ŠTA VIŠE VOLITE...?

Da li vam je privlačnija:

1. devojka koja šeta ulicom polugola ili
2. riba "zakopčana do grla" koja budi maštu i pitanje: šta li se krije ispod...

'Ajd' se upisem....
Ne znam, to valjda dolazi s godinama, nekom ranije, nekom kasnije....nekom i nikad...
Ranije sam volela duboko dekoltirane bluzice, haljine itd...
Sad najvise volim elegantnije da se obucem, mislim da je mnogo zenstvenije.
Kosuljica na kopcanje sa strane, kratkih rukava i sa ruskom kragnom + suknja do kolena ili koji cm iznad, ravne sandalice ili neke sa malenom stiklom + odgovarajuca torba... Dve, najvise tri boje odece na meni.
Najlepse mi tako da prosetam.
 
Hm. Nije u pitanju vrsta odeche vech kolichina iste na jednoj osobi...mozze biti zakopchana do grla i da ne budi nikakvu mashtu jer je kao smrznuti chvarak...a onda joj neche pomochi ni da se razgoliti...
Lepa cica je lepa cica bez obzira na ambalazzu.
 
Bash sam juche komentarisala da nije fer...Toliko lepih devojaka na ulici sad kad je otoplilo...a nisu mi od interesa...a momci obukli sharene cvetne bokserice i gore sivo crne prugaste majice sa kragnom...tuga videti...:( Kao da su samo zaboravili da obuku pantalone...
 
Da li vam je privlačnija:

1. devojka koja šeta ulicom polugola ili
2. riba "zakopčana do grla" koja budi maštu i pitanje: šta li se krije ispod...

Polugola ce mi pre privuci paznju, a sta se krije ispod te maske cu se pitati kod obe. Mada koliko golisavo i kako obuceno isto odaje neku sliku te osobe.

Foru koju ribe koriste je golisavo da privuku i upecaju, a posle se zakopcaju i glume fine cure. ;)
 
Ma nikakvi su, majke mi. Da zaplačeš od muke. Ponuda nikakva. :roll:

Citat:
Original postavio Pipi Langstrumpf
Bash sam juche komentarisala da nije fer...Toliko lepih devojaka na ulici sad kad je otoplilo...a nisu mi od interesa...a momci obukli sharene cvetne bokserice i gore sivo crne prugaste majice sa kragnom...tuga videti...:(


Ala retese... Niko vam ne valja...
 
Citat:
Original postavio Pipi Langstrumpf
Bash sam juche komentarisala da nije fer...Toliko lepih devojaka na ulici sad kad je otoplilo...a nisu mi od interesa...a momci obukli sharene cvetne bokserice i gore sivo crne prugaste majice sa kragnom...tuga videti...:(


Ala retese... Niko vam ne valja...

:roll: Glupost...pa pogledaj po ulici...ma zgodnih koliko hochesh ali to nije tema...ne znaju da se prezentuju da budu ugodni za oko....npr: Josh jedna omiljena kombinacija nashih momaka: Papuche sa otvorenim prstima, shushkavi donji deo trenerke i gore potkoshulja.
 

Back
Top