve odgovore očekuješ... :rotf:
 
Da li bi mbio ljubazan da te vashe neandretalske i decije rasprave koji je fakultet bolji ostavish za negde drugde. Ako nemash nishta pametno da kazesh nego da se prepucavash bolje nista ne govoril. Mogu li da te zamolim za to?

ne.... ako ti se ne svidja ti idi na drugi forum:)
ja nigde ne vidim prepucavanje koji je fakultet bolji.... vidim prepucavanje o nacinu organizvaanja nastave i o nacinu i kvalitetu obrazovanja a to su velo bitne stvari i u potpunosti suprotne sa tvojim arogantnim stavom koji ne znam cime si zasluzio da imas ;)

btw. upisi pravni fakultet, skolu unutrasnjih poslova....policijsku akademiju ili kriminalisticku.... verovatno zaposlenje je bia, mup, vojska......
da imas dovoljno razvijene vijuge ukapirao bi da NE postoji skola za spijune iz prostog razloga sto nigde nema istaknuti uslovi kako se postaje spijun a i koj ce ti moj spijnu za koga se zna 4 ili koliko vec godina unapred da ce postati isti.... koga ce spijunirati kada ga svi znaju ??? tako da je tvoje pitanje i vise nego glupo i jadno ako ga ipak nisam ismejao i napadao vec dao odogovr saljive sadrzine..... btw.... stoji da bi to bio dobar biznis :)) a moje misljenej kako se posaje spijun????? hmmmm verovatno kada radis dugo godina u nekom "organu" i onda vremenom steknes, znanje, poverenje itd tid itd.... i posanes spijun..... medjutim to je daleko od americkih i ruskih filmova iz vreme hladnog rata a jos daklje od 007 koji t i se verovatno svidja...... cak mogu reci da spijuni vise ne postoje u tom oboliku nego su to potkupljeni saradnici neke osobe koja se spijunira..... recimo busova svalerka je spijun onoga ko da vise...... eto ti ideje.... budi obamina svalerka pa mozda te i plati neko za neku informaciju.......

aaaaaaaaa kakvu sam inspiraciju dobio mogu i bajke da pisem :)
 
Poslednja izmena:
@ liberal

Mogu li biti tvoja svalerka pa da te spijuniram. Ili ti je tako prost zivot da nema za sta saznati?

@forma ideale

Mozda inteligentne umesto natezanja izmedu fakulteta?

@ forma ideale mi ne diraj :).. da ti ne isecem nesto pa da postanes zbunjen umesto lud :)

A sto se tice moje prostote .... sta drugo mogu da kazem sem da ponovim cuvenu recenicu "prostinjka me utepala" ..... ***.. neko se rodi prost neko slozen... a ja sam prost bio i ostao... Inace ti dragi moj nikada ne mozes biti moja svalerka jer vise preferiram zene tako da ti moram reci da si kao spijun kod mene popushio a kod Baraka Obamu mozda i nisi, zaista ne znam ali to ces morati sam da utvrdis....
ii jos uvek ne mogu da shvatim da neko moze da postavi ovakvo pitanje kakvo si ti postavio .... molim boga da si maloletan jos uvek jer ukoliko to nije slucaj onda si ti slucaj koji je evidentno zavrsio neku srednju skolu ili studira na onom gore pomenutom fakultetu :)
 
Spijuni zavrsavaju sve zavisno sta se spijunira. Ali se iskljucivo biraju ljudi koji znaju da koriste mozak, da lako i brzo izvlace zakljucke, da improvizuju, da budu svoji, ne moze neki mediokritet bez trunke logike u glavi da bude spijun ni pod razno. Treba neko ko zna da pronadje resenje ,u bilo kojoj situaciji koristeci svoj mozak.
 
Tu si u pravu....za spijuna moras na prvom mestu da imas "sive celije", da znas kako da se ponasas u zavisnosti od situacije, budes 'ladan k'o spricer itd itd.....a skola za spijune....pa imace....ako je otvori liberal82.......:):):):):):):):):):):)
 
Vidim ja da moja ideja poprima sve veci broj simpatija.... oma da vam kazem da ce studije biti masovne ali ce rad biti u malim grupama (koliko dodju).... shodno tome cena ce biti nekih 1200 eura uz knjige i prijavu ispita ..... i moci ce da se plati u ratama :)
 
Super.....a hoce li imati neka praksa uz to tipa spijuniranje komsije, profesora, mame, tate...za pocetak....a kasnije nesto ozbiljnije-spijuniranje predsednika raznih drzava, praksa u fbi, cia itd itd...... :):):):)
 

Back
Top