Тинејџерске љубави

IvanaNS

Zainteresovan član
Poruka
106
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?
 
Čekaj malo, svi to rade, a niko ne zna šta je to?
wacko.gif
 
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?

Verujem da postoje prave ljubavi u teen godinama ja sam sebi dokaz...
Ne mislim da su prolazne...
A ne mogu se nikako zaboraviti...

shibby
 
To je sve samo nije ljubav, u pravu si. U tinejdzerskim godinama gradis vise sebi lik kakav ces biti u ljubavi kasnije, kupis sebi poene. Zatim, tu je sve u vezi sa seksom jako aktuelno, a kad prodju te godine mozes da odahnes od toga, odnosno :) onda ti preostaje samo jos da nadjes nekog da ti skine djanu ako to jos nisi nasla.
 
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?
Ako izuzmemo to da mi se samo jedan decko svidja vec 2 godine, onda... Sad, nije prava, valjda.. Mada... Ne znam... :lol:
 
To je samo 7 godina, od dvanaeste do devetnaeste godine. Tako da, ipak je vaznije ukupno kad se gleda, sta si doneo iz detinjstva,od pre tinejdzerskih godina, i sta ces odneti kad izadjes iz tinejdzerskih godina.
ово је стварно лепо речено... :)

Па, ја сам једног волела кад сам била клинка и једног волим сада...

А знам и неколико брачних парова који су заједно још из основне или средње школе...
 
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?
Pa, ako cu da uzmem svoj primer, mogu da kazem da postoje prave ljubavi, iako smo mozda jos mawi za tako nesto i smatram da se ne zaboravljaju tako lako! Kada se vezete za nekoga, ako je ta osoba prava za vas, onda se to sigurno ne moze zaboraviti i postoji verovatnoca da ostanete sa svojom voljenom osobom dosta dugo, pa cak mozda i da budete u braku sa tom osobom!

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?

Smatram da znaju, ali su retki! :lol: ;)
 
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?

Romeo i Julija su bili tinejdzeri, i znamo kako je to bila prava, istinska ljubav, i naravno kako se zavrsila...

Ali, da se vratimo u realnost. Koliko god Sekspir to lepo napisao, danas nije tako...

Ne verujem da postoje prave ljubavi u tim godinama, ali da one svakako ostaju u secanju. I samim tim, mislim da ljudi koji imaju od 12 do 19 godina jos ne znaju sta zapravo znaci ljubav.
 
Да ли верујете да постоје праве љубави у тинејџерским годинама, или мислите да су све пролазне и да се лако заборављају?

И да ли данашњи тинејџери уопште знају шта је љубав?

Mislim da su to samo prolazne ljubavi........
A sto se tice toga da li tenejdzeri znaju sta je ljubaw, mislim da ne znaju, a da se prave
da znaju!
 

Back
Top