Prevara

J.Is

Početnik
Poruka
24
Zasto muskarci(cast izuzecima) imaju nagone za vise devojaka u isto vreme? Da li to ima veze sa prvom devojkom koju su voleli(pa im se veza zavrsila tragicno), ili im jednostavno lezi u krvi? :?
 
Svasta! A ko kaze da i zene nemaju isti nagon,sta vise mnogo drasticnije izrazen.Samo sto su zene visprenije."Rade" i cute.Muskarac nije ljubavnik ako se ne cuje u selu i naredne tri mahale.To je "cela "razlika.Naravno,ne vazi za sve zene,kao sto ne vazi ni za sve muskarce.
 
Neki jednostavno tako funkcionisu, mada i za to ima leka. Budite uvek nove, radite na sebi i na svojoj vezi, ne uljuljkavajte se u monotoniju i s' vremena na vreme priredite svom decku neko slatko iznenadjenje. Ludujte zajedno bez obzira na to koliko je veza duga. Kada se izgubi ta draz novog i slatke neizvesnosti muskarac, a i mi zene imamo potrebu za necim neistrazenim, intrigantnim, za promenom. Najbolje je da vi budete ta promena i nijedan muskarac nece tome odoleti.
 
J.Is:
Gresis, znam dva primera koji imaju devojke koje stvarno vole ali ih ipak varaju! :(


A ja znam 222 primera gde MUSKARAC iskreno voli,a zena svrlja okolo i ako voli svog muskarca.I? Isto vazi i za jedne i za druge,veruj mi na rec.Bar u to sam se i sam uverio ne jednom........
 
DON:
J.Is:
Gresis, znam dva primera koji imaju devojke koje stvarno vole ali ih ipak varaju! :(


A ja znam 222 primera gde MUSKARAC iskreno voli,a zena svrlja okolo i ako voli svog muskarca.I? Isto vazi i za jedne i za druge,veruj mi na rec.Bar u to sam se i sam uverio ne jednom........
Sad ih se samo retko setim, Prolaze dani, vreme leti... Don je definitivno u pravu ...Mi muški smo pošteniji u ljubavi.
 
chou:
DON:
J.Is:
Gresis, znam dva primera koji imaju devojke koje stvarno vole ali ih ipak varaju! :(


A ja znam 222 primera gde MUSKARAC iskreno voli,a zena svrlja okolo i ako voli svog muskarca.I? Isto vazi i za jedne i za druge,veruj mi na rec.Bar u to sam se i sam uverio ne jednom........
Sad ih se samo retko setim, Prolaze dani, vreme leti... Don je definitivno u pravu ...Mi muški smo pošteniji u ljubavi.

Da da, kako da ne... I onda je mrmut zavio cokoladu u foliu! Po cemu ste vi posteniji u ljubavi?
 
Pa da nisi možda i vojsku služila? Samo za tih godinu dana sam video toliko ljubavi (iza leđa), u smislu da cura obilazi momka nosi mu poklone i pakete a ovamo na kapiji u kolima čeka privremeni momak. Ma idi begaj... I mislim da nije u redu da pišeš NAGONE jer lepše zvuči POTREBA mada se lično ne uklapam u ovaj tip (nagonjenih ili potrebitih) . U svakom slučaju želim ti finog momka samo za tebe... I ona mrmotska čokolada je super osim što nema masaže...
 
chou:
Pa da nisi možda i vojsku služila? Samo za tih godinu dana sam video toliko ljubavi (iza leđa), u smislu da cura obilazi momka nosi mu poklone i pakete a ovamo na kapiji u kolima čeka privremeni momak. Ma idi begaj... I mislim da nije u redu da pišeš NAGONE jer lepše zvuči POTREBA mada se lično ne uklapam u ovaj tip (nagonjenih ili potrebitih) . U svakom slučaju želim ti finog momka samo za tebe... I ona mrmotska čokolada je super osim što nema masaže...

Bas lepo od tebe! Ovu temu sam zapocela jer moju drugaricu vara decko. Rekla bih joj ali mi je stvarno zao! Nemam pojma sta da radim! Ja inace imam jednog finog decka i pazicu da takav ostane jer u suprotnom... A sto se vojske tice, u slicnoj sam situaciji. Decka vidjam na svaka dva meseca, i jos nije bilo ljubavi "iza ledja", barem sa moje strane!
 
Drugarici obavezno kaži, jer bolja je i najgora istina od najslađe laži, a ako te ne shvati kako treba nije ni zaslužila da joj budeš prijateljica. A AFERIM za tvog momka kad si ima takoj devojče. I usput ovo i nije baš za romantiku... Pozdrav i puno sreće u ljubavi...
 
glupost
kada stvarno volis, normalno je da nevaras.
e sada ovi koji varaju a kazu da vole, nevole, tj mislim da postoji razlika kada se definise sta znaci voleti...
ima nas raznih, tako da netreba generalizovati...
 
Zasto muskarci(cast izuzecima) imaju nagone za vise devojaka u isto vreme? Da li to ima veze sa prvom devojkom koju su voleli(pa im se veza zavrsila tragicno), ili im jednostavno lezi u krvi? :?

Ima veze sa nezrelošću. Zreo muškarac jasno ZNA što želi i među mnoštvo djevojaka zna odabrati drugačiju . Zrelost nema veze sa dobnom starošću .
 
Gresis, znam dva primera koji imaju devojke koje stvarno vole ali ih ipak varaju! :(

Opet to nije razlog za generalizaciju.

- - - - - - - - - -

Ima veze sa nezrelošću. Zreo muškarac jasno ZNA što želi i među mnoštvo djevojaka zna odabrati drugačiju . Zrelost nema veze sa dobnom starošću .

Kad jasno zna sta zeli on odabere drugaciju....pitanje je samo da li ga ta drugacija hoce...
 
osvjezite-vas-ljubavni-zivot.jpg
 
prevara je u čovjeku, netko uživa da vara
netko to jednostavno ne može, svi smo različiti.
Znam čovjeka koji ima oko 53g,žena mu je mrak a štoš on ju vara na svakom koraku
on jednostavno ne može da se toga riješi, jednom sam mu davno rekla da bi on bio sa svakom, da nema granicu
malo sam ga zatekla sa tim koliko sam bila izravna i od tada sam ja za njega kuja koliko sam čula :zcepanje: e baš me zaboli ona stvar za to, nije mi ništa u rodu pa zašto ne bi rekla. Znam tako isto zgodne i lijepe žene koje mogu imati bilo kojeg ali neće nju ne zanima nitko osim njenog supruga ili momka....
 

Back
Top