Tatoo

e svasta tu procitah pa ajde i ja da kazem nesto...imam ih dve (jednu vidite na avataru a druga je na profilu)....vrlo su licne i nisu precrtavane iz novina..oznacavaju periode mog zivota...vrlo bitne periode...i nisu stvar mode...zelela sam ih i sa 15 i zelim ih i danas a i mozda cu napraviti jos jednu...ali, u tu fazu zivota jos nisam upala, a mozda i nikad necu....

na kojim delovima tela se nalaze te dve tetovaže, ajd postavi fotke da ih vidimo?
 
onako sam pitao....
video sam sad i onu u profilu, u pravu su ljudi, slikano je preblizu, nije poenta tetovaže da se vidi njen sadržaj, već širi kontekst tatua... hajde očekujem neke bolje fotke...
 
hehe...mislim da bi te to dotuklo,,,ali posto mi je tvoje zdravlje,kao jednom zdravstvenom radniku,jako bitno,bolje da je ne vidis,inace ti ne ginu polucije do kraja zivota. ;)
 
mmm ja ih imam 5 i nisu preterano velike.. sve su licne i sa samo meni znanom porukom, a takve da ih drugi tumace na razne nacine... vrlo mi je zabavno da slusam komentare o njima...na vidnim su mestima tj na vratu i kljucnim kostima,risu ali nisu mnogo izlozene jer nosim zatvorenu odecu...a i kako izgledam nikad se nebi reklo da sam osoba sa doticnim...hehe.. volim ih i obozavam dok se rade,ali neverujem da cu ih raditi jos...zene recite da vas nije puno bolelo, mislim meni je cak i prijalo?!?Uglavnom,kazu da muskarcevise boli....
 
mmm ja ih imam 5 i nisu preterano velike.. sve su licne i sa samo meni znanom porukom, a takve da ih drugi tumace na razne nacine... vrlo mi je zabavno da slusam komentare o njima...na vidnim su mestima tj na vratu i kljucnim kostima,risu ali nisu mnogo izlozene jer nosim zatvorenu odecu...a i kako izgledam nikad se nebi reklo da sam osoba sa doticnim...hehe.. volim ih i obozavam dok se rade,ali neverujem da cu ih raditi jos...zene recite da vas nije puno bolelo, mislim meni je cak i prijalo?!?Uglavnom,kazu da muskarcevise boli....

imaš čak pet??? da se nisi malo zanela?
pitam se kakve su, ajde postavi fotke pa da komentarišemo
 
Prvu sam uradio na grudima kod srca :D Drugu na ramenu i trecu na ledjima...
Nemam nista protiv toga, neko ih dozivljava vrlo licno i znace mu a neko ih nosi da bi bio "kul" . Ja znam zbog cega sam ih uradio i ne kajem se. ;)
 
Ona trudnica je uzas...sve je ok dok nije neukusno...treba razmisljati i kako ce to stajati jednoj babi od 65 godina...smezurani delfin, uveo cvet, leptir koji je izgubi prah....smesno...:dash:

Na muskarcu mi ne smeta u tolikoj meri. Ako je na prikladnom mestu, da moze slobodno da obuce kratke rukave i da ga nije sramota zbog razuzdale mladosti...ok.

Nemam tatoo, nisam ni razmisljala da to uradim...nekada je mozda i bilo interesantno, ali sad vise ne...
 
Ona trudnica je uzas...sve je ok dok nije neukusno...treba razmisljati i kako ce to stajati jednoj babi od 65 godina...smezurani delfin, uveo cvet, leptir koji je izgubi prah....smesno...:dash:

Na muskarcu mi ne smeta u tolikoj meri. Ako je na prikladnom mestu, da moze slobodno da obuce kratke rukave i da ga nije sramota zbog razuzdale mladosti...ok.

Nemam tatoo, nisam ni razmisljala da to uradim...nekada je mozda i bilo interesantno, ali sad vise ne...

:klap: Nije baš da sam redovno gledala Velikog Brata, možda ponekad onaj prvi put, dovoljno da znam ko je Veselina i slatko se nasmejem kad je onaj dečko iz Sarajeva, ne sećam se kako se zvao, prokomentarisao "A Veselinina tetovaža bila na d... pa spala na list!" ili tako nešto...
 
Prvu sam uradio na grudima kod srca :D Drugu na ramenu i trecu na ledjima...
Nemam nista protiv toga, neko ih dozivljava vrlo licno i znace mu a neko ih nosi da bi bio "kul" . Ja znam zbog cega sam ih uradio i ne kajem se. ;)

:klap: Bravo, Side! To je pravi duh! I adekvatan stav, rekla bih.

P.S. Kao što kaže u svojoj pesmi Pearls moja trenutno omiljena pevačica Sade, "I would like to be that brave"...
 
Poslednja izmena:
Nekad su kadete u britanskoj vojsci pregledali da se utvrdi da nemaju tetovazu, jer to ne prilici oficiru i dzentlmenu. Tetovaza, mislili su oni, je nesto po cemu se poznaje scum of the earth.

Sto se mene tice to je i dalje tako.
 
imaš čak pet??? da se nisi malo zanela?
pitam se kakve su, ajde postavi fotke pa da komentarišemo

DSC00541.JPG

ovo je jedina za javnost..... sve su slicnog formata i tematike,jako ih puno volim i nitrunke se nekajem,a zaspala sam dok su mi ovu radili...:tajna:
 
Pogledajte prilog 37890
ovo je jedina za javnost..... sve su slicnog formata i tematike,jako ih puno volim i nitrunke se nekajem,a zaspala sam dok su mi ovu radili...:tajna:

baš dobra fotka! umetnička, s jedne strane imamo arhetip majke sa detetom u naručju, a s druge tetovažu, kao primesa crnog u belom, slično onim predstavama jina u jangu i janga u jinu...
ne vidim koji je motiv na tetovaži, kao da je čitava radnja predstavljena, možeš li pojasniti o čemu se tu radi?
 

Back
Top