Devojčice zlostavljale trinaestogodišnjakinju !!!

Angie.

Zainteresovan član
Poruka
458
Prema navodima roditelja oštećene, devojčice su njihovu kćerku odvele u stan jedne od njih, gde su je tukle, a potom i seksualno zlostavljale. Drugarica zlostavljane devojčice je, takođe, prisiljena da prisustvuje tome i snima mobilnim telefonom sve što se događalo.

Snimci brutalnog zlostavljanja su potom kružili Pirotom.

Roditelji zlostavljane devojčice saznali su šta se desilo nekoliko dana kasnije od suseda.

Otac zlostavljane devojčice rekao je da su njegovoj kćerki i njenoj drugarici prišle četiri devojčice, dve iz šestog, jedna iz sedmog i jedna iz osmog razreda, koje su u školi poznate "po maltretiranju druge dece".

"Prinudile su ih da pođu sa njima, preteći im batinama ako ih ne poslušaju. Odvele su ih u kuću jedne kod njih i punih osam sati se iživljavale nad mojom kćerkom. Maltretitrale su je, tukle, seksualno zlostavljale, a njenu drugaricu su prisilile da sve snima mobilnim telefonom", ispričao je novinarima vidno potrešen D. Z.

Dodao je da njegova kćerka roditeljima nije smela da kaže šta joj se dogodilo, ali je sutra, sa drugaricom, otišla kod pomoćnika direktora škole i napisala izjavu o tome šta joj se dogodilo.

"Tog dana ništa nije preduzeto i nismo dobili nikakvo obaveštenje. Čuli smo da su profesori gledali snimak u nastavničkoj kancelariji, a nisu nas obavestili o tome. Otišli smo u policiju i saznali da škola nije prijavila zlostavljanje. Našu ćerku je saslušao inspektor za maloletničku delinkvenciju, pregledao je ginekolog i bila je kod psihologa", rekao je D.Z.

Prema njegovim rečima, lekari su potvrdili da devojčica ima povrede po telu i genitalijama.

Otac zlostavljane je dodao da se na svoj zahtev sastao sa direktorom škole koji mu je rekao "da je dobio izjavu koju je devojčica dala, ali da ne zna da postoji snimak".

Danas su novinari pokušali da dođu do izjave odgovornih u školi, ali je direktor škole Ljubisa Ćirić obećao da će se sutra oglasiti povodom slučaja.
 
neko mi je pokazao nedavno....na mobu......neki snimak devojke koju tooku i maltetiraju devojke.....šišaju joj kosu.....teraju je da kaže da je koorva.........zato šo je spavala sa dečkom neke od tih zlostavljačica............psad...ovde nemamo razlog...al s obzirom....iz razloga šo znamo zbog čega se starije i mlađe devojčice.....svih uzrasta..........najčešće okomljooju na sooparnice......a klinke se danas .....stvarno...satiru......ono..........eto analogije ..........prema poslednjoj anketi 30% stanovništva ovde u srbiji.....................odobrava nasilje kao način ili pokoošaj rešenja problema.......
 
.........isto kako bi je, recimo, i ti zlostavljao sexooalno..a da ne koristiš penis..............frlo lako..kašće ti se samo...........

ne znam da l' je neko chuo za sluchaj MARTINOVIC 85-e ???
al ... nechemo sad o tome ...

znam za taj sloočaj............to je bilo na kosovu.. šipt. zločin...........sećam se i odbrane....zamalo da ispadne da je čovek gej..............i to porodičan, čestit.....
 
Bas se nesto pitam ko li je te devojcice "zlostavljacice" naucio da budu tako nastrane tj. nasilne. Srela sam par puta tako neke militantne zenturace u zivotu... uglavnom, ja nisam tip sa kojim se one kace. Mislim, umem da se sklonim ili da napravim opasnu foru... Mene su vise puta vijali manijaci, ali ja ko macka imam devet zivota... nije mi jos puno ostalo, moram da se cuvam.
 
Bas se nesto pitam ko li je te devojcice "zlostavljacice" naucio da budu tako nastrane tj. nasilne. Srela sam par puta tako neke militantne zenturace u zivotu... uglavnom, ja nisam tip sa kojim se one kace. Mislim, umem da se sklonim ili da napravim opasnu foru... Mene su vise puta vijali manijaci, ali ja ko macka imam devet zivota... nije mi jos puno ostalo, moram da se cuvam.

Naucili su ih mama i tata - ko bi drugi?
 

Back
Top