Sex na rasklimanoj stolici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Šta mislite kako izgleda sex na rasklimanoj stolici?

Ko nije probao - neka zamisli.

Rasklimana stolica, škripi kao sirena za vazdušnu opasnost, muškarac i žena na njoj, rade one stvari, mogu da prde do mile volje, jer se ne zna da li to oni prde ili stolica škripi. Bez obzira u kojoj su pozi, mogu slobodno da prde a da ona ne zna da li to on prdi niti da on zna da li to ona prdi ili rasklimana stolica škripi. Jedino što bi susedi mogli da shvate šta se događa u njihovom stanu.
 
Ma da... josh kada ova rasklapacha ovlazi do te mjere da ... upravo kao sto si ti rekao pocne da "prducka".


Ali meni je najsmjeshnije od svega kada se vagina napuni vazduhom, pa onda stvarno prdi ! ;)

Probaj na vesh mashini. Ja sam jednom jednu...na smokvi.
 
:lol:

Mladje cure treba uciti... njima treba iskustvo, a sa svojim vrsnjacima, jako teshko ga je steci.
Ma sto znam, ja sam vise za eksperimente u sexu. Ne volim "klasicne" poze i krevete. Volim to uraditi na neuobicajenim mjestima isto kao sto ljubav mozemo naci onamo gdje je ne ocekujemo.
 
a ono kad se ebesh na rasklimanoj stolici...
a stolica shkripi pa mozzesh da prdish do mile volje, jerbo ne znash da li shkripi stolica il` neko prdi...
a nishta ne smrdi kao stolica koja shripi, pa opet niko ne mozze da posumnja da prdish.... :lol: :lol:

mrzim ove glupe teme.
 
Ne mere, ove moje maloletnice neće nigde do u krevetu. A kad joj digneš obe noge onda stvarno može da prdi i na pičqu, i još te pita šta to radiš...

Ocigledno da nisi znao kako da se postavis prema njima, hoce one svugde i sve zive poze samo trebas prvo malo da popricas sa njom i da je spremis psihicki. Takodje mi je tvoj odnos prema njoj i ovakav nacin prepricavanja totalno idiotalan.

A sto se tice teme, sve su mi stoli cvrste i ne skripe, a za neki zesci sex su ipak bolji fotelja ili krevet.

mrzim ove glupe teme.
Vala bas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top