this one goes out for the one I (don't) love

Ma glupost....Cemu sve to?
Moze da bude tacno a i ne mora...Jin Jang ;)

Meni se cini da su njega banovali negde pa zato on tako.:lol:

Na kraju,niste vezani pupcanom vrbcom i niste jedni drugima neki faktori u zivotu,pa da se opterecujete tim glupostima.Ko je kakav na forumu,da li je isklompleksiran ili ne....Gluposti ;)

Sad nedavno je bilo neko testiranje.Isto glupost.Fora,kao internet je jako stetan,bolest....Pa treba pogledati malo i s druge strane.Koliko se koristi ima od neta i foruma.Obilje informacija.Sta god vas interesujete mozete saznati.Sam google je takav izvor informacija da tome nema kraja...

Ja se stvarno pitam sta je navelo tog lika da napise sve to? Pored svih pogodnosti koje net i forumi pruzaju on se opterecuje s tim kakav je ko u sustini...kompleksi i tako to...Ako je neko ok sam sa sobom,bas ga briga kakvi su ljudi koje zapravo i ne poznaje ;) Ili nije cist sasvim ili nema pametnija posla....Ne kazem da nije u pravu.Delimicno jeste ali ipak....bezveze
pozzz
 
Miodrag Kuzmanovic?
Njegova kolumna bi trebala da bude obavezna lektira za sve koji su ikada imali dodir sa kompjuterom...

I citiram:
" Nakostrešeni elitizam je metastazirao u patološku netoleranciju. U stvari, to i nije netolerancija, već puka želja za nekakvim isticanjem ljudi koji su svesni da nisu ništa posebno. Uzrok problema nije tipična ljudska priroda: ovakve pojave (bar u toj formi) nisu česte u, recimo, novinskim polemikama. Nekako se podrazumeva da onaj ko to radi na Internetu mora da bude opak, oštar ili nadrndan, bez obzira što on i ja znamo da je običan crvić. Otud na sve forume na kojima se o nečemu raspravlja ili diskutuje gledam sa podrugljivim smeškom, najčešće ne želeći da imam virtuelni ili realni dodir sa likovima koji traže utehu kroz izigravanje face. Ako me nešto zanima, pogledaću Wikipediju; ako mi je stalo do druženja, pozvaću par telefona; ako poželim da se bijem, otići ću u kafanu, razdrljiti prsa i zakačiti se s nekim."
 

Back
Top