kako prizvati duhove

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nacrtaš čiča glišu, ali potrudiš se da liči na anđela, još bolje ako je žensko. Samo nemoj preterivati sa sisama. Dodaš krila i oko nje napišeš slova, latiničnim pismom. Ako ne znaš kako ide: A B C Č Ć D DŽ Đ E F G H I J K L LJ M N NJ O P R S Š T U V Z Ž.
E onda uzmeš iglu i pozicioniraš je iznad srca koje si prethodno nacrtao šiša gliši. Zabodeš u centar srca. Srce treba da je tamo gde je i čovekovo srce inače, ako ne znaš: na levoj strani pluća, samo nemoj previše ulevo, da ne bi promašio sliku.

Okupiš kolege oko stola, ili ko je već zainteresovan za komunikaciju, i nateraš ih da se drže za ruke iako nisu gej. Jedan od njih postavlja pitanje i ti odižeš iglu, zatim pratiš kuda se igla sve kretala i zapisuješ. Ili neko zapisuje za tebe. Samo se pobrini da ne vara i da piše tačno što diktiraš. Ako ti prvi put ispadnu neke nebuloze ne brini, to je zato što nisi dovoljno uvežban. Ubrzo ćeš naučiti da usmeravaš iglicu prema svojim prohtevima i ciljevima. Ups, ovo je priručnik za političare :(

Ima nešto sa plastičnom čašom, kad se setim javiću ti.
 
Poslednja izmena:
Nacrtaš čiča glišu, ali potrudiš se da liči na anđela, još bolje ako je žensko. Samo nemoj preterivati sa sisama. Dodaš krila i oko nje napišeš slova, latiničnim pismom. Ako ne znaš kako ide: A B C Č Ć D DŽ Đ E F G H I J K L LJ M N NJ O P R S Š T U V Z Ž.
E onda uzmeš iglu i pozicioniraš je iznad srca koje si prethodno nacrtao šiša gliši. Zabodeš u centar srca. Srce treba da je tamo gde je i čovekovo srce inače, ako ne znaš: na levoj strani pluća, samo nemoj previše ulevo, da ne bi promašio sliku.

Okupiš kolege oko stola, ili ko je već zainteresovan za komunikaciju, i nateraš ih da se drže za ruke iako nisu gej. Jedan od njih postavlja pitanje i ti odižeš iglu, zatim pratiš kuda se igla sve kretala i zapisuješ. Ili neko zapisuje za tebe. Samo se pobrini da ne vara i da piše tačno što diktiraš. Ako ti prvi put ispadnu neke nebuloze ne brini, to je zato što nisi dovoljno uvežban. Ubrzo ćeš naučiti da usmeravaš iglicu prema svojim prohtevima i ciljevima. Ups, ovo je priručnik za političare :(

Ima nešto sa plastičnom čašom, kad se setim javiću ti.
Alal vera majstore.:rotf: Jedino ne valja što si iz latiničnog pisma sakrio Q,W,X,Y a možda će mu trebati za prizivanje nekih ekstra duhova.:rotf:
Šteta je što ovu poruku neće razumeti.
 
Poslednja izmena:
Mislim da si ovde pogrešio. Treba da uzvikne "DUHOVI!!! JA SAM BUDALA I ZOVEM VAS!!! DODJITE!!!!". Duhovi se javljaju samo budalama i ako to ne kaže nema ništa od javljanja.
:rotf::rotf::rotf:

Мораћу да покушам...:lol:

него.. што се претходног коментара тиче...

На натприродним појавама су лепо објаснили, да духови све језике и сва писма, без проблема преводе на свој духовни/универзални језик...
Тако да.. они заправо знају и шта мислиш...
Пази се...:mrgreen:
 
:rotf::rotf::rotf:

Мораћу да покушам...:lol:

него.. што се претходног коментара тиче...

