NVO vs CRNE GORE

A ne dja'ole...
No nije bas tako kao sto si rekao.
Hrvata ima najvise u Tivtu onda Kotoru i nesto malo u Herveg Novom.
Srba ima u Herceg Novom i Grblju, naravno ima i u Kotoru ali nisu u vecini.
Crnogoraca ima u svim tim mjestima osim u Grblju - zanemariv broj

Inace Grbljani se ponose sa Carom Lazarom Grbljanovicem (Hrebeljanovicem) i cesto isticu kako je on Grbljanin - isto kao i Sveto Marovic :lol::lol::lol:
Цар Лазар је грбљанин колико и мурат,а бокеји су углавном Срби али има и Хрвата,док они ваши Бјелопавлићи су изворни Црногорци....


мрчо не заноси у кривину Монте Негро пет пута обиђеш са 15 литара бензина а после пола сата вожње постане досадно.....понављају се стазе.:twisted:
 
Цар Лазар је грбљанин колико и мурат,а бокеји су углавном Срби али има и Хрвата,док они ваши Бјелопавлићи су изворни Црногорци....


мрчо не заноси у кривину Монте Негро пет пута обиђеш са 15 литара бензина а после пола сата вожње постане досадно.....понављају се стазе.:twisted:
#

Bolje bit´ mali ali zdrav nego velik a bolovat gangrenu... :twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Oci ti ispale vidis li da se Kotor crveni ka karanfil...

има доста навијача Црвене Звезде па због тога:twisted:
али могуће да је Херцег Нови или ти Новљани како се називају мало црвен,онај део што зову Игало,само не знам да ли је то због лечилишта Симо Милошевић или због Титове виле.:think:
 
Цар Лазар је грбљанин колико и мурат,а бокеји су углавном Срби али има и Хрвата,док они ваши Бјелопавлићи су изворни Црногорци....


мрчо не заноси у кривину Монте Негро пет пута обиђеш са 15 литара бензина а после пола сата вожње постане досадно.....понављају се стазе.:twisted:
Grbljanin ili ne Car Lazar je Srbin sto ne mozes negirati.
Bokelji su oni koji NE VOLE Crnogorce dakle, Hrvati i Srbi - UDRUZENI.

Crna Gora jes' malena, al'...
to ne igra nikakvu ulogu, naprotiv. Veci smo od Malte, Monte Karla, Vatikana, Lihtenstajna.... :lol::lol:
 
има доста навијача Црвене Звезде па због тога:twisted:
али могуће да је Херцег Нови или ти Новљани како се називају мало црвен,онај део што зову Игало,само не знам да ли је то због лечилишта Симо Милошевић или због Титове виле.:think:

Prekodrinci se nakotili ka pascad, gori su i od siptara, zato se HN ne crveni!!!
 
Amputacijom, amputacijom... Srpska Krajina, BiH, Crna Gora, Kosovo... Koji ce sljedeci dio tijela da se amputira? :lol:


Ako smo izgubili bitku nismo izgubili rat...
Samo ne znam nad kim ti likujes, jer ste ispali najgori, prevrtljivci i sljam od kad je sveta i veka..

Inace pitaj, one iz RS kako su lecili gangrenu....a ne mene...ja nemam nista s tim:twisted:
 
Grbljanin ili ne Car Lazar je Srbin sto ne mozes negirati.
Bokelji su oni koji NE VOLE Crnogorce dakle, Hrvati i Srbi - UDRUZENI.

Crna Gora jes' malena, al'...
to ne igra nikakvu ulogu, naprotiv. Veci smo od Malte, Monte Karla, Vatikana, Lihtenstajna.... :lol::lol:

знам ја да су Бокељи Срби и да вас не воле,ништа ново.

а понекад је и величина битна....тако жене кажу:bye:
 
'des Siptare?

Kako je u Duklji ponosnoj?


04052008056-1.jpg


Polenska kijavica malo muci, ali bice bolje... :D

I hvala na onome divnome komplimentu, bas ti hvala... :klap:

P.S. Jeßali te siptari.
 
знам ја да су Бокељи Срби и да вас не воле,ништа ново.

а понекад је и величина битна....тако жене кажу:bye:
Zamisli...
poznavao sam covjeka sa, blago receno, slonovskom glavom, i uvijek sam se pitao kakve on tablete mora da pije kada ga glava zaboli zamisljajuci da pije tablete k'o Njegushki Sir.
E vidis taj lik u glavi je bio tabula rasa :lol: :bye:
 

Back
Top