Nikola Samradzic predlaze drzavni udar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Evo sta taj ludak pise, kao da ne zna da ovo moze voditi samo tome da upravo on i njemu slicni, ukljucujuci i takozvanog predsednika Tadica, zauvek nestanu u krvi:


Druga mogućnost je da predsednik proglasi radikale antiustavnom i antisistemskom organizacijom, koja se ponosi zločinom oružane agresije. Njenom se predsedniku sudi u Hagu, ona ne poštuje sudske odluke i predsednik može da predloži zabranu te stranke. On može da odbije da poveri mandat većini, koja se krije u senci masovnih zločina i ubistva premijera, da sačeka da istekne zakonski rok za formiranje vlade i raspiše nove izbore. Ti izbori će mobilisati biračko telo naklonjeno demokratiji i Evropi i obeshrabriti deo onih čije je opredeljenje izgubilo istorijski i moralni legitimitet.

Nadam se da ce nadlezni policijski organi biti obavesteni o ovom podstrekavanju na izvrsenje krivicnog dela i da ce reagovati.
 
Evo sta taj ludak pise, kao da ne zna da ovo moze voditi samo tome da upravo on i njemu slicni, ukljucujuci i takozvanog predsednika Tadica, zauvek nestanu u krvi:




Nadam se da ce nadlezni policijski organi biti obavesteni o ovom podstrekavanju na izvrsenje krivicnog dela i da ce reagovati.
Волео бих да се ово деси.
заиста, заиста бих волео...али заиста:twisted:
 
"Druga mogućnost je da predsednik proglasi radikale antiustavnom i antisistemskom organizacijom, koja se ponosi zločinom oružane agresije. Njenom se predsedniku sudi u Hagu, ona ne poštuje sudske odluke i predsednik može da predloži zabranu te stranke. On može da odbije da poveri mandat većini, koja se krije u senci masovnih zločina i ubistva premijera, da sačeka da istekne zakonski rok za formiranje vlade i raspiše nove izbore. Ti izbori će mobilisati biračko telo naklonjeno demokratiji i Evropi i obeshrabriti deo onih čije je opredeljenje izgubilo istorijski i moralni legitimitet."

Ovo je sve tacno. SRS i SPS su trebale biti zabranjene 5. oktobra zbog anti-ustavnog delovanja i uvodjenja drzave u 3 rata. Ali nije to ucinjeno tako da je to sada nemoguce.
 
ako je sve to sto on predlaze u skladu sa zakonom, onda ne vidim u cemu je problem. ja ne kazem da treba zabraniti SRS, ali ako ta partija krsi neke "principe" onda..... zar se nesto slicno nije desilo u austriji kada izabrase nekog seseljevog kolegu za predsednika ili nesto slicno
 
ako je sve to sto on predlaze u skladu sa zakonom, onda ne vidim u cemu je problem. ja ne kazem da treba zabraniti SRS, ali ako ta partija krsi neke "principe" onda..... zar se nesto slicno nije desilo u austriji kada izabrase nekog seseljevog kolegu za predsednika ili nesto slicno

Tog u Austriji, nekog nacistu ili bivseg nacistu, je Evropa naterala da ode sa mesta predsednika drzave mislim(?). Samo mislim da mu stranka nije bila zabranjena...
 
"Druga mogućnost je da predsednik proglasi radikale antiustavnom i antisistemskom organizacijom, koja se ponosi zločinom oružane agresije. Njenom se predsedniku sudi u Hagu, ona ne poštuje sudske odluke i predsednik može da predloži zabranu te stranke. On može da odbije da poveri mandat većini, koja se krije u senci masovnih zločina i ubistva premijera, da sačeka da istekne zakonski rok za formiranje vlade i raspiše nove izbore. Ti izbori će mobilisati biračko telo naklonjeno demokratiji i Evropi i obeshrabriti deo onih čije je opredeljenje izgubilo istorijski i moralni legitimitet."

Ovo je sve tacno. SRS i SPS su trebale biti zabranjene 5. oktobra zbog anti-ustavnog delovanja i uvodjenja drzave u 3 rata. Ali nije to ucinjeno tako da je to sada nemoguce.

Trebalo bi zabraniti LDP prije toga...
 
HA nocri u pitanju je Jerg Hajder iz austrije i nije bio premijer austrije vec jedne od pokrajina vodja slobodarske partije,EU je stavila sankcije austriji dok ne ode sa vlasti sto je i ucinio,ali ne trebamo zaboraviti da je ista ta austrija kriva za prvi sv rat tj kao i to sto je bila pripojena hitlerovoj nemackoj pa su zbog toga ucinili sto su ucinili zbog njihove nedavne proslosti.a ja da se pitam i ja bih zabranio i SRS i DS jer su to sve isti banditi kao i sve ostale stranke,nama visepartijski sistem nije doneo ama bas nista dobro.
 
HA nocri u pitanju je Jerg Hajder iz austrije i nije bio premijer austrije vec jedne od pokrajina vodja slobodarske partije,EU je stavila sankcije austriji dok ne ode sa vlasti sto je i ucinio,ali ne trebamo zaboraviti da je ista ta austrija kriva za prvi sv rat tj kao i to sto je bila pripojena hitlerovoj nemackoj pa su zbog toga ucinili sto su ucinili zbog njihove nedavne proslosti.a ja da se pitam i ja bih zabranio i SRS i DS jer su to sve isti banditi kao i sve ostale stranke,nama visepartijski sistem nije doneo ama bas nista dobro.

ne gresis,Jerg Hajder je prvo bio guverner jedne od pokrajina pa je posle izabran za Kancelara(premijera) i onda kada su ostale clanice EU uvele sankcije Austriji morao je da ode zbog pritiska.A treba zabraniti sve komunjarske stranke posto se zalazu za ukidanje visestranacja i grdjanskog drustva!
 
koje gradjansko drustvo?drustvo u kom ce raditi protekcije i veze,gde ce ljudi koji imaju osam razreda skole drzati nekada drustvena preduzeca i primace na stotine hiljada dinara platu,a dok ce obrazovani ljudi sedeti kucama ili raditi za 200 evra ili.....oni koji zele da studiraju to nece moci jer nisu sinovi uticajnih mama i tata.to je gradjansko drustvo srbije danas.
 
HA nocri u pitanju je Jerg Hajder iz austrije i nije bio premijer austrije vec jedne od pokrajina vodja slobodarske partije,EU je stavila sankcije austriji dok ne ode sa vlasti sto je i ucinio,ali ne trebamo zaboraviti da je ista ta austrija kriva za prvi sv rat tj kao i to sto je bila pripojena hitlerovoj nemackoj pa su zbog toga ucinili sto su ucinili zbog njihove nedavne proslosti.a ja da se pitam i ja bih zabranio i SRS i DS jer su to sve isti banditi kao i sve ostale stranke,nama visepartijski sistem nije doneo ama bas nista dobro.

Ne zaboravi i Kurt Waldheim-a. Bio je četvrti generalni sekretar UN (od 1972-1981), nakon toga i deseti predsednik Austrije (1986-1992).

Dotični je bio oficir Wermahta, i ako se dobro sjećam, za učešće u čišćenju Kozare je odlikovan od strane Pavelića, bar su tako nešto spominjali na TV još u vrjeme SFRJ.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top