Sperma ima ukus prženih pečuraka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Rekle su mi moje devojčice, koje sam počastio istom, sve do jedne. Nekima se sviđa, nekima ne, ali definitivno su sve dale isti iskaz - da sperma ima i miris i ukus prženih pečuraka. E, sad, od toga u kojoj meri je muškarac raspoložen ili neraspoložen, i to su mi rekle, ukus se može razlikovati, pa može ličiti na vrganje ukoliko je muškarac zadovoljan, ili na šampinjone ili bukovače ukoliko je srednje zadovoljan, ili na sunčanice ili mlečnice ukoliko je nezadovoljan. Devojke i žene, šta mislite o ovome? Otvorite se i diskutujte. Izvolite.
 
Rekle su mi moje devojčice, koje sam počastio istom, sve do jedne. Nekima se sviđa, nekima ne, ali definitivno su sve dale isti iskaz - da sperma ima i miris i ukus prženih pečuraka. E, sad, od toga u kojoj meri je muškarac raspoložen ili neraspoložen, i to su mi rekle, ukus se može razlikovati, pa može ličiti na vrganje ukoliko je muškarac zadovoljan, ili na šampinjone ili bukovače ukoliko je srednje zadovoljan, ili na sunčanice ili mlečnice ukoliko je nezadovoljan. Devojke i žene, šta mislite o ovome? Otvorite se i diskutujte. Izvolite.

Dobro smo prosli: nisi spomenuo svog čolda.
 
Од распитивања какав је осећај лизати "пркно" до интересовања за укус сперме...
30678380.29521795.gay.gif


'Бем те у топик(е)...
 
ako do sad nisi probao svoju spermu koju istreses po sisama svoje devojke posle kresa...onda stvarno sperma ima ukus gljiva sa grila

Nisam niti ću, i jaja čistim od kokotove sperme.

Од распитивања какав је осећај лизати "пркно" до интересовања за укус сперме...
30678380.29521795.gay.gif


'Бем те у топик(е)...

A o čemu jadan ne bio da diskutjemo na ovom pdf-u? Ako hoćeš ozbiljne teme idi na druge pdf-e, ima me i tamo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top