Zenska logika, glupost do gluposti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zatim se natrpaju u njegov auto i nateraju ga da ih proveze kroz zastakljena vrata policijske stanice. Raspomamljene orgije se nastavljaju. Sef policijske stanice trazi pojacanja.
Babe naviru sa svih strana i besomucno grabe omladinu. (vidi sliku)

Hm, nešto kao Karpenterov "Napad na policijsku stanicu"? :) Može, može...
Tu imamo i dodatne elemente (uniforme :p).

Gde je slika raspomamljenih zombi-baba? :roll:
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???

Pa vidiš da su te zaintrigirale. Druge cure sa žurke ni ne spominješ. znaju one kako treba s'tobom! :mrgreen:
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???


opet zalutali tinejdzer :lol:
 
Kaže neko sa nikom Dark Lady.

banana.gif
 
Evo situacija br 1. "iz prakse": Neka cura, '87 god, bila je na zurci kod drugara, smara se celo vece i kucka po mobilnom, prisutna samo fizicki, na pitanje o cemu razmislja, kaze ni o cemu odredjenom, "Onako", itd...sve neodredjeno.
Koji joj je?? Nek ide kuci ako joj je dosadno, sta misli da smo mi momci duzni nju da zabavljamo, ili da samo mozda njeno puko prisustvo (fizicko) znaci toliko pa da moze tako da se ponasa? :thumbdown:

Situacija br. 2 "iz prakse": Ista zurka, druga cura, '86 god, bila je u sustini totalni streber u skoli, mislim cim je bila vukovac morala je biti streber, i sad smara pricama kako je ona ustvari bila cool, kako je pusila, bezala sa casova itd. i tukla se iz zajebancije sa ortacima, koji su MORALI NJU POSTOVATI jer zaboga ona je skroz cool :o i onda tako jaka, energicna i cool osoba nece da je ja povezem kolima kuci iako je usput (cak sta vise, insistirao je moj drug, a ne ja, ja to nisam ni spomenuo), vec "Ni slucajno!" (receno tonom kao da joj je neko rekao pre toga "Skini gace"). Dalje obrazlozenje nismo ni trazili.
I ko sad tu situaciju tumaci pogresno, momci ili devojke?? Da se to nasa tigrica nije malo uplasila? :roll:
Dokle, dokle vise istripovani ljudi???


mislim da je tema ova tema a da ne treba komentarisati i savetovati autora. Njemu trebaju odgovori na temu.

Evo ga moj pa ako bude sto vredio:
"Ni o cemu odredjenom" se ne moze razmisljati, vec se moze misliti, ali razmisljanje o "neodredjenom" ne postoji ZBOG DEFINCIJE RECI "RAZMISLJANJE" tj pojma koji oznacava.

Sa druge strane, moze se pricati "neodredjeno" i to zene (neke) cesto rade, a mnogo vise muskaraca...

Ona je pricala neodredjeno, a misli su joj bile i te kako odredjene, zato nije mogla ni da prica odredjeno, ni da se skoncentrise na vas, tj drustvo.

Sa druge strane, ta devojka ne ume da misli, i uzima telefon u ruke kad misli kao da ce joj on pomoci, sto je neka vrsta ritualne radnje, verovatno nista nije ni slala nikome...

Dalje, cekala je (ili vec dugo ceka) nesto.

Sve u svemu, desava se i muskarcima i zenama.

Druga:

Htela je da kaze kako je streber bila cisto zato da bi ispala mocnija (u ocenama) od vas.
Kod nje je sve oko moci, i verovatno je htela da kaze i da zeli takvog momka, ... ako je taj bio tu.
Zato je i rekla "nislucajno" jer kao "ja sam dovoljno mocna da sama stignem kuci i ne bojim se nikoga napadaca". Jer je vas pokusaj da je prevedete (verovatno sa pravom) dozivela kao pokusaj da dokazete muzevnost (pogresno svacenu) kao moc.

eTO.
 
Jadne babe...poshto je omladina sa zzurke bila pijana, one su dobile cirozu vagine...a omladinac koji se nije bunio se zarazio virusom raspomamljenosti i pocheo da vija babe....one su pokushale da se sakriju na jutarnjem programu RTS-a...ali kada je to otishlo u etar, vanzemaljci sa planete bele glave su svojim velikim antenama primili signal i pomislili da se radi o devicama te se sjurili na zemlju da ih razdeviche i na taj nachin postanu babama prva ljubav koju che pamtiti do smrti...okrshaj se odigrao u staklenom liftu TV- Pinka odmah nakon grand-parade, jer su babe vidno uznemirene pobegle tamo nakon shto je jedna od njih brchkala po telefonu izvesnog omladinca koji se sijao kao sijalica i doznala za invaziju...
 
Jadne babe...poshto je omladina sa zzurke bila pijana, one su dobile cirozu vagine...a omladinac koji se nije bunio se zarazio virusom raspomamljenosti i pocheo da vija babe....one su pokushale da se sakriju na jutarnjem programu RTS-a...ali kada je to otishlo u etar, vanzemaljci sa planete bele glave su svojim velikim antenama primili signal i pomislili da se radi o devicama te se sjurili na zemlju da ih razdeviche i na taj nachin postanu babama prva ljubav koju che pamtiti do smrti...okrshaj se odigrao u staklenom liftu TV- Pinka odmah nakon grand-parade, jer su babe vidno uznemirene pobegle tamo nakon shto je jedna od njih brchkala po telefonu izvesnog omladinca koji se sijao kao sijalica i doznala za invaziju...

:klap::klap::klap: (Skroz si luda - svaka čast!)

Inače, ciroza vagine neminovno dovodi do vagine pektoris.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top