Алимпић намерно крши устав и закон

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

foliranat1

Domaćin
Poruka
3.680
Пронашао сам закон и тамо пише све , и то веома јасно.
"Закон о локалним изборима"

Члан 56
Конститутивну седницу скупштине сазива председник скупштине из претходног сазива у року од 15 дана од дана објављивања резултата избора." Јасно и лако схватљиво, зар не?
Овај закона Народна скупштина усвојила је 29. 12. 2007. године.

Дакле, овде се ради о самовољи бившег председника Скупштине. Ако је он прекршио закон онда је његова одлука неважећа. Његова противзаконита одлука никога не обавезује да је испоштује! Скупштина се може сазвати и без бившег председника. Шта би било да, недајбоже, умре бивши председник онда се не би никада сазвала конститутивна седница, а?
Зашто Алимпић свесно крши устав и закон .Демократе изгледа хоће да владају на силу, мимо закона, е то не може.
 
20zu0hz.jpg



Ovako izgleda taj.
 
Нико нема право да крши закон ,капираш .
ај сад замисли да срс ,дсси спс уђу у скупштину и сами формирају власт .
имају већину и баш их брига.
То је та логика о онда ником ништа
ако крше ови па кршимо и ми.

ne kontas. Po cemu zakljucujes da je prekrsio zakon?
 
То што ради Алимпић је скандалозно!

То чак више и није питање законске регулативе, већ одлагање извршења изборне воље грађана!
Надам се да му та акција заметања трагова, јер су свесни да морају да
оду из Београда, па сада би само да добију на времену, још мазну неку кинту и прикрију трагове
досадашње крађе,
неће проћи. :nono:
 
a sta ce alimpic i DS da urade ako se recimo DSS SPS i SRS skupe pa odrze sednicu kad oni hoce? :)

mogu samo da placu jer su oni pripadnici bivse vlasti a sadasnje opozicije.

nadam se da ce nova vlast to i uraditi.

neće Alimpić ništa da uradi, kad ovi nemaju "herca" (bio sa fin pa nisam napisao baš ono na šta mislim) da to urade

sad će 14. jul, nema još mnogo:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top