На натприродним појавама су лепо објаснили, да духови све језике и сва писма, без проблема преводе на свој духовни/универзални језик...
Тако да.. они заправо знају и шта мислиш...
Пази се...:mrgreen:

Pokušaj, ali ja znam da će biti bez uspeha jer ti nisi budala, ja to tvrdim jer znam.
 
Moz da probas. Inace znam jednog lika koji se bavi time (ima jedno 60 godina) i nije ludak. ima one table iostale rekvizite. Koliko je uspesan u tome ne znam. Kako je krenulo ovo sa teorijom superstruna ko zna, svasta da bidne... :):)
 
Nacrtaš čiča glišu, ali potrudiš se da liči na anđela, još bolje ako je žensko. Samo nemoj preterivati sa sisama. Dodaš krila i oko nje napišeš slova, latiničnim pismom. Ako ne znaš kako ide: A B C Č Ć D DŽ Đ E F G H I J K L LJ M N NJ O P R S Š T U V Z Ž.
E onda uzmeš iglu i pozicioniraš je iznad srca koje si prethodno nacrtao šiša gliši. Zabodeš u centar srca. Srce treba da je tamo gde je i čovekovo srce inače, ako ne znaš: na levoj strani pluća, samo nemoj previše ulevo, da ne bi promašio sliku.

Okupiš kolege oko stola, ili ko je već zainteresovan za komunikaciju, i nateraš ih da se drže za ruke iako nisu gej. Jedan od njih postavlja pitanje i ti odižeš iglu, zatim pratiš kuda se igla sve kretala i zapisuješ. Ili neko zapisuje za tebe. Samo se pobrini da ne vara i da piše tačno što diktiraš. Ako ti prvi put ispadnu neke nebuloze ne brini, to je zato što nisi dovoljno uvežban. Ubrzo ćeš naučiti da usmeravaš iglicu prema svojim prohtevima i ciljevima. Ups, ovo je priručnik za političare :(

Ima nešto sa plastičnom čašom, kad se setim javiću ti.

Ja sam to radila..sama..dva,tri puta..Dobijala sam razne odgovore..ali bilo je nekih nebuloza,nekih mutnih odgovora..Ja msm da nesvesno mi pomeramo iglu..Kad pocne da se okrece..mozda ipak mi malo pripomignemo? :S Imam nameru da o5 to uradim..Al kad sam procitala shta se sve moze desiti..neshto se plasim :S Trebam da vezbam?A da ne smorim duha? :D heeh pozz:super:
 
Ja sam to radila..sama..dva,tri puta..Dobijala sam razne odgovore..ali bilo je nekih nebuloza,nekih mutnih odgovora..Ja msm da nesvesno mi pomeramo iglu..Kad pocne da se okrece..mozda ipak mi malo pripomignemo? :S Imam nameru da o5 to uradim..Al kad sam procitala shta se sve moze desiti..neshto se plasim :S Trebam da vezbam?A da ne smorim duha? :D heeh pozz:super:

Mislim da si pricala sama sa sobom. Tj. da, nesvesno si sama pomerala iglu. Ja sam isto radio sa viskom. Na taj nacim mozes da "komuniciras" sa svojom podsvescu. Citao sam po nekim knjigama o hipnozi, gde su autori upravo na taj nacin proveravali sami sebe...
 
Ne čudim se ovome što je ovakvu temu postavio ovde. Čudim se učesnicima koji je svojim postovima (p)održavaju.

Ovo su Prirodne nauke!

@tema

Uzmes lepo napravis 25% rastvor HCN nalijes to lepo u staklenu casu, dodas malo secera da nije gorko nalijes u grlo i duh ce ti se sam kas'ti :zelenko:


p.s
Sad ima veze sa prirodnim naukama


p.p.s osim ako necete da raspravljamo o vrsti materije od koje je duh izgradjen ova tema nema veze sa ovim pdf-om (I ako iskljucimo moju mogucnost)

:sanke:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top