mish

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
pozdrav. Imam problem.

Kada koristim mis i pomeram levo desno mis on kao da secka. Probao sam sve. Tri razlicita misa, 3 razlicite podloge. Reistalirao XP par puta.

Da li moze biti do konektora za mis, na ploci? Da li ce mozda pomoci mis na USB?

hvala.
 
ako sam te dobro razumeo tebi kursor kasni sto moze biti refresh rate (monitor ili graficka)
probaj da rifresh rate podesis na maksimum ili da instaliras nove drajvere za graficku.
 
Desni klik na desktop pa properties->settings->advanced->monitor
Ako nije tu mozda da pogledas u podesavanjima za misa u control panel-u.Da nije mozda ukljuceno display pointer trails....
 
U pa extra ,nisam znao:super:

Pa, :) samo 20 % tinejdzera svoje slobodno vreme provodi na internetu. To znaci da samo 50 % tinejdzera, maksimalno, imaju kompjuter. Od tih 50 % bar 10 % ne znaju kakav se mis koristi na laptop racunarima. Neko od njih ce jednom po prvi put doci ovde na krstaricu na forum i procitace da postoji mis bez kabla.
 
Pa, :) samo 20 % tinejdzera svoje slobodno vreme provodi na internetu. To znaci da samo 50 % tinejdzera, maksimalno, imaju kompjuter. Od tih 50 % bar 10 % ne znaju kakav se mis koristi na laptop racunarima. Neko od njih ce jednom po prvi put doci ovde na krstaricu na forum i procitace da postoji mis bez kabla.

Dushice :) mislish da sam tinejdz? A na laptopu mozhesh da koristish i klasichan ,a i taj wireless mouse koji imash ...Imam ga i ja ali na deskopu :super::cmok:
 
@Modelsica
El ovo tema gde se hvalimo kakve racunare koristimo!!! :rotf:

@Tema
Pojedine odgovore si vec dobio ali moguce da je veoma jednostavniji problem, promeni podlogu za misha, ili ako vec hoces d proveris da li je podloga stavi misa na cist beli papir za stampu i videces da li je do podloge!
 
@Modelsica
El ovo tema gde se hvalimo kakve racunare koristimo!!! :rotf:

@Tema
Pojedine odgovore si vec dobio ali moguce da je veoma jednostavniji problem, promeni podlogu za misha, ili ako vec hoces d proveris da li je podloga stavi misa na cist beli papir za stampu i videces da li je do podloge!

tri podloge, par knjiga, nekoliko a4 papira...tri misha promenio...

mhmh, moram priznati da je bolje. Igrao sam CS preko stima. I zato je rendao, jer igram preko stima. Posle sam probao noSteam CS i radi normalno. A u windowsu neki put zarenda, ali vise ni to, valjda zbog 75herca?!?! no, hvala puno.
pozdrav
 
Nema na cemu, a rifresh rate na tom monitoru mozes da podignes i do 85 Hertza!

ne moze. Maksimum je 75herca, tako pise.
60herca 70herca i 75 hercova :)

inache, mish ko zna koliko je star. Planirao sam Razer, ali mi je bilo zao da dam 6 000dinara za mish, pa sam kupio patike :-D

onda sam planirao neki od 4 000dinara i to mi je bilo zao.

i sada sam spao na ovaj:



kosta 2500dinara. Genius Navigator 535

http://www.techshout.com/gaming/2006/29/genius-navigator-535-gaming-mouse-launched-in-india/

da l vredi 2500dinara? nemojte ono: daj jos 500 dinara pa uzmi ovo, ono. . . meni treba Genius mish koji ce da traje dugo.
 

Back
Top