Crna Gora priznaje Kosovo 16-og juna...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
120px-Uee.JPG


Ko zeli u EU?
:)
 
ja cu te licno smatrati neprijateljom i izdajnikom srpstva i zaveta kosovske vecere.

tebe i svakog onog drugog za koga znam da je glasao za vlast u crnoj gori koja je priznala nezavisnost kosova i zabila srbiji i srbima noz u ledja.

zilav ovaj narod srpski, mislim na patrijote.... toliko nozeva u ledja, a nigde ni kapi krvi na njima:rotf::rotf:
ps. umesto da pokusaju na normalan nacin da lobiraju za svoju stvar, oni samo stvaraju potencijalne "neprijatelje"
 
Izvini,a koja je zastava bila ostalih godina crnogorske istorije,mozda neka iz doba Duklje

za grb u doba Vojsavljevica ima vise slicnosti sa slicnosti crnogorskom zastavom, pa Balsici pa Crnojevici, pa Petrovoci.

Od 1918. pa do 1945. nijesmo uopste imali svoj simbol, nego ste nas pretvorili u jednu od 9 banovina, tacnije Zetsku banovinu, od 1945. pa do 1993. svo imali grb Socijalisticke republike Crne Gore sa petokrakom na vrhu, pa posle toga odlukom vecine u Saveznoj skupstini u Beogradu 1993. je donesena cista trobojka sa malo svjetlijom plavom bojom. Od 2003. ondnosno od ustavne povelje je donesena odluka o sadasnjoj zastavi Crne Gore.
 
CG i Makedonija priznaju Kosovo u paketu. Moguće da čće to biti oko 16. juna, u svakom slučaju posle 15. juna i stupanja na snagu Ustava Kosova. Mislim da se spisak država koje priznaju Kosovo zaključno sa Češkom popeo na 53. Ako neko zna tačniji broj neka me ispravi.

nije ti tacna pretpostavka. do danas su je priznale 42 drzave

Formally/Informally recognized by 42 out of 192 United Nations (UN) members
 
za grb u doba Vojsavljevica ima vise slicnosti sa slicnosti crnogorskom zastavom, pa Balsici pa Crnojevici, pa Petrovoci.

Od 1918. pa do 1945. nijesmo uopste imali svoj simbol, nego ste nas pretvorili u jednu od 9 banovina, tacnije Zetsku banovinu, od 1945. pa do 1993. svo imali grb Socijalisticke republike Crne Gore sa petokrakom na vrhu, pa posle toga odlukom vecine u Saveznoj skupstini u Beogradu 1993. je donesena cista trobojka sa malo svjetlijom plavom bojom. Od 2003. ondnosno od ustavne povelje je donesena odluka o sadasnjoj zastavi Crne Gore.


Hm, šta je sa ''brdima''... :mrgreen:
 
zilav ovaj narod srpski, mislim na patrijote.... toliko nozeva u ledja, a nigde ni kapi krvi na njima:rotf::rotf:
ps. umesto da pokusaju na normalan nacin da lobiraju za svoju stvar, oni samo stvaraju potencijalne "neprijatelje"

Ziva istina, prije no sto se Kosovo odvojilo, prijetili su susjednim zemljama da ga ne priznaju, posebno nasa prosrpska opozicija na celu sa Mandicem.
Kad je bilo: ''Ajde, Djukanovicu, ako imas petlju, priznaj Kosovo!''
Veca Milo ima mooda no svi oni zajedno, zato je jos uvijek glavni boss u Crnoj Gori.
 
nije ti tacna pretpostavka. do danas su je priznale 42 drzave

Formally/Informally recognized by 42 out of 192 United Nations (UN) members

Što znači da do septembra može da se navuče tih famoznih 50 i onda da i UN prizna nezavisnost, a onda ćete se iznenaditi kako Rusija i Kina "nikada neće priznati Kosovo", kao što 1991. "nikada neće priznati Sloveniju i Hrvatsku".
 
nije ti tacna pretpostavka. do danas su je priznale 42 drzave

Formally/Informally recognized by 42 out of 192 United Nations (UN) members

E,Ademe i ti si objektivniji od ovih Tadicevih,vidis ne treba ni da ih placate,oni hoce da odrade posao bolje od albanskih lobista u Americi.Kada bih morao npr da glasam izmedju tebe i Tadica,veruj mi da bih tebi pre dao glas.I,jos nesto Ademe,kako bi vi na Kosovu postupili s nekim ko bi npr upirao svim silama sa se sve ovo ponisti ida se npr vrate drzavni organi Srbije na Kosovu
 
Iskreno da vam kazem DAN-u vjerujem taman onoliko koliko i Kuriru ali dje ima dima ima i vatre pa da vidimo sto ce bit´.
Hocete li me smatrat´ neprijateljom ako do ovoga dodje?[/QUOTE]

naravno da cu te smatrati neprijateljem,ozbiljno.
ja sam 1/2 crnogorac,1/2srbin ali se smatram vise srbinom,i nebih se slozio da crnoj g uzmu i metar.i sve vise smatram sg stranom zemljom ali ako do toga dodje...to ce biti najjadnija stvar u istoriji sveta,znajuci da albanci mrze crnogorce ko srbe ako ne i vise samo sada pokusavaju da ih pridobiju.moj deda kao crnogorac bio je u svim ratovima u srbiji i to nemogu da opisem kolika je perverzija.
STA JE SLEDECE-da crna gora u sastavu NATO-a ako posalje trupe da se bore protiv srba ako ispadne konflikt na kosovu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top